تور عمان

عمان یکی از کشورهای پر از جاذبه گردشگری است که اغلب توسط گردشگران نادیده گرفته می شود. این کشور همسایه کشورهای امارات متحده عربی، عربستان و یمن است . این کشور با ایران مرز دریایی دارد. این کشور نیز مانند سایر کشورهای حاشیه خلیج فارس بیشتر درآمد آن از فروش نفت است. دین اکثریت مردم عمان اسلام است و بیشتر مردم سنی مذهب و اقلیت شیعه در امتداد منطقهٔ آل بیتی و ساحل مسقط زندگی می‌کند  پایتخت این کشور که مسقط نام دارد یکی از محبوب ترین مقاصد بوده اما تنها بخش کوچکی از آنچه است که در عمان خواهید دید. اگر از جاذبه های دیدنی عمان کوه های باور نکردنی آن و همچنین قلعه های تاریخی و سواحلی با آب گرم لذت می برید پیشنهاد می کنیم تا این کشور را در لیست سفرهای خود قرار دهید.

عمان از نظر آب و هوایی به شهر های جنوبی ایران و کشورهای حاشیه خلیج فارس نزدیک است از این رو اگر قصد سفر به این کشور را دارید . بهترین فصل پاییز و زمستان است و همچنین اگر در فصل های گرم به این کشور سفر کردید حتما از لباس های رنگی و خنک استفاده کنید.

کشور عمان از نظر فرهنگی ، یک کشور سنتی است که این موضوع در لباس هایی که به تن می کنند و همچنین رفتار مردم پیدا است.  اکثر مردان لباس های عربی روشن به تن می کنند. برای سفر به این کشور هیچ اجباری بر روی پوشش مسافران از نظر حجاب اسلامی وجود ندارد