تورهای هند

معرفی بهترین سواحل در گوا

بهترین سواحل در گوا در ارزان ترین تورهای هند  

سواحل گوا در هند را بهتر بشناسیم

از شمال تا جنوب گوا خط ساحلی باور نکردنی قرار دارد. دولت  هند مدتهاست برای افرادی که به دنبال تفریح و آفتاب گرفتن کنار دریا هستند مجموعه هایی را فراهم می کند. با داشتن 105 کیلومتر خط ساحلی خیره کننده هیچ  جای تعجبی نیست که بسیاری از مردم گوا به تعطیلات ساحلی خود بپردازند. برای آگاهی از قیمت تورهای هند و تورهای لحظه آخری هند به سایت کارینا پرواز مراجعه کنید.

دولت سواحل بی نظیر و زیبا همراه با آرامش برای همه فراهم کرده، تنها دغدغه انتخاب ساحل است که در طول تعطیلات لازم دارید. همراه کارینا پرواز باشید تا بهترین سواحل گوا را معرفی کنیم.

ساحل مورجیم Morjim

مورجیم در شمال گوا و در 29 کیلومتری شمال پانچی واقع است، یکی از بزرگترین ساحل ماسه ایی در گوا را ارائه می دهد. از مشهورترین مشخصه های ساحل این است که محل لانه سازی لاک پشت های ریدلی اولیو می باشد. در اینجا انواع پرندگان و لاک پشت های ریدلی اولیو را می توانید ببینید. مورجیم به علت تمرکز زیاد مهاجران روسی و به عنوان یکی از 10 سواحل برتر در گوا شناخته شده است.

بهترین سواحل گوا

ساحل باگا  Baga

کمی دورتر از مورجیم یک ساحل پرجنب و جوش با درختان نارگیل که محل بسیار مناسبی برای ورزش های دریایی  مانند غواصی ، قایق سواری و ...  قرار دارد. این ساحل با آبهای زلال مناسب غواصی است . برگزاری انواع جشن ها ، برنامه های شاد و غذاهای دریایی گردشگران زیادی را به این ساحل می کشاند.

بهترین سواحل گوا

ساحل کاندلیم Candolim 

در میان برترین سواحل گوا برای مسافران تورهای هند یا تورهای گوا،  کاندولیم با امتداد دریای عرب و شن های سفید رنگش آنقدر جذابیت دارد که کل روز شما را جذب خود کند. از چتر بازی تا دیگر تفریحات ورزشی در اینجا وجود دارد. هم چنین انواع  کلاس های یوگا و مدیتیشن برگزار می شود.


بهترین سواحل گوا

ساحل کلنگوت Calangute

این ساحل در 16 کیلومتری کاندولیم و 2 کیلومتری باگا و در شمال گوا قرار دارد و با داشتن غذاهای دریایی بی نظیر سالانه میزبان میلیون ها گردشگر می باشد. کالانگوت جزء سواحل شلوغ می باشد که با داشتن درختان نارگیل زیبایی خاصی دارد.


ساحل سینکوئریوم در گوا  Sinquerim

ساحل سینکوئریوم در نزدیکی قلعه آگودا به ورزش های آبی بسیاری معروف است. همچنین قلعه آگودا به مهندسی منحصر بفردش شهرت دارد . در روزهایی که از قلعه بازدید می شود ساحل شلوغ تر از روزهای دیگر است. این ساحل در 13 کیومتری  پاناجی قرار دارد و مانند دیگر سواحل ورزشهای آبی بسیاری دارد.

بهترین سواحل گوا