مقاصد جذاب در ترکیه

ترکیه دارای مقاصد و استراحتگاه های فوق العاده و زیبایی است که مطمئنا شما و خانواده شما سرگرم می کند. آب و هوا تقریبا در تمام طول سال به خصوص در ماه های تابستان مناسب است .

مهم نیست شما برای تفریح به ترکیه آماده باشید یا کار. در هر صورت می توانید از سواحل فیروزه ایی و بهشتی ترکیه با انواع غذاهای خوشمزه لذت ببرید. همراه کارینا پرواز باشید و اگر تمایل به رفتن ترکیه داشتید قیمت تور ارزان استانبول را در سایت این شرکت مشاهده کنید.

  

مارماریس

مارماریس بدون شک یکی از بهترین و محبوب ترین مقاصد در کل ترکیه است که عمدتا به دلیل تفریحات دریایی و غذاهای مدیترانه ایی مورد بازدید بیشمار است. مارماریس خانه رستوران ها و باشگاه های زیادی است و فقط یک منطقه توریستی برای ترکیه به حساب نمی آید بلکه یک منطقه توریستی جهانی است و محبوبیت روز افزونی خواهد داشت . یک نکته جالب دیگر این است که ترکیه بهترین نرخ ارز برای یورو دارد ، بنابراین می توانید پول بیشتری داشته باشید.

در طول روز شما می توانید از سواحل زیبا با شن و ماسه نرم و آب های فیروزه ایی خیره کننده لذت ببرید. هم چنین ورزش ها و تفریحات دریایی فوق العاده سرگزم کننده آبی مانند غواصی، جت اسکی ، قایق موزی و ... برای لذت بردن وجود دارد.  اگر این ها برای شما کافی نبود به دیدن قلعه مارماریس بروید که به سال 1522 و پادشاهای Tombs است . قدمت این قلعه  به 3000 سال پیش برمی گردد.

برای خوشحال نگه داشتن بچه می توانید از پارک های آبی مارماریس که فوق العاده سرگرم کننده هستند لذت ببرید. این پارک ها استخر ها و سرسره های زیادی دارد. علاوه بر این می توانید از  خوردنی ها و دیگر فعالیت ها لذت ببرید.

 مقاصد جذاب در ترکیه

  

اولودنیز

یکی از چیزهایی که هر مسافر به عشق آن به اولودنیز می آید آب های شفاف و فیروزه ایی است.  اگر چه اولو دنیز یک منطقه حفاظت شده است اما هنوز می توانید به سواحل آن دسترسی داشته باشید یا شنا کنید . آب این منطقه آرام و گرم است و برای کسانی که قصد شنا دارند مناسب است. بدون موج های سنگین و قوی. این یک تجربه و فرصت عالی دریایی برایتان خواهد بود.

اگر احساس می کنید نیاز به ماجراجویی و هیجان دارید به سراغ پاراگلایدر بروید. تجربه ایی منحصر بفرد در این منطقه پیدا خواهید کرد. با توجه به مناطق کوهستانی که در الودنیز وجود دارد پاراگلایدر یک ورزش هیجان انگیز بر فراز دریا خواهد شد. این تجربه عالی را همراه یک مربی متخصص بدست می آورید.

هم چنین مغازه ها و رستوران های شگفت انکیزی برای بازدید وجود دارد. پس برای خرید سوغاتی برای عزیزان نگرانی ندارید.

مهم نیست کدام استراحتگاه را انتخاب می کنید ، مطمئنا از این منطقه در ترکیه نهایت لذت را خواهید برد.

هم اکنون برای مشاهده تور استانبول از سایت کارینا پرواز دیدن کنید.

 مقاصد جذاب در ترکیه