تورهای ارزان آنتالیا

کشور ترکیه در دهه گذشه در صنعت گردشگری پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته است و نام این کشور در آسیا و ایران و همچنین سایر کشورهای دنیا مطرح شده است . در بین شهرهای این کشور، آنتالیا و سواحل زیبای آن به همراه اقامتگاه های لوکس تبدیل به یکی از مهم ترین شهرهای ترکیه شده است.

این شهر در سالهای اخیر به عنوان مرکز تفریحی گردشگری ترکیه محسوب می شود و دارای جاذبه های فراوان است که یک مقصد رویایی برای سفر به ویژه در بین جوانان است.

آب و هوای آنتالیا معتدل و مدیترانه ای است. میانگین دما در تابستان 30 تا 35 درجه و در زمستان 9 تا 15 درجه است. برای سفر به آنتالیا اگر قصد استفاده از پارک های آبی و تفریحات ورزشی و  آفتاب گرفتن را دارید باید در تابستان به این شهر مسافرت کنید.

معروف ترین جاذبه های آنتالیا می توان به آمفی تئاتر آسپندوس ، دروازه هادریان ، آبشار دودن ، پارک آبی لند آف لجندز ، ساحل کنیالتی، موزه آنتالیا و پارک ملی کوپرولوکانیون اشاره کرد.

دوستان عزیزی که قصد سفر به این شهر زیبا را دارند می توانند از تورهای تخفیف خورده کاریناپرواز استفاده کنند. کاریناپرواز مفتخر است که تورهای ترکیه را با بهترین کیفیت و خدمات مناسب در اختیار مسافران قرار دهد.

قیمت تورها با توجه به نرخ ارز و تغییرات قیمتی ممکن است آپدیت نشده باشد. همچنین با توجه به تعدد هتل ها ، تمامی هتل ها بر روی سایت موجود نیست،  برای اطلاع از جزئیات کامل تورها با کارشناسان ما در تماس باشید .

شماره تماس : 6000 99 58 - 021