راهنمای سفر

حمل حیوان خانگی با هواپیمایی ترکیش چه شرایطی دارد ؟
ناوگان هوایی ترکیش ایرلاین بسیار به روز و قدرتمند است که اجازه ی حمل حیوان خانگی را به مسافرین خود، تحت شرایط خاص می دهد. این شرکت هواپیماهای فراوانی دارد که می‌توان به بویینگ ۷۷۷ و چندین فروند ایرباس تازه‌نفس اشاره کرد. امکان پرواز از داخل ایران با هواپیمایی ترکیش فراهم است و می‌توانید به شهرهای مختلف ترکیه از جمله استانبول یا شهرهای مختلف اروپا سفر کنید.
ادامه مطلب
سقوط هواپیمای اوکراینی در تهران
یک فروند هواپیمای مسافربری بوئینگ ۷۳۷ متعلق به خطوط هوایی اوکراین، چهارشنبه ۱۸ دی ماه پس از پرواز از فرودگاه امام خمینی(ره) دچار نقص فنی شد و سقوط کرد. این هواپیما که عازم کی‌یف پایتخت اوکراین بوده است ۱۶۷ مسافر و ۹ خدمه داشته است.
ادامه مطلب
کلاس های پروازی و کدهای پرواز
اگر تابحال با هواپیما سفر کرده باشید و یا قصد خرید اینترنتی بلیط هواپیما داشته باشید حتما با یک سری از اصطلاحات خاص سفر با هواپیما مواجه شده اید که ممکن است شماره گیج کرده باشد و در انتخاب بلیط هواپیما دچار مشکل شده باشید مثلا ممکن است با حروف Y و یا F برخورد کرده باشید و معنی آن را ندانسته باشید .
ادامه مطلب
معرفی سایت flightradar24
برای بسیاری از مسافرین ممکن است جالب باشد که اطلاعات پروازی تمام جهان را در هر ساعت از شبانه روز بتوانند بصورت آنلاین ببینند flightradar24 یک سایت بین المللی است که این امکان را فراهم کرده است.
ادامه مطلب
مطالب این صفحه به پایان رسید
No more pages to load