راه اندازی و حرکت قطار تهران وان - جزئیات و قیمت

05 تیر ، 1398
سجاد نبیونی
اخبار
0 کامنت

به نقل از خبرگزاری ایسنا قطار تهران - وان در سوم تیرماه سال 1398 راه اندازی شد  و قرار بر این است که فعلاً با احتساب تخفیفات قابل ملاحظه نسبت به نرخ اصلی آن، در مسیر رفت یا برگشت ( بلیت یکسره ) به میزان ۲۲۵ هزار تومان برای بزرگسالان و ۱۳۰ هزار تومان برای خردسالان باشد. با کارینـا پرواز همراه باشید

 

جزئیات طول مسیر قطار تهران - وان

قطار تهران - تبریز - وان از تهران حرکت می کند و شامگاه به شهر تبریز می‌رسد و قطار یاد شده از ایستگاه تبریز نیز مسافرگیری و ساعت ۲۲:۳۰ به سمت ایستگاه مرزی رازی حرکت می‌کند.

 

مسافران در ایستگاه رازی از قطار پیاده شده و تشریفات گمرک و پاسپورت ( خروج از ایران ) را انجام می‌دهند، بعد قطار به سمت ایستگاه مرزی کاپیکوی در راه‌آهن ترکیه حرکت کرده و در این ایستگاه نیز مسافران از قطار پیاده شده و تشریفات گمرک و گذرنامه ( ورود به کشور ترکیه ) را انجام خواهند داد و بر اساس توقفات مرزی و تشریفات اعلام شده در هر ایستگاه، حدود دو ساعت این مراحل طول می‌کشد.

 

قطار پس از حرکت از ایستگاه کاپیکوی، وارد ایستگاه مقصد یعنی وان می‌شود که در مجموع مدت زمان انجام این سفر در مسیر رفت یا برگشت حدوداً ۲۴ ساعت است.

 

طبق پیش بینی های انجام شده قطار تهران - آنکارا نیز تا ده روز دیگر راه اندازی می شود

 

نحوه خرید بلیط

کاربران کاریناپرواز برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات  سفر با قطار بین‌المللی تهران - وان میتوانند به وبسایت www.raja.ir  مراجعه کنند و یا با تلفن ۱۵۳۹ ( سامانه ارتباط با مشتریان شرکت رجا ) از به شبانه‌ روزی تماس بگیرند

 

منبع : وبسایت ایسنا

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
0 کامنت
نظر خودتان را ارسال کنید
0