تور سنگاپور

سنگاپور ، کشوری در شرق آسیا با نام رسمی جمهوری سنگاپور است . کشور سنگاپور اقتصادی پویا دارد و یکی از کشورهای ثروتمند و مدرن است. این کشور که دارای جزایر متعدد است . جاذبه های دیدنی و گردشگری و طبیعی فراوانی دارد . جاذبه های متعدد در کنار اقتصاد پویا و آب و هوای معتدل این کشور را جزیی از کشور های پرگردشگر و توریستی تبدیل کرده است.
کشور سنگاپور 722 کیلموتر مساحت دارد و کمی از شهر تهران نیز کوچک تر است. ولی با این حال یکی از بزرگترین مراکز اقتصادی دنیا به شمار می رود . اقتصاد این کشور بر پایه خدمات و صنعت است که این کشور را تبدیل به چهارمین مرکز اقتصادی بزرگ دنیا و سومین مرکز بزرگ پالایش نفت تبدیل کرده است.
این کشور یکی از پایین ترین نرح های بیکاری را در میان کشورهای توسعه یافته دارد و دولت حمایت زیادی از مردم می کند . به عنوان مثال در برخی برنامه های دولتی ماهانه 400 تا 100 دلار به خانواده های نیازمند پرداخت می شود و مخارج بهداشت و آموزش آنها توسط دولت پرداخت می شود و یا برای ساکنین سنگاپور مبلغی را جهت ورزش در ورزشگاه های عمومی در نظر گرفته است.
سنگاپور در بخش اقتصادی و تجاری در زمینه های گوناگونی فعالیت می کند و جز بهترین ها محسوب می شود به عنوان مثال این کشور سومین مرکز تبادل ارز خارجی ، سومین مرکز اقتصادی جهان ، سومین مرکز پالایش نقد ، بزرگ ترین تولید کننده تاسیسات نفتی ، یکی از بزرگترین مراکز تعمیر کشتی و از بزرگترین تولیدکننده های کالاهای الکترونیکی و ریزپردازنده ها محسوب می شود.
یکی از زمینه های درآمدی کشور سنگاپور، صنعت گردشگری است و مدیران این شرکت به این زمینه توجه زیادی دارند . جاذبه های طبیعی فراوان ، جنگل ها ، جزایر و مناطق طبیعی بکر ، تنوع قومی ، وسایل حمل و نقل گسترده و استفاده از زبان انگلیسی در بسیاری از مناطق شهری این کشور را در بین توریست ها بسیار محبوب کرده است. تنها در سال ۲۰۱۷، ۱۷ میلیون گردشگر از سنگاپور دیدن کردند. سیستم حمل و نقل عمومی در این کشور یکی از ارزان ترین سیستم ها در جهان است. وضعیت اتوبوس ها مناسب است، اما قطارهای MRT بسیار بهتر می باشند و وسیله ای سریع و قابل اطمینان برای عبور و مرور در جزیره محسوب می شوند. در شهر ، تاکسی بهترین وسیله برای جابجایی است و کرایه آن کم اس
 از جمله مراکز مورد علاقه جهانگردان می‌توان از محله اورچارد رود شامل مراکز خرید بزرگ، باغ وحش سنگاپور، باغ پرندگان جورونگ و جزیره گردشگری سنتوزا نام برد. این جزیره دارای جاذبه‌ها و فعالیت‌های بسیاری برای کودکان و بزرگسالان است که از جمله شامل نمایش آتش بازی شبانه، پارک دلفین‌ها، پارک پروانه‌ها و سینمای چهاربعدی می‌شود.

از نقاط دیدنی سنگاپور هتلی به نام مارینا بی سندز است که به شکل یک کشتی بر روی ۳ ساختمان بلند ساخته شده و استخری دارد که انتهای آن این ذهنیت را تداعی می‌کند که شناگران در حال افتادن از ساختمان هستند. پارک تفریحی یونیورسال استودیو که نمایش‌ها و وسایل بازی آن برپایه محصولات این استودیو طراحی شده، یکی دیگر از جاذبه‌های گردشگری سنگاپور است.

کاریناپرواز مفتخر است برای آن دسته از عزیزانی که قصد سفر به کشور زیبای سنگاپور را دارند تورهای ارزان قیمت و خدمات مناسب ارائه کند . شما می توانید تورهای سنگاپور را در این قسمت مشاهده کنید. با توجه به محدودیت سایت و نوسان قیمت ها ، میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و اطلاعات کامل را دریافت کنید.