اسپانیا

اسپانیا یکی از کشورهایی است که به واسطه فوتبال قدرتمندش در بین ایرانیان شناخته شده است و تیم های معروف این شهر مثل بارسلونا، رئال مادرید و اتلتیکو مادرید طرفداران بی شماری در بین ایرانی ها دارند. اما جذابیت این کشور تنها محدود به فوتبال آن و استادیوم های زیبای آن نمی شود. اسپانیا ، با این که کشور بزرگی نیست ، پیشرفت قابل ملاحظه ای در صنعت گردشگری داشته است و بنابر آمارها به دومین صنعت گردشگری بزرگ دنیا تبدیل شه است. مردم و فرهنگ خاص این کشور ، اقلیم ، جاذبه های تاریخی و فرهنگی ، موقعیت جغرافیایی ، معماری فوق العاده شهری و ساختمان ها، امکانات مدرن و رفاهی ، هتل های لوکس و با کیفیت ( استانداردهای هتل در اسپانیا از سایر کشورهای دنیا سخت گیرانه تر است و هتل های این کشور سطح بالایی از نظر کیفیت خدمات ارائه می کنند ) از جمله مواردی است که این کشور را در بین توریست ها محبوب کرده است.

جاذبه های اسپانیا

از برترین جاذبه های اسپانیا می توان به قصر سلطنتی Placio Real مادرید اسپانیا، ساحل La Concha اسپانیا ، آبروی سگویا اسپانیا ( که یکی از آثار تاریخی این کشور از زمان روم باستان است )، شهر سوانسا ، جزیره ایبیزا، جزیره لاهویا دهوسکا، جزایر قناری،  کلیسای ساگرادا فامیلیا، کاخ ال اسکوریال، مسجد کوردوبا و قصر الحمرا اشاره کرد که هرکدام زیبایی های خاص خود را دارد.

تور اسپانیا

تور اسپانیا برای آن دسته از عزیزانی که ازوپا رو مقصد سفر خود انتخاب کرده اند گزینه بسیار مناسبی است. زیرا می توانند انواع تفریحات را مانند مسابقه های ورزشی و فوتبال ، ورزش های آبی هیجان انگیز، گاوبازی، جشن گوچه ، حمام آفتاب در سواحل مدیترانه ، چشیدن غذاهای لذیذ و آرامش در جزایر زیبای این کشور را تجربه کنند. کاریناپرواز مفتخر است تورهای اسپانیا و مراحل اخذ ویزا را برای دوستانی که قصد مسافرت به این کشور زیبا را دارند ارائه کند. برای رزور تورهای اسپانیا کافی است با شماره تماس 02188548824 تماس حاصل فرمایید.