ناروتو تم پارک ژاپن – پارک زیبا برای بچه ها و بزرگسالان

آیا شما هم از طرفداران انیمه ناروتو هستید ؟ آیا شما هم دوست دارید در خیابان های کونوها قدم بزنید ؟ و جا پای کاراکترهای معروف این انیمه بگذارید؟ بله امکان پذیر است با پارک Naruto & Boruto Shinobi-zato! . با ما همراه باشید.

پوستر پارک ناروتو در ژاپن

معرفی انیمه ناروتو

ناروتو یک مانگای ژاپنی ( کتاب مصور ) فانتزی خیال پردازی است که بسیار در ژاپن پرطرفدار است و همچنین از روی مانگا یک انیمیشن ژاپنی یا انیمه به کارگردانی ماساشی کیشیموتو ساخته شده است. انیمه ناروتو از ۳ اکتبر ۲۰۰۲ شروع به پخش شد و پس از آن در فصل دوم با نام ناروتو شیپودن ادامه یافت و در ۲۳ مارس ۲۰۱۷ پایان یافت.

این انیمه نه تنها در ژاپن بلکه در کشور های غربی و خاورمیانه طرفداران زیادی دارد و به زبان های زیادی ترجمه شده است.

ناروتو در ایران

در ایران شاید در گذشته انیمه فوتبالیست ها و یا دیجی مون تنها گزینه های شناخته شده از انیمه بودند که حتی بسیاری از ایرانی ها تفاوت میان انیمه های ژاپنی و انیمیشین های غربی را نمی دانستند اما به مرور زمان و فراگیر شدن اینترنت بسیاری از ایرانی ها با انیمه های ژاپنی آشنا شدند و طرفداران زیادی در ایران پیدا کرد . شاید بی اغراق محبوب ترین انیمه بین ایرانی ها انیمه ناروتو باشد.

داستان ناروتو

ناروتو اوزوماکی پسربچه ای شیطان و بازیگوش که در بچگی پدر و مادر خود را از دست داده است و به علت اتفاقی که در کودکی برای او افتاده است و یک هیولای شیطانی در بدن او زندانی شده است افراد دهکده رابطه خوبی با او ندارند ولی این پسربچه آرزوی هوکاگه شدن (رهبر روستا) را در سر دارد و ....

تم پارک ناروتو بروتو ورودی

پارک نجیگن نوموری

ناروتو تم پارک Naruto theme park در حقیقت پارکی با تم نینجا و بخشی نمایشگاهی از پارک نجیگن نو موری Nijigen no Mori theme park است که در جزیره آواجی awaji island  در کشور ژاپن واقع شده است.

 Nijigen no Mori (二次元の森) پارکی تفریحی است که موضوع انیمه ای دارد و با آن جنگل دو بعدی و یا جنگل انیمه ای هم گفته می شود . این پارک در تابستان سال 2018 افتتاح شده است.

قسمت های تفریحی پارک نجیگن نو موری

این پارک دارای مکان های تفریحی جذابی است که می توان به قسمت پیاده روی شبانه ققنوسی ( بر اساس داستانی از اوزامو تزوکا ) با بیش از 1.2 کیلومتر در جنگل با نورپزدازی های زیبا و صداگذاری ها و همچنین آب بازی با اسلحه و تفریحات آبی اشاره کرد .

شب های پارک نجیگن نوموری

همچنین این پارک دارای رستوران های بزرگ و کوچکی است که غذاهای لذیذ ژاپنی ارائه می کنند و نمایش تئاتر های موزیکال و مراسم های مختلف انیمه ای نیز در این پارک برگذار می شود.

پارک ناروتو و نمایشگاه ناروتویی پارک

ناروتو تم پارک که با اسم Naruto & Boruto Shinobi-Zato نیز شناخته می شود بخشی از پارک اصلی است. این پارک از آوریل سال 2019 افتتاح شده است .

این پارک بر اساس انیمه ناروتو و اسپین آف آن بروتو ساخته شده است و هدف از آن ساخت کامل دهکده کونوها برای بازدیدکنندگان از این پارک است. این پارک هشت هزار متر مربع مساحت دارد. در این پارک غذاخوری معروفی که ناروتو به آن می رفت به همراه غذای رامن آن عینا بازسازی شده است و حتی سنگی که چهره های هوکاگه ها در آن تراشیده شده است نیز کاملا مانند انیمه ساخته شده است.

شخصیت های ناورتو در پارک ژاپن

جاذبه های دیگر این پارک ، دیزنی لند ناروتو ، قسمت واقعیت افزوده  AR  انیمیشن، طلسم ها و قدرت های شخصیت های معروف ، مجسمه های شخصیت های این انیمه ، فروشگاه کاسپلی ناروتو و بروتو به همراه لباس آنها و سایر المان های انیمه ای، غارهای معرفی شخصیت ها با ویژگی همان شخصیت مانند اوروچیمارو و غیره است.

کاسپلی ساسکه در کنار غار اوروچیمارو در ژاپن تم پارک

آدرس این مجموعه برای گردشگران:

Naruto & Boruto Shinobi-Zato
2425-2 Kusumoto
Awaji, Hyogo 656-2301
Japan

مبلغ ورودی این پارک:

برای بزرگسال 330 ین

برای دانش آموزان دبیرستان و راهنمایی ها : 1800 ین

برای کودکان زیر 5 سال : 55 ین

  • در زمان نگارش این مقاله از نظر ارزش ارزی، ین ژاپن حدود سه هزار و هشتصد تومان است که حدود یک ملیون و دویست هزار تومان مبلغ ورودی برای بزرگسال محاسبه می شود.

پارک بازی ناروتو بروتو

خدمات کاریناپرواز برای سفر به ژاپن

برای دیدن این پارک زیبا و سفری فراموش نشدنی برای فرزندتان و خودتان می توانید ویزای ژاپن را از کاریناپرواز دریافت کنید و با مشاوره با کارشناسان این مجموعه از تورهای ژاپن ما استفاده کنید و یک سفر به یاد ماندنی داشته باشید.

کشور ژاپن یکی از زیباترین کشورهای دنیا محسوب می شود که بخصوص در فصل بهار بسیار دیدنی است . همچنین در تکنولوژی بسیار پیشرفته است و شهرهای مدرنی مانند توکیو دارد . در آینده از جاذبه های ژاپن بیشترمی نویسیم تا با این کشور زیبا بیشتر آشنا شوید.

از این صفحات هم دیدن کنید:

جاذبه های ژاپن

اخذ ویزای ژاپن

ویدیو:

کپی برداری از این مطلب با ذکر منبع مجاز است