مجله گردشگری کارینا پرواز

اقدامات حفاظتی در برابر کروناویروس
ویروس کرونا جزو خانواده بزرگی از ویروس ها است که از سرماخوردگی معمولی تا سارس را شامل می شود. شیوع این ویروس که از کشور چین شروع شده است . کشورهای بسیار زیادی را درگیر کرده است و متاسفانه به کشور ما هم رسیده است . برای مطالعه اقدامات حفاظتی در برابر کروناویروس با ما همراه باشید
تگ ها :
ادامه مطلب
شرایط خروج از کشور مشمولین
برای خارج شدن از کشور داشتن پاسپورت و یا گذرنامه ضروری است . از سوی دیگر برای آقایانی که ( پس از 18 سالگی ) می خواهند به خارج از کشور سفر داشته باشند، یکی از شرایط دریافت گذرنامه، داشتن کارت پایان خدمت سربازی است. یکی از مهم ترین مشکلاتی که دانشجویان و فارغ التحصیلان مشمول با آن مواجه هستند مساله خروج از کشور است که ممکن است مشکلاتی را برای آن بوجود بیاورد. سازمان نظام وظیفه شرایط و امکاناتی را فراهم کرده است که مشمولان خدمت سربازی و دانشجویان بتوانند از کشور خارج شوند با کارینا پرواز همراه باشید.
ادامه مطلب
تورهای نوروزی کاریناپرواز
های سیزن و لو سیزن چیست
بارها شاهد این بوده ایم که مسافران از ما در مورد اینکه در چه فصلی قیمت تور ها مناسب است؟ سوال پرسیده اند و یا اینکه چرا در بعضی فصول بعضی از مقاصد افزایش نرخ دارند؟ برای جواب دادن به این سوالها، باید اول بدانیم های سیزن و لو سیزن چیست ؟ با کارینــا پرواز همراه باشید.
ادامه مطلب
مطالب این صفحه به پایان رسید
No more pages to load