پیکاپ ویزا

17 تیر ، 1398
سجاد نبیونی
کاریناپرواز
2 کامنت

پیکاپ ویزا ( پیکاپ پاسپورت ) pick up visa

شاید شما نیز در وبسایت ها و اخبار مربوط به ویزا، به کلمه پیکاپ ویزا برخورده باشید و برایتان این سوال پیش آمده باشد که پیکاپ ویزا چیست؟ و به چه منظور استفاده می شود؟ پیکاپ ویزا در واقع برای راحت تر کردن فرآیند اخذ ویزا مورد استفاده قرار می گیرد با ما همراه باشید.

پیکاپ پاسپورت کارینا پرواز

پیکاپ ویزا یا پیکاپ پاسپورت چیست؟


همانطور که می دانید ویزا یا روادید به مجوزی گفته می شود که در یکی از صفحات پاسپورت یا گذرنامه شما درج می شود و نشان دهنده این است که شما از کشوری که قصد سفربه آنجا را دارید مجاز به ورود واقامت در داخل آن کشور شده اید. مراحل اخذ ویزا پروسه ای زمان بار، پیچیده و پرهزینه است ، که پیکاپ ویزا کاهش هزینه و زمان این پروسه را امکان پذیز می کند
پیکاپ ویزا که به نام پیکاپ پاسپورت نیز شناخته می شود ، در واقع به روند ارسال پاسپورت به سفارت و بازگرداندن آن به همراه ویزا به متقاضی گفته می‌شود. برای اخذ ویزا مسافر می بایست جهت اخذ ویزا در سفارت حضور داشته باشد تا بعضی از کارها مانند انگشت نگاری و عکس برداری را انجام دهد اما پس از اتمام این مراحل دیگر نیازی به حضور مسافر در سفارت برای الصاق ویزا نیست. ممکن است مسافر در شهرستان باشد و یا درخواست ویزای مسافر از کشوری باشد که در ایران سفارت ندارد و یا به هر دلیلی از کشور دیگری درخواست اخذ ویزا کرده است که برای مسافر مراجعه به سفارت وقت گیرو مشکل زا باشد ، در این صورت بسیاری از متقاضیان به جای صرف هزینه و وقتی که باید برای مسافرت به کشور واسطه انجام دهند ، این کار را به فرد دیگری می دهند تا به عنوان نماینده این کار را انجام دهد.
در نتیجه مسافر با تعیین نماینده و وکیل قانونی می تواند پرینت ایمیل سفارت به همراه پاسپورت را در اختیار نماینده قرار دهد تا به هزینه کمتر و بدون نیاز به مراجعه به کشور ثالث ویزای خود را دریافت کند.

از این صفحات دیدن کنید:

ویزای شینگن

رفع ریجکتی ویزا


مراحل درخواست پیکاپ ویزا


اولین قدم برای پیکاپ ویزا تکمیل مدارک است . زیرا باید مدارک شخصی خود را به یک وکیل بسپارد . شخص مسافر با همراه داشتن گذرنامه و نامه و ایمیل سفارت مبنی بر موافقت سفارت ویزا دهنده به یک شرکت معتبر مراجعه کند . کارشاناسان شرکت می بایست مدارک مورد نیاز را به دقت بررسی کنند و فرم وکالت نامه را نیز از متقاضی اخذ کنند. مرحله بعد برای درخواست پیکاپ ویزا مربوط به شکت مربوطه خواهد بود تا در کوتاه ترین زمان مدارک را به سفارت ارسال کند و پاسپورت دارای ویزا را دریافت نماید.


پیکاپ ویزاهای کارینا پرواز


پیکاپ ویزا را می توان از نظر مقصد سفر تقسیم بندی نمود و هرکدام مراحل خاص خود را دارند که کشور های آمریکا، انگلیس، کانادا بیشترین متقاضی را دارند.
آژانس مسافرتی کاریناپرواز مفتخر است با داشتن سابقه و تجربه لازم در تمامی مراحل اخذ ویزا در کنار مسافران باشد خدمات پیکاپ ویزای کاریناپرواز شامل پیکاپ ویزای کانادا و انگلیس از کشور ترکیه است. شما می توانید با شماره 02188548824 برای مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید .


