راهنمای تور صربستان

هزینه های سفر به صربستان

هزینه های سفر به صربستان

سفر به صربستان بدون اخذ ویزا

اخیرا کشور صربستان به عنوان جدیدترین مقصد اروپایی ایرانیان معرفی شده که میتوان بدون اخذ ویزا یا ویزا شینگن به آن سفر کرد. صربستان، یکی از کشورهای شبه ‌جزیره‌ی بالکان اخیرا به یکی از مقصدهای محبوب گردشگری تبدیل شده است. کارینا پرواز راهنمای  شما به صربستان می باشد. در حال حاضر تورهای صربستان بسیار مورد توجه ایرانیان قرار گرفته است. شما عزیزان هم جهت اطلاع از قیمت تورهای صربستان و یا تورهای ارزان صربستان با مشاوران ما تماس بگیرید.

واحد پول صربستان

 پول رسمی در صربستان دینار (RSD) است. ارز خارجی را می توان در همه بانک ها، ادارات پست و دفاتر دارای مجوز رد و بدل کرد.اسکناس های موجود در بازار روزانه سکه هستند: 1، 2، 5، 10 و 20 دینار و اسکناس: 10، 20، 50، 100، 200، 500، 1000، 2000 و 5000 دینار.

هزینه های سفر به صربستان

قیمت ها در صربستان از یک شهر به شهر دیگر متفاوت است. بلگراد گرانترین شهر صربستان محسوب می شود، اما قیمت ها در پایتخت صربستان که مشابه اروپایی های است کمی ارزان تر می باشد.

جاذبه های گردشگری صربستان در تورهای صربستان

جاذبه های گردشگری صربستان در تورهای صربستان

صربستان امروزه ترکیبی از فرهنگ های رومی ، عثمانی ، هابسبورگ  و دیگر اقوام از بین رفته است. در حال حاضر این کشور مکان مناسبی برای انواع سرگرمی است. اخیرا سفر به صربستان بدون اخذ ویزا ممکن شده است و شما عزیزان میتوانید جهت اطلاع از قیمت تورهای ارزان صربستان و تورهای لحظه آخری صربستان با مشاوران ما در تماس باشید. پر از اتفاقات پر سر و صدا و جشنواره های فیلم و... صربستان جایی است که فرهنگ شرقی با فرهنگ غربی روبرو می شود که در آن شهر های قرون وسطی با قلعه ها و صومعه های باستانی مواجه می شوند. همچنین این کشور دارای پیست اسکی خوبی است.

  درلیست  زیر مروری به معرفی جاذبه های گردشگری صربستان و دیدنی های صربستان دارد:

بلگراد

بلگراد پایتخت و بزرگترین شهر صربستان از بهترین جاذبه های گردشگری صربستان است. بلگراد، منطقه تلاقی رودخانه های دانوب و سوارا، دارای گذشته مخرب بوده است: صربستان در طول 115 جنگ جنگید و 44 بار سوزانده شد. امروز، این شهر آرامتر و جذاب است و میزبان رویدادهای متعددی از جمله نمایشگاه های کتاب، جشنواره های فیلم و نوشیدنی می باشد. قلعه بلگراد مشهورترین بنای تاریخی شهر با موزه ها و کلیساها است. موزه های برتر عبارتند از موزه ملی با بیش از 400،000 اشیاء خارجی، و موزه نیکولا تسلا، با هزاران مورد از اقلام و اسناد شخصی مخترعان.

 جاذبه های گردشگری صربستان در تورهای صربستان


خانه ای معلق در رودخانه صربستان

خانه ای معلق در رودخانه صربستان

ماجرای خانه عجیب و شگفت انگیز در صربستان

پس از اینکه یک تصویر از خانه در نشریه نشنال جئوگرافی در اوت سال های پیش منتشر شد، گردشگران  کنجکاوی را از سراسر جهان جذب کرد. خانه ایی کوچک بر روی سنگ در وسط رودخانه درینا، در نزدیکی شهر باجینا بستان، صربستان قرار دارد. این خانه در رودخانه درین در امتداد شرقی پارک ملی تارا قرار دارد . اگر شما هم جز مسافران تورهای صربستان هستید و دوست دارید از این جاذبه گردشگری صربستان دیدن کنید جهت آگاهی از قیمت تورهای صربستان و قیمت تورهای لحظه آخری صربستان با مشاوران ما تماس بگیرید.

برج جمجمه شهر نیس صربستان

درباره برج جمجه صربستان

برج Skull (Ćelekula)، واقع در شهر نیس، صربستان برجی است که از جمجمه انسان تشکیل شده است. این برج توسط ارتش مهاجم ترکیه در قرن نوزدهم با استفاده از جمجمه های شورشیان صرب ساخته شد. در حال حاضر برج جمجمه صربستان یکی از جاذبه های گردشگری معروف صربستان به شمار می آید و هر ساله توریست های بسیاری برای دیدن این برج به صربستان سفر می کنند. جهت آگاهی از قیمت تورهای صربستان و تورهای ارزان صربستان با مشاوران کارینا پرواز در تماس باشید.در طول زمان امپراطوری عثمانی، نیروهای ترکیه برای ایجاد ساختار برج از جمجمه دشمنان برای ایجاد ترس و وحشت در میان مخالفان خود استفاده می کردند.