فستیوال خرید دبی 2019

01 آبان ، 1398
سجاد نبیونی
رویدادها
0 کامنت

جشنواره یا فستیوال خرید دبی

یکی از برگترین رویدادهای خرید جهان در دبی رخ می دهد. فستیوال خرید دبی که نام اختصاری آن DSF  است هر ساله به طور معمول در ماه های دی ، بهمن و اسفند برگزار می شود. این فستیوال امسال از تاریخ 26 دسامبر تا 2 فوریه مصادف با پنجشنبه پنجم دی ماه 98 تا سه شنبه 13 بهمن سال 1398 برگزار می شود البته گفته می شود تا آخر بهمن و اوایل اسفند نیز ادامه خواهد داشت. با ما همراه باشید.

فستیوال خرید دبی

مقامات شهر دبی و کشور امارات چندین سال است که برای جذب توریست اقدامات فراوانی انجام می دهند و پیشرفت زیادی در زمینه گردشگری داشته اند. یکی از رویدادهایی که در شهر دبی برای جذب توریست انجام می شود فستیوال خرید است که به طور معمول قبل از سال میلادی و سه ماهه اول آن برگزار می شود. این فستیوال از سال 1996 شروع شده است و تاکنون ادامه دارد. سالانه گردشگران خارجی زیادی برای شرکت در این فستیوال به شهر دبی سفر می کنند. طبق آمار گرفته شده این فستیوال به طور متوسط سالاه 3 میلیون توریست خارجی دارد.

جشنواره دبی

ساعت برگزاری فستیوال خرید دبی

همانطور که از نام این فستیوال مشخص است این فستیوال مربوط به خرید است و برای عزیزانی که یکی از اهداف آنها خرید از برندهای روز دنیا با قیمت تخفیف خورده است بسیار مناسب است.   دبی مال ، مرکز خرید امارات مال و مجتمع تجاری فستیوال سیتی دبی از جمله مراکز خریدی هستند که برنامه های متنوعی مخصوصا در شب های چهار شنبه ساعت 6 بعداز ظهر تا 12 نیمه شب در این فستیوال دارند. علاوه بر برند های معتبر ، میزبانی از برندهای محلی و کسب و کار های نو یکی دیگر از برنامه های  سال گذشته فستیوال خرید دبی بود.

فستیوال 2019 2020

تنوع کالا و جوایر جشنواره خرید دبی

بیشتر ایرانی ها، فستیوال های خرید را درسراسر دنیا فرصت مناسبی برای خرید پوشاک میدانند. در فستیوال خرید دبی نیز برندهای پوشاک حضور گسترده ای دارند اما اجناس دیگری نیز در فروشگاه ها برای خرید عرضه می شوند . عطرهای با کیفیت ، لوازم آرایشی بهداشتی، شکلات های مخصوص، خرما ، طلا و جواهر از جمله کالاهایی است که می توانید در این فستیوال با قیمت مناسب خریداری کنید. علاوه بر تنوع کالاها ، فروشنده ها جوایز متنوعی نیز در نظر می گیرند و سال گذشته تعدادی خودروی لوکس ماند infiniti ، مدل های مختلف نیسان مانند Sunny Sedan, Sentra, KICKS, Altima, X-Trail, Pathfinder به خریداران خوش شانس تعلق گرفت.

خرید ارزان در دبی  فستیوال جشنواره

جالب است بدانید که دبی معروف است که شبهای زنده ای دارد و در زمان فستیوال خرید دبی ، مقامات این شهر برای سرگرمی توریست ها و خریداران برنامه های تفریحی متنوعی نیز در نظر می گیرند، موسیقی های خیابانی ، کنسرت های موسیقی ، جشنوازه فیلم ، آتش بازی ، نمایشگاه های مد و پوشاک از جمله تفریحاتی است که علاوه بر خرید می توانید در این فستیوال تجربه کنید.

تورهای مسافرتی جشنواره خرید دبی

دوستان عزیزی که قصد مسافرت به این شهر زیبا را دارند می توانند به صفحه تورهای دبی کاریناپروازمراجعه کنند و لیست تورهای کارینـاپرواز را مشاهده نمایند و یا باشماره تماس 02188548824 تماس گرفته و جزئیات کامل را از کارشناسان ما دریافت نمایند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
0 کامنت
نظر خودتان را ارسال کنید
0