تور های ارزان بالی

بالی اندونزی

یکی از کشور های آسیایی که همیشه مورد توجه گردشگران زیادی در سراسر دنیا بوده است شهر بای اندونزی است . این شهر در ایران و سایر کشور های دنیا محبوبیت زیادی دارد . طبیعت شگفت انگیز این شهر نزدیک به خط استوا در تمام فصول سال علاقمندان سفر را جذب می کند. سواحل بالی مانند رویا زیبا و پر از شگفتی هستند و تفریحات متعددی را در اختیار گردشگران قرار میدهد . کافی است یک بار به این شهر زیبا سفر کنید تا یک لذت وصف نشدنی را بچشید و به سفر به این کشور زیبا معتاد شوید.


موقعیت

تور های مسفارتی ارزان بالی اندونزی
بالی در واقع یک جزیره است که در کشور اندونزی وافع شده است . جزیرهٔ بالی جزو یک رشته‌جزایر است که جزیرهٔ جاوه در غرب آن و جزیرهٔ لومبوک در شرق آن قرار گرفته‌است. این شهر بین اقیانوس های هند و آرام قرار گرفته است .


دین ، زبان و مشخصات شهری


اغلب ساکنان کشور اندونزی مسلمان هستند ولی بسیار جالب است که ساکنان جزیره بالی مسلمان ها و هندو هستند که دین رسمی مردم این جزیره نیز هندو است. البته با محبوب شدن آن در دنیا و جذب گردشگران بی شمار ، از سایر کشور ها مانند استرالیا و اروپا نیز به این شهر مهاجرت کرده اند .
زبان رسمی مردم جزیره بالی اندونزیایی است و واحد پول آنها روپیه است
مساحت این شهر 5620 کیلومتر مربع است و آب و هوای استوایی معتدل دارد این شهر سرسبز به همراه جنگل های فراوان و کوه های آتشفشانی آن را مشهور ترین جزیره اندونزی کرده است.
جزیره اندونزیایی بالی دارای گنجینه‌های بسیاری است: طبیعت زیبا، پوشش گیاهی متنوع و دنیای منحصربه‌فرد زیر آب، شالیزارهای پلکانی برنج ، رودها و آبشارها. اما گنجینه ویژه جزیره بالی سنت‌ها و رسوم این جزیره است که در قبال فستیوالهای گوناگونی پذیرای گردشگران می‌باشد. هر فصل از سال که باشد خورشید هر روز حوالی 6 بامداد در جزیره بالی طلوع می‌کند. این جزیره کوچک و سرسبز اندونزی یکی از اماکن اکو گردشگری بسیار جذاب جهان و قاره آسیا است که در هر زمانی از سال تعداد بسیار زیادی گردشگر به آن سفر مینمایند.


معرفی شهر بالی اندونزی

شماره های ضروری در بالی:


کد کشور
+۶۲
شماره‌های اضطراری
۱۱۰ پلیس
۱۱۳ آتش نشانی
۱۱۸ آمبولانس

بهترین زمان برای سفر


با توجه به به اینکه این شهر در نزدیکی خط استوا قرار دارد آب و هوای گرم و آفتابی آن خطه را نیز داراست  از اردبیهشت تا خرداد جزء فصل های خشک بالی و مابقی سال نیز جزء فصل های مرطوب است و حالب اینجاست که حتی در فصل های بارانی نیز روزهای آفتابی این جزیره زیاد است. بهترین روش برای اینکه بدانید چه زمانی به بالی سفر کنید این است که سایت های پیش بینی هوا را دنبال کنید و هدف خود را از سفر کردن مشخص کنید . به عنوان مثال در فصل بهار تا انتهای تابستان این شهر برای موج سواری بسیار ایده آل است

از این صفحات نیز دیدن کنید:

بالی برویم یا پوکت

تور های خارجی