تور روسیه

قاره

آسیا

واحد پولی

روبل روسیه

مذاهب

مسیحیت

مساحت

17,075,400 کیلومتر مربع

جمعیت

143,372,500 نفر

پیش شماره کشور

00709

جهت رانندگی

از سمت راست

 

روسیه پهناور ترین جهان است و در منطقه آسیایی اروپایی اوراسیا قرار دارد . این کشور بزرگ با نام فدراسیون روسیه و در خود روسیه با نام آر اف شناخته می شود . این کشور با وسعت ۱۷٬۰۷۵٬۴۰۰ (هفده میلیون و هفتاد و پنج هزار و چهارصد) کیلومتر مربع لقب وسیع ترین کشور جهان را یدک می کشد . کشور کانادا که دومین کشور پهناور دنیا است تنها 58 درصد روسیه وسعت دارد.

 

پرجمعیت ترین شهر های روسیه که هر ساله گردشگران زیادی را بخود جذب می کند شهر های مسکو و سن پترزبرگ هستند . کاریناپرواز برای مسافران عزیزی که قصد سفر به این کشور زیبا را دارند تور های ترکیبی مسکو و سن پترزبورگ را در نظر گرفته است شما می توانید با دنبال کردن صفحه اینستاگرام کاریناپرواز و همچنین وبسایت کاریناپرواز از قیمت های تورهای روسیه باخبر شوید . همچنین می توانید با شماره تماس 021-88548824  تماس حاصل کنید و جزئیات تورهای روسیه کاریناپرواز را در هر تاریخی که باب میل شما است، به صورت کامل از کارشناسان ما بخواهید و با آنها مشورت کنید.

روسیه دارای جاذبه‌های تاریخی و طبیعت گردی فراوانی است شماری از جاذبه‌های تاریخی: روسیه از جمله کشورهایی است که از گردشگران و جهانگردان به آن اقبال فراوان دارند.

 از جمله جاذبه‌های گردشگری روسیه می‌توان به این موارد اشاره کرد: متروی مسکو، ساختمان‌های هفت خواهر، میدان سرخ، موزه‌های تریتیاکوف و پوشکین، مقبره لنین، مجموعه کاخ و کلیساهای کرملین، پارک پیروزی و موزه جنگ و در دیگر شهرها می‌توان به مواردی چون مسجد قل شریف در کازان، کلیسای اسحاق در سنت پتربورگ، کاخ‌های کاترین در شهرهای پترگوف و پوشکین و جاذبه‌های شهر زیبای سوچی در ساحل دریای سیاه اشاره کرد.

 

تعدادی از جاذبه‌ها: مناطق گردشگری به ترتیب اهمیت شامل بخشهای زیر است:

 

تپه وارابیف (تپه گنجشک‌ها)

غار اوردا

ستون‌های لِنا (Lena Pillars)

ولاگدا (Vologda)

صخره‌های مان پوپو نر

قلعه آشیانه پرستو