هتل های ترکیه

رزرو هتل در ترکیه

 ترکیه از جمله مقاصدی است که هرساله توریست های زیادی را بخود جذب می کند . این کشور بزرگ دارای مناطق دیدنی مختلف و شهرهای زیبایی است

رزرو هتل در این کشور کاملا به هدف شما از سفر بستگی دارد. کشور ترکیه از جمله کشورهایی است که برای تمام سلیقه ها مقاصد گردشگری دارد.

رزرو هتل در آنکارا

شما میتوانید به آنکارا سفر کنید تا پایتخت ترکیه را ببینید ، آنکارا پایتخت ترکیه و دومین شهر بزرگ این کشور است . این شهر مدرن برای دانشجویان و افرادی که هدف بیزنس داشته باشند بسیار مناسب است .  استانبول دیگر مقصدی است که میتوانید به آن سفر کنید و هتل خود را در این شهر زیبا رزرو کنید. استانبول یک شهر فرهنگی و جذاب است و از جمله شهرهایی است که در طول زندگی باید یک بار به آن سفر کنید. ایاصوفیه ، مسجد آبی، بازار بزرگ استانبل؛ برج گالاتا تنها نمونه های کمی از جاذبه های گردشگری استانبول است .

رزرو هتل در آنتالیا و ازمیر

آنتالیا یکی دیگر از شهرهای توریستی ترکیه است. این شهر زیبا، محبوبیت بسیار زیادی در بین مسافران دارند . ساحل لارا برای آبتنی و شنا و گرفتن آفتاب بسیار مناسب است. آنتالیا به جز دریا و تفریحات دریایی جاذبه های تاریخی و گردشگری فراوانی دارد. آنتالیا و ازمیر شهرهای پر جنب و جوش با چندین هتل، رستوران، سواحل تفریحی، کوهستان‌های سرسبز و جاذبه‌های تاریخی، خود به تنهایی یک هدف عالی برای گردش چند روزه هستند

رزرو هتل در مارماریس

 مارماریس هم با تصویر فوق‌العاده زیبای دریا و کوه‌های اطرافش دل هر بیننده‌ای را عاشق خود می‌کند. آب‌های فیروزه‌ای، ماسه‌های سفید و مکان‌های تاریخی همه در مارماریس هستند. مارماریس مرکزی برای ورزش‌ها و تفریحات آبی و گشت و گذار شبانه است.

رزرو هتل بدروم

بدروم، یکی دیگر از شهرهای زیبای ترکیه بدروم است . زیبایی دریای مدیترانه ، آثار تاریخی و سواحل زیبا در کنار تفریحات ورزشی این شهر را تبدیل به یکی از شهر های پرگردشگر ترکیه کرده است.

رزرو هتل در کاپودوکیا

کاپودوکیا یا کاپودوکیه منطقه ای در ترکیه است که سالانه گردشگران زیادی را به سمت کشور ترکیه جذب می کند. این منطقه زیبا را بیشتر به بالن سواری هایش میشناسند. کوه های صخره ای و جنگل درختان مخروطی شکل ، مناظر زیبا، بالن سواری و اسب سواری از جاذبه های این منطقه زیبا است.