گردشگری

زندگی، کار و تحصیل در ایتالیا
ایتالیا از نظر اقتصادی در سطح کشورهایی چون آلمان و انگلستان نیست، اما از نظر کیفیت زندگی در سطحی به مراتب بالاتر از کشورهای پیشرفته ی اروپا میباشد. ابتدایی ترین نیازهای هر انسانی شامل هوای سالم، آب و غذای سالم، پوشاک و مسکن در این کشور مهیا است. این کشور با داشتن طبیعت سرسبز و آب و هوای معتدل مدیترانه ای، به جرات میتواند در لیست خوش آب و هواترین کشورهای اروپا و حتی جهان قرار بگیرد. سبک معماری ایتالیا از قدیم زبانزد همگان بوده است. این کشور از لحاظ صنعت مد و طراحی نیز بی نظیر میباشد و از تنوع وکیفیت غذایی این کشور به سختی میتوان کلمه ای درخور به زبان آورد. این ها در کنار زبان شیرین ایتالیایی و امکانات شهری پیشرفته، ایتالیا را کشوری جذاب برای زندگی کرده است.
ادامه مطلب
آشنایی با ایتالیا قسمت دوم - رفتار اجتماعی مردم ایتالیا و ایران
در ادامه آشنایی با ایتالیا به موضوعاتی از قبیل :دریاها و دریاچه های ایتالیا - اقتصاد و صنعت - رستوران ها و مواد غذایی - مقایسه ی مختصر چندین رفتار اجتماعی بین مردم ایتالیا و ایران و ... می پردازیم
ادامه مطلب
آشنایی با ایتالیا قسمت اول
کشور زیبای ایتالیا، مهد هنر و معماری در جنوب اروپا می باشد. این کشور در دریای مدیترانه قرار گرفته است به طوری که از سمت شمال با کشور اتریش و سوئیسس، از سمت غرب با کشور فرانسه و از سمت شرق با کشورهای اسلوونی و کروواسی هم مرز می باشد. جالب است بدانید واتیکان و سان مارینو دو کشور بسیار کوچک هستند که درون خاک ایتالیا قرار دارند و برای پیاده روی دور هرکدام از این دو کشور تنها چند ساعت کافی ست. جالبتر آنکه یک بخش از خاک ایتالیا به نام کامپیونه دیتالیا در سوئیس قراردارد.
ادامه مطلب
مطالب این صفحه به پایان رسید
No more pages to load