بهترین مکان ها برای خرید سوغاتی در استانبول کجاست؟

بهترین مکان ها برای خرید سوغاتی در استانبول 

یکی از مهمترین چیزهایی که هنگام سفر به خارج از کشور مد نظر است خرید سوغاتی است. این که سوغاتی اصل ترکیه مانند سرامیک یا موزیک محلی را از کجا بخردید مهم است . همراه آژانس مسافرتی کارینا پرواز باشید تا بهترین مراکز خرید سوغاتی را به شما معرفی کنیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت تور ارزان استانبول از سایت کارینا پرواز دیدن فرمایید.

 

 

محصولات طبیعی Abdulla -  Abdulla Natural Products

اگر فرصتی برای تجربه حمام ترکی در استانبول داشته باشید، احتمالا می خواهید حداقل یک چیز کوچک همراه خود داشته باشید. در محصولات طبیعی Abdulla در بازار بزرگ شما صابون های معطر، حوله دست ساز (حوله های حمام ترکی و نازک) لایه بردارهای سنتی پاک کننده و همچنین مجموعه ای از رب دوشام های از جنس کتان را خواهید یافت.

 

بهترین مکان ها برای خرید سوغاتی در استانبول کجاست؟

فروشگاه Lunapark

یک فروشگاه طراحی جالب در قلب محله گالاتا، لوناپارک دارای اشیاء با طراحی عالی، جواهرات دست ساز، لوازم جانبی، و کالاهای خانگی از برخی از طراحان دینامیک استانبول است. در اینجا قطعا شما می توانید چیزی را پیدا کنید که برایتان جالب و یادآوری این شهر است.

 

بهترین مکان ها برای خرید سوغاتی در استانبول کجاست؟

فروشگاه راهنمای -The Guide Shop

از سال 1991 مجله آنلاین The Guide Istanbul بهترین طراحان و مارکهای استانبول را گرد هم جمع کرده است که نتیجه آن کالاهای منحصر به فردی شده است. شما میتوانید بهترین سرامیک ها ، کیف های دستی ، جواهرات دست ساز و فرش هایی با بهترین کیفیت را در این فروشگاه پیدا کنید.  هم چنین مجموعه ایی از عقیق خاص مربوط به شهر کاپادوکیا را در این فروشگاه پیدا خواهید کرد.

 

فروشگاه حمام کلیک علی پاشا - Kılıç Alı Paşa Hamamı Shop 

فروشگاه هدیه کلیک علی پاشا، یکی از بهترین حمام های ترکی استانبول، همچنین یک مکان عالی برای خرید کالاهای سنتی حمام است که همیشه یادآوری استانبول برای شما خواهد بود. حوله های نازک حمام ، کفش های چوبی ، کاسه های مسی ، صابون معطر در این فروشگاه به فروش می رسد که تجربه یک حمام آرامش بخش را برای شما به ارمغان می آورد.

 بهترین مکان ها برای خرید سوغاتی در استانبول کجاست؟

 

هنر ایزنیک -  Iznik Art

در طول بازدید از استانبول شما قطعا با نقوش سنتی و کاشی های ایزنیک آشنا خواهید شد که با رنگ های فیروزه ایی و دیگر رنگ های لعابی تزئین شده اند. تزئین دیوارهای مساجد با این کاشی ها در استانبول بسیار محبوب است . از هنر ایزنیک در بازار بزرگ دیدن کنید تا بعضی از بهترین کاسه ها ، کاشی ها ، گلدان  ها و دیگر اشیایی که با این نقوش تزئین شده اند را مشاهده کنید.

 بهترین مکان ها برای خرید سوغاتی در استانبول کجاست؟

مرکز خرید آرماگان-  Armaggan

مرکز خرید آرماگان استانبول یکی دیگر از گزینه های خرید سوغاتی در استانبول است که برخی از اشیاء ولوازم جانبی استانبول را می توانید از این مرکز تهیه کنید. این سوغاتی ها که شامل طلا و جواهرات دست ساز ، پارچه های رنگی  ، کالاهای چرمی و ... است نه تنها نماینگر امپراتوری عثمانی است بلکه یادآور شهر استانبول برای شما خواهد بود.

 

 فروشگاه حمام جنیفر - Jennifer’s Hamam

این فروشگاه منحصر به فرد در بازار Arasta استانبول قرار دارد و محصولات سنتی ترکیه را ارائه می دهد. حوله های سنتی ترکیه ، لباس حمام ، انواع پارچه های سیلک ، لنین و کتان هم در اینجا وجود دارد. شما می توانید در حمام جنیفر این محصولات سنتی را در طیف وسیعی از رنگ بندی های زیبا  پیدا کنید.

 بهترین مکان ها برای خرید سوغاتی در استانبول کجاست؟

فروشگاه مدرن هدیه  استانبول - Istanbul Modern Gift Shop

یکی از مهمترین مراکز خرید سوغاتی استانبول برای هنر معاصر فروشگاههای هدیه در شهر است. این فروشگاه ها در ورودی اصلی اصلی جواهرات دست ساز و بعد لوازم جانبی تزئین شده ، کتاب ، پوستر ، اشیاء تزئینی و لوازم خانگی دارد.

برای دیدن قیمت تور لحظه آخری استانبول از سایت کارینا پرواز دیدن فرمایید.