ویزا شینگن

شرایط اخذ ویزا شینگن

ویزا شینگن تضمینی

همیشه آسون ترین راه برای اخذ ویزا شینگن یا در کل ویزا این بوده که شما یا حساب بانکی خیلی قوی داشته باشید یا اینکه سند ملکی داشته باشید که بتونید ازشون استفاده کنید برای افزایش شانستون برای دریافت ویزا ولی خوب کارینا پرواز به شما راه های بهتری پیشنهاد میده که بتونید با شرایط راحت تری ویزاتونو اخذ کنید.

اخیرا کارینا پرواز جهت جلب رضایت شما عزیزان ارائه ویزای شینگن تضمینی را نیز در خدمات خود قرار داده است.  ولی در نظر داشته باشید این به این معنا نیست که شما مثلا با 100 هزار تومان میتونید ویزا بگیرید مسلما به مقداری پول احتیاج دارید ولی مطمئن باشید این هزینه ای که میخواید صرف کنید تا از کارینا پرواز ویزا بگیرید خیلی خیلی به صرفه تر و کمتر از روش ها و راه های معمولش هست. مطمئنا الان کنجکاو شدید  و چنتا سوال براتون پیش اومده که مثلا :

1- این راهها که میگن چی هست؟

2-این راه ها قانونی هست؟

3-شرایطی که میگید چی هست؟

4- حداقل مقدار پولی که میخواد برای اخذ ویزا چقدر هست ؟

5-اگر ویزا نشدیم چی؟ بازم باید پول بدیم؟ آیا همه هزینشو باید پرداخت کنیم؟

6-اصلا شما نمونه ای دارید که ویزا اخذ کردید ؟؟؟

خوب این سوالات همه جواب دارند که راه خیلی ساده اینکه شما میتونید با مشاورانمون تماس بگیرید با شماره 88548824-021 و تمام و کمال مشاوره رایگان دریافت کنید و به همه جواباتون در مورد ویزا و شرایط اخذ ویزا و .... برسید.

ما سعی کردیم داخل این صفحه یک مقدار شما را با مدارک مورد نیاز شینگن ،محدوده شینگن، کشورهای عضو شینگن و حتی چنتا از کشورهای محبوب شینگن در آخر صفحه آشنا کنیم تا حداقل اطلاعاتی بتونید از سایت کارینا پرواز در مورد شینگن گرفته باشید. 


اخیرا افراد زیادی جهت اخذ ویزا شینگن به آژانسهای مسافرتی و مشاوران این حوزه مراجعه میکنند ولی خوب شما برای اینکه بتوانید با خیال راحت یک شرکت و یا آژانس مسافرتی جهت  امور ویزا شینگن انتخاب کنید باید به این شرکت اطمینان داشته باشید. شما عزیزان میتوانید نمونه ویزاهای اخذ شده ما را در اینستاگرام کارینا پرواز وکانال تلگرام کارینا پرواز مشاهده بفرمایید تا با خیال راحت امور خود را به ما بسپارید. 

شرکت گردشگری کارینا پرواز در جهت کسب رضایت شما عزیزان خدمات تخصصی اخذ ویزا شینگن را با شرایط فوق العاده به شما عزیزان و همراهان گرامی ارائه میدهد. شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره اخذ ویزا شینگن با شماره 88548824-021 با مشاوران کارینا پرواز در تماس باشید.

دانلود نسخه قابل چاپ مدارک ویزا شینگن


مدارک لازم جهت اخذ ویزا شینگن از سفارت اتریش، ایتالیا، یونان ( ویزای اروپا )

