نقاشی های شگفت انگیز سه بعدی در خیابان

رانندگی یک از راه های خطرناک در دنیا است و شرکت های خودرو سازی سعی در طراحی وسایل نقلیه ایمن هستند تا امنیت و ایمنی رانندگان بیشتر شود. به این منظور برنامه ریزان شهری در سراسر جهان به امید کاهش ترافیک در خیابان های شلوغ از خطوط راهنمای سه بعدی استفاده کردند. 

آژانس مسافرتی کارینا پرواز ارائه دهنده ویزای مولتی کانادا ، ویزای کانادا و ویزای تضمینی شینگن به شما عزیزان می باشد.

در حالی که هنر خیابانی سه بعدی مدت ها است که مورد استقبال مردم قرار دارد ، ایده استفاده آن در خطوط عابر پیاده جدید و امیدوار کننده است. هنگامی که یک مامور زیست محیطی ایسلندی به نام رالف تریلا این اتفاق را در دهلی نو هند دید ، تصمیم گرفت آن را امتحان کند.

او با شرکت نقاشی خیابانی Vegmálun GİH تماس گرفت تا افکت جدیدی طراحی کند. پس از هفته ها آزمایش و خطا اما در نهایت تیم توانست طرح را تکمیل کند. این مسیر عابر پیاده نه تنها امنیت بیشتری دارد بلکه بسیار سرگرم کننده است. پس از الهام گرفتن از پروژه های مختلف در اروپا، مشاوران Outremont تصمیم گرفتند این پروژه را در مونترال نیز تجربه کنند.

یکی از اعضای Mindy Pollak می گوید : این طرح در اروپا نیز انجام شده بود و ظاهرا در کبک و کانادا برای اولین بار این کار انجام شده است ، بنابراین می تواند جالب باشد و آمار واقعی تصادفات را کاهش می دهد.

هزینه این هنر خیابانی 1،590.50 دلار است . این نقاشی ها ورژن جدیدی از نقاشی های سه بعدی خیابانی خواهد بود که توسط Shivrama Krishna  26 ساله هندی ساخته شده اند.

 

نقاشی های شگفت انگیز سه بعدی در خیابان های کانادا

نقاشی های شگفت انگیز سه بعدی در خیابان های کانادا

نقاشی های شگفت انگیز سه بعدی در خیابان های کانادا