چگونه در لاتاری شرکت کنیم؟

لاتاری آمریکا چیست؟

 لاتاری

کشور آمریکا همواره در صدر کشور های مهاجر پذیر قرار دارد و به قول معروف بهشت مهاجران و سرزمین فرصت ها است. برنامه لاتاری نیز یکی از همین فرصت های طلایی است و سالیانه حدود 55000  نفر از همین راه گرین کارت و شهروندی آمریکا را می گیرند.

برنامه لاتاری آمریکا از سال 1990 میلادی تغییراتی کرد و قانونی بوجود آمد که باعث شد، تنوع نژادی برای ثبت نام در لاتاری نوعی بالانس و تعادل شود و مردمان کشورهایی همچون هند و چین که در سالیان گذشته بیشترین آمار را مهاجرت را داشتند از شرکت در لاتاری منع شدند. اما ایرانیان همچنان در لاتاری پس از پایان دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ می توانند شرکت کنند.

هر کشور حدودا 7 درصد سهمیه دارد و ایران نیز عموما 6 درصد از این ویزاها را  از سهمیه کلی دریافت می کند.

شرایط ثبت نام در لاتاری

لاتاری

برنامه لاتاری عموما نیاز به شرایط خیلی خاص یا رزومه قوی تحصیلی یا کاری ندارد. اگر متقاضی شرایط سه گانه ثبت نام را داشته باشد؛ همسر و فرزندان زیر 21 سال فرد متقاضی نیز واجد شرایط می شوند.

اگر این 3 شرط را داشته باشید می توانید در لاتاری شرکت کنید:

1 . باید مدرک تحصیلی 12 ساله را داشته باشید.

تبصره: اگر مدرک دیپلم ندارید و از هنرستان یا فنی حرفه ای فارغ تحصیل شدید حداقل باید 2 سال سابقه کار مرتبط داشته باشید.

2 . محل تولد شما جزو کشور های واجد شرایط برای ثبت نام باشد.

3 . به لحاظ قانونی لاتاری محدودیت سنی ندارد اما به دلیل اینکه باید مدرک تحصیلی 12 ساله یا دیپلم را داشته باشید اگر زیر 18 سال باشید و بخواهید به صورت مستقل اقدام کنید واجد شرایط نمی شوید.

 اگر واجد شرایط ثبت نام در لاتاری نباشیم چه کاری می توانیم انجام دهیم؟

لاتاری

در صورت نداشتن شرایط مورد نظر لاتاری، اگر همسرتان واجد کلیه شرایط هست می توانید زیر مجموعه همسرتان شرکت کنید و واجد شرایط شوید؛ این مورد بیشتر راهکار خوبی برای افرادی است در کشور های مجاز به دنیا نیامدند و اگر همسرشان در کشور واجد شرایط متولد شده باشند میتوانند شرکت کنند. مورد بعدی اگر والدین شما در زمان تولد تان مقیم کشوری بودند که واجد شرایط نیست اما خودشان شهروند کشور دیگری که مجاز برای شرکت است، بوده باشند شما می توانید شرکت کنید.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در لاتاری

لاتاری

1 .  اطلاعات دقیق پاسپورت معتبر که تاریخ انقصای تمام نشده باشد.

2.  عکس پرسنلی متقاضی و زیر مجموعه ی او جدید و  مطابق با قوانین لاتاری باشد.

3 .  فرم لاتاری باید دقیق و بدون اشتباه تکمیل شود همچنین اطلاعات تمامی افراد زیر مجموعه متقاضی نیز صحیح  و به تفکیک کامل شود.

مزایای لاتاری آمریکا

لاتاری

1 . آسان ترین راه مهاجرت قانونی به آمریکا

2 . گرفتن اقامت دائم برای همسر و فرزندان متقاضی

3 . بهره مندی از تمامی امتیازات شهروندان آمریکایی البته بجز حق رای

سخن آخر

 زمان ثبت نام لاتاری از 10 مهر لغایت 12 آبان 1400 است. برنامه لاتاری گرین کارت، بهترین و مطمعن ترین راه مهاجرت قانونی برای تمامی افراد به کشور آمریکا است. کارشناسان مجموعه ی کارینا پرواز این افتخار را دارند که شما را در تمامی مراحل ثبت نام همراهی کنند.