1 - اصل پاسپورت با 7 ماه اعتبار از زمان خروج امضاء شده ( و پاسپورت قديم ) .
2 - 2 قطعه عکس ( رنگی زمينه سفيد-  70% چهره- 3.5*4.5 ) عكس پاسپورت و ويزاهاي قبلي قابل قبول نيست .
3 - اصل شناسنامه .
4 - مدارک مالی و بانکی:
  ريز پرينت بانکی 3 ماه يا 6 ماهه اخر و تمكن مالي( با درج ارز دلاري يا يورويي) به زبان انگليسی - حد اقل
موجودي 70.000.000 تومان ( به ازائه هر نفر) با مهربانک ( حساب کوتاه مدت يا جاری).
  در صورت داشتن حساب بلند مدت ، تمکن مالی حساب.(سرمايه گذاری بلند مدت بانکی).
5 - اصل سند ملکی.(ارزش ملک از 500.000.000 تومان به بالا قابل قبول می باشد)
6 - مدارک شغلی:
  پزشکان: پروانه مطب+کارت نظام پزشکی.
  مهندسان: پروانه مهندسی/کارت نظام مهندسی
  وکلا:پروانه وکالت/کارت وکالت.
  کسبه: پروانه کسب /کارت بازرگانی در صورت داشتن.
  صاحبان شرکتها:روزنامه رسمی تاسيس شرکت و آخرين تغيرات شرکت + کارت بازرگانی در صورت داشتن.
  کارمند بخش خصوصی: آگهی تاسيس و تغيرات شرکت + گواهی شغلی ( با ذکر سمت،تاريخ شروع فعاليت،حقوق و مزايا،علت
سفر) + 3 فيش آخر حقوقي+گواهی مرخصی+سابقه بيمه کاری+ قرارداد همكاري .
  ساختمان سازها:اصل گواهينامه ساختمان/اصل قرارداد همکاری/اصل پايان کار ساختمان/کارت انبوه سازی.
  مشاغل دولتی:حکم کارگزينی +گواهی شغلی (با ذکر سمت، تاريخ شروع فعاليت ،حقوق و مزايا،علت سفر)+ 3 فيش آخر
حقوقي+گواهی مرخصی+ ليست بيمه.

  بازنشسته ها : حکم بازنشستگی + فيش حقوقی 3 ماهه آخر+ دفترچه بيمه.
  دانش آموزان و دانشجويان : گواهي اشتغال به تحصيل تائيديه ثبت نام دانشگاه يا مدرسه+مرخصي تحصيلي .
7 - در صورت سفر خانم خانه دار مدارک فوق از همسر ايشان کسب ميشود + سند ازدواج.
8 - در صورت سفر كودك موافقتنامه محضري از والدين كودك الزامی است

ویزای اتریش و تور اتریش

شرایط اخذ ویزا شینگن (اروپا):

 1. تمامی مدارک ذکر شده در بالا باید به زبان انگلیسی (برای ویزای اتریش به زبان آلمانی) باشند یا توسط دارالترجمه به زبان انگلیسی یا آلمانی ترجمه شده باشند. تاییدیه وزارت امور خارجه فقط برای ویزای یونان الزامی است.
 2. اخذ ویزای شینگن از سفارت ایتالیا، یونان و اتریش انجام میشود. بنابر این ورود مسافرین به کشور صادر کننده ویزا الزامی است و بعد از حداقل ۳ شب اقامت در این کشورها، می توانید به هر یک از کشور های محدوده شینگن سفر کنید.
 3. اگر برای اولین بار می خواهید ویزای شینگن دریافت کنید، سفارت ویزای شینگن با ۱ ماه اعتبار و ۱۵ روز اقامت در محدوده شینگن برای شما صادر میکند.
 4. اخذ ویزا شنگن بیشتر از ۱۵ روزه برای کسانی که تا کنون ویزای شینگن دریافت نکرده اند میسر نیست. اما اخذ ویزای بیشتر از ۱۵ روز برای کسانی که قبلا حداقل یک ویزا شینگن در پاسپورت خود دارند امکانپذیر خواهد بود. ویزا یک ماهه شینگن، ویزا شش ماهه شینگن، ویزا یک ساله شینگن
 5. حدودا یک ماه از زمان تکمیل مدارک، زمان برای اخذ ویزا لازم است.
 6. بعد از تکمیل مدارک ویزا ، وقت مصاحبه حضوری و انگشت نگاری برای مسافرین تعیین می شود که حضور شخص متقاضی ویزا الزامی است.
 7. در یک خانواده پدر خانواده می تواند ساپورت کننده اعضای خانواده باشد و ارائه یک سند ملکی به نام پدر خانواده کافی می باشد.
 8. اخذ ویزا حتما در غالب تور ( بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، سایر خدمات) انجام می شود.

