ویزا اسپانیا

  

ویزا اسپانیا

تور اسپانیا

سفربه اسپانیا

اسپانیا ششمین کشور در اروپا و پنجمین کشور در اتحادیه اروپا است. پایتخت اسپانیا و بزرگترین شهر مادرید می باشد. دیگر مناطق شهری عمده شامل بارسلونا، والنسیا، سویا، بیلبائو و مالاگا هستند. سفر به اسپانیا یکی از سفرهای لوکس و بینظیر شما میتواند باشد . جهت اطلاع از قیمت تورهای اسپانیا و یا ویزای اسپانیا می توانید با مشاوران کارینا پرواز تماس بگیرید و یا پکیج اسپانیا را دانلود کنید.انسانهای مدرن اولین بار در 35000 سال پیش به شبه جزیره ایبرین رسیدند.

تور اسپانیا

 تور های اسپانیا

زبان اسپانیایی

زبانی که امروزه به عنوان اسپانیایی شناخته می شود، از یک گویش لاتین است که در قرن پنجم پس از سقوط امپراتوری روم شرقی  در بخش های شمالی و مرکزی شبه جزیره ایبرین واقع شده است به دست آمده .با یک استاندارد کتبی در شهرهای تولدو (سده های 13 تا 16) و مادرید (از دهه 1560) توسعه یافت.

 سفر به اسپانیا

پکیج ویزای اتریش

تعطیلات مهم اسپانیا

تعطیلات مهم اسپانیا "Semana Santa" (هفته مقدس) است، هفته قبل از عید پاک با نمایش های بزرگ و دیگر رویدادهای مذهبی جشن گرفته می شود. اسپانیایی ها نیز جشن های مقدس و محلی خود را در کلیساها برگزار می کنند. یکی دیگر از مشهورترین جشن های اسپانیا جشنواره "سان فرمین" است که هر ساله در ماه جولای در پامپلونا جشن می گیرد. گاوها در خیابان ها آزاد می شوند، در حالی که مردم پیش از حیوانات به خیابان ها  می روند.

تور اسپانیا