پوکت یکی از شهر های زیبا و پرگردشگر کشور تایلند است و در جنوب غربی این کشور قرار گرفته است  . شما مسافرین عزیز می توانید در این صفحه تورهای کاریناپرواز به مقصد این شهر زیبا را مشاهده نمایید. کشور تایلند در طی سال های اخیر همواره یکی از مقاصد مسافران جهان به ویژه مسافران ایرانی بوده است و جزیره پوکت نیز از جایگاه ویژه ای در بین گردشگران کشور تایلند برخوردار است.
استان پوکت کا با نام فوکت نیز شناخته می شود دارای مساحت 543 کیلومتر مربع است و در سال 2012 جمعیت آن را حدود ششصد هزار نفر تخمین زده اند. زبان رسمی این شهر تایلندی و واحد پولی آن نیز بات است. از این شهر به عنوان جزیره بهشتی نیز یاد می شود. سواحل شنی سفید و جاذبه های طبیعی زیبا در کنار مردم خونگرم آن، این جزیره را جزو مقاصد جذاب توریستی تبدیل کرده است. از جاذبه های دیدنی پوکت می توان به جزیره جیمز باند، شهر قدیم پوکت، مجسمه بزرگ بودا، معبد چالونگ، جزیره فی فی، ساحل کاتانویی، ساحل پاتونگ و... اشاره نمود که هر یک زیبایی خاص خود را دارد.
دوستان عزیزی که قصد سفر به این جزیره زیبا را دارند می توانند از تورهای کاریناپرواز دیدن کنند و برای اطلاع از جزئیات کامل تورها با کارشناسان ما در تماس باشند