10   از این صفحه هم دیدن کنید: اخذ ویزای اسپانیا و تورهای اسپانیا

  ضمانت بازگشت مسافرین باید به صورت وجه نقد یا چک تضمین شده ی بانکی در وجه مسافر باشد که در قبال رسید ممهور به مهر آژانس از مسافرین اخذ می شود. این وجه بعد از بازگشت مسافر از محدوده شینگن عودت داده می شود.

11.  دقت بفرمایید که این مرکز نسبت به اخذ ویزای تک (ویزا بدون پرواز و رزرو هتل) ، اخذ ویزای شینگن بدون مدارک ، یا اخذ ویزا برای دوستانی که قصد بازگشت ندارند، به هیچ عنوان اقدام نخواهد کرد. لطفا قبل از تماس تلفنی این موارد را مد نظر قرار دهید.

دلایل رد شدن ویزای شینگن

رد شدن ویزا آن هم در آستانه تعطیلات و سفر شاید بدترین خبر ممکن برای هر کسی باشد. رد شدن یا ریجکت ویزای شینگن دلایل متعددی می‌تواند داشته باشد که برای هر پرونده متفاوت خواهد بود اما بدترین اتفاقی که بعد از ریجکت اتفاق می افتد این است که متقاضی دست کم برای مدت ۶ ماه نمی‌تواند از هیچ سفارت اروپایی دیگری برای دریافت ویزای شینگن اقدام نماید.

نکته مهم در این بین این است که هیچ فرد حقیقی و حقوقی نمی‌تواند ویزا شدن درخواست شینگن را تضمین کند.  تنها کاری که می‌توان انجام داد اعتماد به موسسات معتبر و با سابقه در این رابطه است تا با دقت و حساسیت بالا و با تکیه بر دانش به روز و تجربیات موجود، شانس صدور ویزا را به حداکثر برسانند.

وب سایت رسمی شینگن مهمترین دلایل رد شدن این ویزا را به شرح زیر عنوان کرده است:

 • مدارک جعلی؛ تحت هیچ شرایطی با مدارک جعلی برای ویزای شینگن اقدام نکنید چون در ۹۹ درصد مواقع درخواست شما رد خواهد شد.
 • فعالیت‌های مجرمانه در گذشته و یا در حال حاضر
 • گذرنامه مخدوش و یا آسیب دیده
 • توضیحات نا کافی در مورد دلایل سفر
 • گذرنامه نا معتبر (پاسپورتی که در زمان درخواست از اعتبار آن کمتر از ۳ ماه مانده باشد)
 • نامه مرجع نا معتبر
 • عدم ارائه هدف مشخصی از سفر
 • عدم اثبات تمکن مالی برای سفر
 • ارائه گواهی تولد و یا ازدواج نا معتبر : 

عدم توانایی در ارائه گواهی تولد یا ازدواج که توسط سفارت یا کنسولگری پذیرفته شود (تصدیق شود) منجر به شکست در اخذ ویزای شینگن می شود. این موارد عبارتند از: عدم ارائه گواهی تایید شده توسط مقامات رسمی (به عنوان مثال وزارت کشور)  ، عدم ارائه گواهی به زبان غیر انگلیسی ترجمه توسط مترجم مجاز ، عدم اثبات گواهی مدنی (ارائه یک سند مذهبی) ، عدم توانایی در ارائه گواهی پدر و مادر کودک

 • بیمه نامه نا معتر مسافرتی
 • ناتوانی در ارائه مدارک اسکان
 • وضعیت نامطلوب ویزای شینگن؛ مواردی همچون برنامه سفر غیر منطقی می‌تواند به ریجکت ویزای شما بیانجامد.

در حالت کلی جای نگرانی وجود ندارد.درصورتیکه مورد شما جزو نکته ذکر شده نباشد،پس از تکمیل مدارک میتوانید دوباره ویزای شنگن درخواست دهید و به عنوان یک متقاضی جدید شناخته خواهید شد.شما به راحتی می توانید از سفارت دیگر کشورهای عضو شنگن درخواست ویزا دهید و تاریخچه شما تاثیری بر درخواست جدید نخواهد داشت.