پیکاپ ویزای کانادا 


کانادا یکی از پرتردد ترین کشور های جهان و علی الخصوص یکی از محبوب ترین کشورهای دنیا برای ایرانیان است . شما برای گرفتن پیکاپ ویزای کانادا باید به شرکتی مراجعه کنید که خارج از ایران نیز نمایندگی داشته باشد. خدمات اخذ ویزای کانادا یکی از خدماتی است که شرکت کاریناپرواز به کاربران خود ارائه می کند و همچنین پیکاپ ویزای کانادا نیز جزئی از خدماتی است که می توانید از کاریناپرواز دریافت نمایید

پیکاپ پاسپورت کانادا


پیکاپ ویزای کانادا در ترکیه


کارینا پرواز در کشور ترکیه برای پیکاپ ویزا، نمایندگی دارد ، متقاضیانی که اخذ پیکاپ ویزا ازترکیه را دارند باید مدارک مورد نیاز را به این شرکت بسپارند ، شرکت کاریناپرواز پاسپورت و مدارک فرد متقاضی را به شهر های آنکارا و یا استانبول ( با توجه به شرایط متقاضی ) ارسال میکند . در این شهر ها نمایندگان ما پاسپورت را به سفارت کانادا تحویل می دهند و بعد از بررسی مدارک متقاضی توسط اولین پرواز به تهران برگشت داده خواهد شد. به طور معمول پیکاپ ویزای ترکیه چه از شهر آنکارا و چه از شهر استانبول حدود یک هفته یا کمی بیشتر زمان می برد

پیکاپ ویزا کانادا


مدارک مورد نیاز برای پیکاپ ویزای کانادا

جهت پیکاپ ویزای کانادا باید مدارک زیر را به شرکت کارینا پرواز ارائه دهید که برحسب نوع ویزا ( مهاجرتی و غیر مهاجرتی بودن آن) متفاوت است :


مدارک مورد نیاز برای پیکاپ ویزای مهاجرتی کانادا:


          پرینت ایمیلی که از سفارت برای شخص متقاضی آمده ، پرینت باید خوانا و تمیز باشد.
          پاسپورت
          دو قطعه عکس ۵*۷ ( مهر، تاریخ، آدرس و شماره عکاسی لازم می باشد. )
          صفحه آخر ایمیل سفارت باید به دقت پر شده باشد  ( ایمیل شخص متقاضی، آدرس، شماره تلفن )


مدارک مورد نیاز برای پیکاپ ویزای غیر مهاجرتی کانادا:


          پاسپورت
          پرینت ایمیل سفارت بصورت خوانا و تمیز
          رسید بیومتریک
          فرم وکالتنامه ای معتبر نیز باید به سفارت ارائه شود

پیکاپ ویزای انگلیس 


یکی دیگر از کشورهای پر متقاضی ویزا ، کشور انگلیس است. پیکاپ پاسپورت انگلیس متقاضیان زیادی در ایران دارد زیرا سفارت انگلستان در ایران نیمه تعطیل است و اخذ ویزا از این کشور بسیار طولانی است . به همین دلیل بسیاری از ایرانی ها که خواهان اخذ ویزای انگلیس هستند یکی از کشور های همسایه را برای این منظور انتخاب میکنند . که بهترین انتخاب را می توان ترکیه دانست زیرا پیکاپ پاسپورت انگلیس از ترکیه سرعت بیشتری نسبت به سایر کشورهای همسایه دارد.


پیکاپ ویزای انگلیس در ترکیه 


شرکت کاریناپرواز برای پیکاپ ویزای انگلستان نیز در کشور ترکیه دارای نمایندگی است . کاریناپرواز مدارک متقاضی را دریافت می کند و آن را به نمایندگان خود در شهر های استانبول و یا آنکارا تحویل داده و پس از بررسی و صدر ویزا به تهران برگشت داده خواهد شد برای پیکاپ ویزای انگلستان نمی توان زمان دقیقی را مشخص نمود اما به طور معمول بین 10 روز تا دو هفته طول خواهد کشید.


مدارک مورد نیاز برای پیکاپ ویزای انگلیس

  •           وکالت نامه
              ایمیل جواب سفارت
              اصل رسید بارکددار سفارت انگلیس
              اصل پاسپورت متقاضی

این مقاله توسط تیم محتوای کاریناپرواز تهیه گردیده است ، کپی برداری تنها با ذکر منبع مقاله مجاز است.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
0 کامنت
نظر خودتان را ارسال کنید
0