ژوراسیک پارک استانبول

ژوراسیک پارک استانبول

ژوراسیک پارک استانبول 

بزرگترین پارک استانبول "ژوراسیک پارک" نام دارد. این پارک افراد  پیر و جوان را به خود جذب می کند تا دنیای دایناسور ها را کشف کنند. موجودات عظیم الجثه ای که 65 میلیون سال پیش منقرض شدند در پارک ژوراسیک بازسازی شدند. شما عزیزان میتوانید در سفر به استانبول با انواع تورهای استانبول از این پارک جذاب دیدن کنید. زمین ژوراسیک وسعتی به 10،000 متر مربع دارد. 70 ژنراتور متحرک برای دایناسورها ، سینما 4D ، یک نمایشگاه و یک فروشگاه که محصولات مرتبط را بفروش می رساند در این پارک قرار دارد.

داستان ها  می گوید که استخوان های دایناسورهای کشف شده در هنگام ساخت پارک توجه کارشناسان را جلب می کنند و سپس تحقیقات آغاز می شود.در زمین ژوراسیک، سفر  و ماجراجویی در موزه آغاز می شود. موزه ای ، که در آن استخوان ها و تخم مرغ های دایناسور که متعلق به  میلیون ها سال پیش است ، نمایش داده می شود، همچنین بسیاری از اطلاعات جالب از بازدید کنندگان را به اشتراک می گذارد.

مرکز علوم یکی از جالب ترین قسمت های سفر ژوراسیکی است. کودکان قادر به تماشای آثار دانشمندان در اینجا هستند و از کارکنان درباره حقایقی که می خواهند یاد بگیرند، سوال می کنند.دنیای جادویی با حرکات  ده ها دایناسور.

پس از موزه زمان کشف زمین ژوراسیک است. یکی از شگفتی ها برای کودکان در طول ماجراجویی زمین ژوراسیک است ، که بزرگترین سینمای 4در ترکیه را دارد. یک ابزار ویژه طراحی شده برای کشف دنیای دایناسورها است. در این سینما شما سوار بر هلیکوپتری می شوید و از طریق آسمان، مناظر و دریاهای دوران دایناسورها را می بینید و با غول هایی مانند ستگوسوروس نیز روبرو می شوید.

شما می توانید قیمت تورهای لحظه آخری استانبول ویا تور ارزان  استانبول را در سایت کارینا پرواز ببنید.

دیگر پارک های استانبول را در سایت کارینا پرواز ببنید.