می توانید به صفحه رفع ریجکتی ویزا مراجعه کنید و دلایل ریجکت شدن ویزا را به طور کامل مطالعه بفرمایید.

از این صفحات هم دیدن کنید:

اخذ ویزای اتریش و تور اتریش

اخذ ویزا کانادا و اقامت کاناد

اخذ ویرای انگلیس

کشور های عضو محدوده ی شینگن :  اتریش ، بلژیک ، جمهوری چک ، دانمارک ، استونی ، فنلاند ، فرانسه ، آلمان ، یونان ، مجارستان ، ایسلند ، ایتالیا ، لتونی ، لیتوانی ، لوکزامبورگ ، مالت ، هلند ، نروژ ، لهستان ، پرتغال ، اسلواکی ، اسلوونی ، اسپانیا ، سوئد ، سوئیس

 ویزا شینگن

شرایط لازم برای تمدید ویزای شینگن در اروپا

اگر پس از پایان اعتبار ویزا در هر یک از کشورهای حوزه شینگن بمانید، مرتکب اقدامی غیرقانونی شده‌اید و باید در انتظار جریمه، اخراج از اروپا و تبعات دیگر باشید. اما مواردی که قانون برای تمدید ویزای شینگن پیش‌بینی کرده به شرح زیر است:

✅ورود دیرتر از موعد
قانون‌گذار تنها برای ویزاهای کوتاه مدت یک‌بار ورود (Short-Stay Single Entry Visa) درصورتی‌که مسافر دیرتر از زمان صدور ویزا وارد حوزه شینگن شده باشد و دلایل موجه‌ای برای ماندن در اتحادیه اروپا ارائه نماید، تمدید ویزای شینگن را مجاز دانسته است.
برای مثال اگر تاریخ مجاز ورود شما به اروپا با ویزای کوتاه مدت یک‌بار ورود ۲ فروردین باشد اما شما ۱۶ فروردین وارد اروپا شده باشید، می‌توانید تقاضای ۲ هفته تمدید ویزای شینگن کنید و شانس موفقیت‌تان هم بسیار بالاست.

✅دلایل بشردوستانه
بر اساس قوانین ویزای شینگن می‌توان بنا بر دلایل بشردوستانه در زمان اقامت در اروپا برای تمدید ویزای شینگن درخواست داد. این موارد می‌توانند نیاز به تداوم مراحل درمانی، شرکت در مراسم تشییع ناگهانی یکی از اعضا خانواده و یا حمایت و همراهی با فردی نزدیک به شما که در شرایط مشابه با موارد بالا قرار دارد را شامل شود.

✅موارد فورس ماژور(Force Majeure)


اگر پیش از پایان مدت اعتبار ویزا و یا تعداد روزهای مجاز اقامت در اروپا، مواردی غیرمترقبه در کشور مبدأ همچون وقوع جنگ و یا تظاهرات و ناآرامی‌های سراسری اتفاق بیافتد، فرد می‌تواند برای تمدید ویزای شینگن خود درخواست دهد.
حوادث دیگری که زیرمجموعه موارد فورس ماژور قرار می‌گیرند شرایط بسیار وخیم آب و هوایی، توقف پروازها به کشور مبدأ به دلیل زلزله‌های مستمر و … هستند. در این شرایط فرد می‌توان در زمان اقامت در اروپا برای تمدید ویزای شینگن درخواست دهد و ویزای کوتاه مدت وی برای چند هفته تمدید خواهد شد. اگر پس از طی شدن این هفته بازهم شرایط ادامه داشته باشد این امکان وجود دارد که بار دیگر برای تمدید ویزای کوتاه مدت درخواست داد.

✅دلایل شخصی قوی


در مواردی که کار ناتمامی در اروپا دارید و یا برنامه جلسات کاری و بیزنسی شما طولانی شده باشد، مراسم ازدواج خود و یا یکی از بستگان نزدیکتان در پیش باشد و مواردی این‌چنینی نیز می‌توانید برای تمدید ویزای شینگن اقدام کنید. البته شانس پذیرش درخواست در این موارد نسبت به موارد بالا کمتر است و درنهایت مسئولان مهاجرت کشوری در اروپا که در آن درخواست می‌دهید باید در خصوص اقامت شما تصمیم‌گیری کنند.

