اخبار

سقوط هواپیمای اوکراینی در تهران
یک فروند هواپیمای مسافربری بوئینگ ۷۳۷ متعلق به خطوط هوایی اوکراین، چهارشنبه ۱۸ دی ماه پس از پرواز از فرودگاه امام خمینی(ره) دچار نقص فنی شد و سقوط کرد. این هواپیما که عازم کی‌یف پایتخت اوکراین بوده است ۱۶۷ مسافر و ۹ خدمه داشته است.
ادامه مطلب
فعالسازی رمز دوم پویا
از طرف بانک مرکزی از اول دی ، استفاده از رمز دوم یک بار مصرف یا رمز پویا اجباری شده است . این مهلت تا 15 دی ماه تمدید شد. بعد از 15 دی، تمامی کاربرانی که قصد خرید اینترنتی و یا استفاده از اپلیکیشن ها برای جابجایی پول دارند باید از رمز دوم پویا استفاده کنند. در این مقاله طریقه فعالسازی رمز پویا را در بانک های مختلف برای شما شرح داده ایم با ما همراه باشید.
تگ ها :
ادامه مطلب
پاک ترین شهر های جهان
با توجه به زیان های متعدد آلودگی هوا یکی از معیار هایی که برای سفر کردن می توانید در نظر بگیرید میزان آلودگی هوا است. در مقاله قبلی که در سایت منتشر کردیم آلوده ترین کشورهای جهان را به شما معرفی کردیم، در این مقاله سعی کرده ایم پاک ترین شهر های جهان را از نظر آلودگی هوا به شما معرفی کنیم.
ادامه مطلب
آلوده ترین کشورهای جهان
با توجه به زیان های متعدد آلودگی هوا یکی از معیار هایی که برای سفر کردن می توانید در نظر بگیرید میزان آلودگی هوا است. در این مقاله سعی کرده ایم آلوده ترین شهر های جهان را به شما معرفی کنیم،
ادامه مطلب
مطالب این صفحه به پایان رسید
No more pages to load