هتل استانبول

هتل های شهر استانبول 

شهر استانبول، شهری بزرگ در کشور ترکیه است. این شهر بواسطه تعداد بالای مسافر در طول سال دارای هتل های فراوانی است . بسیاری از ایرانی ها نیز کشور ترکیه و شهر استانبول را برای سفر انتخاب می کنند. هر منطقه استانبول ویژگی های خاص خودش را دارد که با توجه به هدف مسافر از سفر می تواند منطقه مورد نظر خود را انتخاب کند.  ازهتل های نزدیک فرودگاه آتاتورک گرفته تا هتل های مرکز شهر و قسمت تاریخی شهر از جمله سلطان احمد ، آکسارای توپکاپی ، فاتح و عثمان بی تا. هتل های متنوع از شمال خلیج شاخ طلایی تا جنوب خلیج شاخ طلایی، از اطراف تنگه بسفر تا دریای مرمره.  با توجه به اینکه هدف از سفرتان به استانبول چه باشد می توانید بهترین و مناسبترین هتل های استانبول را برای اقامت برگزینید.

شما در شهر استانبول می توانید هتل های سه ستاره و ارزان قیمت تا هتل های پنج ستاره با کیفیت جهانی را پیدا کنید.

منطقه تکسیم استانبول

اکثر ایرانی ها برای سفر به استانبول منطقه تکسیم را انتخاب می کنند . میدان تکسیم را می توان یکی از محبوب ترین قسمت های استانبول در بین ایرانی ها و مسافرین سایر کشورها دانست. هتل های زیادی در منطقه تکسیم وجود دارد. دسترسی آسان به رستوران ها، مراکز خرید، اماکن دیدنی و... باعث شده است که اولین انتخاب مسافران استانبول هتل های تکسیم استانبول باشد. با اقامت در منطقه تکسیم شما می توانید با وسایل نقلیه عمومی و به راحتی به همه جای استانبول سفر کنید.

منطقه آکسارای استانبول

اگر طرفدار مناطق سنتی با بافت قدیمی هستید و دوست دارید از قدم زدن در کوچه های شهر استانبول لذت ببرید می توانید از هتل های منطقه آکسارای استانبول استفاده کنید.

منطقه فیندیک زاده استانبول

این منطقه دسترسی آسانی به مناطق دیدنی استانبول دارد و برای مسافرینی که به گشت و گذار در استانبول علاقه دارند مناسب است.

منطقه لاله لی استانبول

بسیاری از کسانی که به استانبول سفر می کنند با هدف خرید به این کشور سفر می کنند. مخصوصا کسانی که برای خرید عمده و تجارت می خواهند به استانبول سفر کنند می توانند در این منطقه اقامت داشته باشند.

منطقه شیشلی استانبول

منطقه شیشلی یا سیسلی در بخش اروپایی استانبول قرار دارد و نزدیک به منطقه تکسیم است . این منطفه از معروف ترین  و شناخته شده ترین قدیمی ترین مناطق استانبول است. این منطفه به منطقه اعیان نشین ، مدرن و مملو از مراکز خرید و هتل و رستوران معروف است. لوکس ترین هتل های استانبول مانند هتل 5 ستاره گرند جواهر در این منطفه قرار دارند.

منطقه بشیکتاش استانبول

منطقه بشیکتاش استانبول، یکی از قدیمی ترین مناطف این شهر است . بشیکتاش در زبان ترکی به معنای گهواره سنگی است . این منطقه جزو محله های مهم و توریستی استانبول است . این منطقه نیز هتل های بسیار خوبی دارد. در منطقه بشیکتاش استانبول، هتل 5  ستاره  چراغان پالاس کمپینسکی واقع گردیده است که در کنار بسفر قرار دارد و جزو هتل های لوکس استانبول به  شمار می آید. این هتل قبلا کاخ بوده و امروزه به صورت هتل استفاده می گردد.