ویزای شینگن تضمینی

درباره کشور فرانسه چه میدانید؟؟

کشور فرانسه یکی از کشورهای محدوده شینگن می باشد . این کشور اروپایی فوق العاده در جذب توریست موفق بوده و همچنین یکی از کشورهایی می باشد که مهاجر پذیر است و مهاجران بسیاری به این کشور مهاجرت کرده اند. کارینا پرواز نیز جهت کسب رضایت هر چه بیشتر شما عزیزان اقدام به اخذ ویزا شینگن از طریق کشور فرانسه نموده است. شما عزیزان میتوانید جهت مشاوره اخذ ویزا با همکاران ما از طریق شماره  88548824-021 در تماس باشید. 

 

ویزا شینگن فرانسه

کلمه فرانسه از کلمه لاتین Franciaمشتق شده است. به معنی سرزمین فرانک ها یا فرانک است.میتوانیدپکیج  ویزا فرانسه را در اینجا دانلود کنید.فرانسه یکی از بزرگترین کشورهای اروپایی است. این کشور توسط شش کشور دیگر: آلمان، بلژیک و لوکزامبورگ به شمال شرقی، سوئیس و ایتالیا به جنوب شرقی و اسپانیا به جنوب غربی محدود می شود. 

در سال 2007  دین فرانسه شامل  83-88٪ کاتولیک ، 2٪پروتستان ، 1٪یهودی ، 5٪ -10٪مسلمان و  4٪ غیر می شد. در سال 2002 88-92٪ جمعیت فرانسه کاتولیک بودند.

اخذ ویزا شینگن در فرانسه

هنر در فرانسه بسیار مورد توجه است و فرانسه برای مجموعه های هنری در کشور خود شناخته شده است. معروف ترین گالری هنری در جهان، لوور، در پاریس واقع شده است. این خانه مونا لیزا و ونوس د میلو است. بسیاری از خانه های مد در پاریس واقع شده اند.زبان فرنسه زبان رسمی کشور فرانسه است. اما در بخشی از شهر که گردشگران زیادی دارد، مردم به زبان انگلیسی آشنا هستند و با شما صحبت خواهند کرد. زبان های محلی دیگر نیز مانند گویش های آلمانی و سلتیک صحبت می شود.

درباره کشور اسپانیا چه میدانید؟؟

تور اسپانیا


سفربه اسپانیا

اسپانیا ششمین کشور در اروپا و پنجمین کشور در اتحادیه اروپا است. پایتخت اسپانیا و بزرگترین شهر مادرید می باشد. دیگر مناطق شهری عمده شامل بارسلونا، والنسیا، سویا، بیلبائو و مالاگا هستند. سفر به اسپانیا یکی از سفرهای لوکس و بینظیر شما میتواند باشد . جهت اطلاع از قیمت ویزای اسپانیا  اینجا کلیک کنید و یا می توانید با مشاوران کارینا پرواز تماس بگیرید.انسانهای مدرن اولین بار در 35000 سال پیش به شبه جزیره ایبرین رسیدند.


تور های اسپانیا

زبان اسپانیایی

زبانی که امروزه به عنوان اسپانیایی شناخته می شود، از یک گویش لاتین است که در قرن پنجم پس از سقوط امپراتوری روم شرقی  در بخش های شمالی و مرکزی شبه جزیره ایبرین واقع شده است به دست آمده .با یک استاندارد کتبی در شهرهای تولدو (سده های 13 تا 16) و مادرید (از دهه 1560) توسعه یافت.

سفر به اسپانیا

تعطیلات مهم اسپانیا

تعطیلات مهم اسپانیا "Semana Santa" (هفته مقدس) است، هفته قبل از عید پاک با نمایش های بزرگ و دیگر رویدادهای مذهبی جشن گرفته می شود. اسپانیایی ها نیز جشن های مقدس و محلی خود را در کلیساها برگزار می کنند. یکی دیگر از مشهورترین جشن های اسپانیا جشنواره "سان فرمین" است که هر ساله در ماه جولای در پامپلونا جشن می گیرد. گاوها در خیابان ها آزاد می شوند، در حالی که مردم پیش از حیوانات به خیابان ها  می روند.


تور اسپانیا