راهنمای سفر

حمل حیوان خانگی با هواپیمایی ترکیش چه شرایطی دارد ؟
ناوگان هوایی ترکیش ایرلاین بسیار به روز و قدرتمند است که اجازه ی حمل حیوان خانگی را به مسافرین خود، تحت شرایط خاص می دهد. این شرکت هواپیماهای فراوانی دارد که می‌توان به بویینگ ۷۷۷ و چندین فروند ایرباس تازه‌نفس اشاره کرد. امکان پرواز از داخل ایران با هواپیمایی ترکیش فراهم است و می‌توانید به شهرهای مختلف ترکیه از جمله استانبول یا شهرهای مختلف اروپا سفر کنید.
ادامه مطلب
فعالسازی رمز دوم پویا
از طرف بانک مرکزی از اول دی ، استفاده از رمز دوم یک بار مصرف یا رمز پویا اجباری شده است . این مهلت تا 15 دی ماه تمدید شد. بعد از 15 دی، تمامی کاربرانی که قصد خرید اینترنتی و یا استفاده از اپلیکیشن ها برای جابجایی پول دارند باید از رمز دوم پویا استفاده کنند. در این مقاله طریقه فعالسازی رمز پویا را در بانک های مختلف برای شما شرح داده ایم با ما همراه باشید.
تگ ها :
ادامه مطلب
عوارض خروج از کشور
شاید برای عزیزانی که قصد سفر به خارج از ایران را دارند سوالات و ابهاماتی وجود داشته باشد که ما سعی کرده ایم در این مقاله به این سوالات پاسخ دهیم، اینکه نحوه پرداخت عوارض خروج از کشور به چه شکل است؟ قوانین معافیت از پرداخت عوارض خروج از کشور چیست؟ زمان پرداخت عوارض چه زمانی است؟ برای پرداخت عوارض خروج از کشور چه مدارکی نیاز است ؟ و نزخ عوارض خروج از کشور در سال جاری چقدر است؟
ادامه مطلب
انواع اقامتگاه های مسافرتی
برای بسیاری از مسافران، این موضوع حائز اهمیت است که گه نوع اقامتگاهی را انتخاب کنند و کدام یک از اقامتگاه ها برای آنها مناسب است ، اگر شما نیز اهل مسافرت باشید بر تجربه گردشگری خود با برخی از این اقامتگاه ها آشنا شده اید . در این مقاله سعی کرده ایم تا انواع اقامتگاه ها را به شما معرفی کنیم و تفاوت های آنها را بگوییم تا بتوانید با کسب اطلاعات کامل، انتخاب درستی برای مسافرت خود داشته باشید. با ما همراه باشید
ادامه مطلب
مطالب این صفحه به پایان رسید
No more pages to load