چگونه ویزا شینگن تضمینی بگیریم؟

چگونه ویزا شینگن  تضمینی  بگیریم؟

کشورهای محدوده شینگن را نباید با کشورهای عضو اتحادیه اروپا اشتباه گرفت.  برای مثال نروژ و ایسلند بخشی از شینگن هستند اما جزو اتحادیه اروپا نیستندیا مثلا انگلستان و ایرلند عضو اتحادیه اروپا هستند اما جزو محدوده شینگن نیستند.به همین دلیل ویزا (روادید) انگلستان و ایرلند جهت ورود به شینگن بی اعتبار است. همراه آژانس مسافرتی کارینا پرواز باشید تا در مورد ویزا شینگن تضمینی توضیحاتی بدهیم.
اما کشورهایی نیز وجود دارند که از اعضای اتحادیه اروپا نبوده اما از طریق بستن قرادادهای مخصوص بخشی از محدوده شینگن بشمار میروند. برای مثال نروژ و ایسلند عضوی از اعضای اتحادیه اروپا نیستند اما عضو قرارداد شینگن هستند. به همین دلیل ویزاهای صادر شده از سوی نروژ و ایسلند جهت ورود به همه کشورهای عضو شینگن معتبر است و اتباع و ساکنین این دو کشور نیز بدون عبور از هر گونه کنترل مرزی به همه کشورهای عضو محدوده شینگن داخل و خارج میشوند. بعضی کشورهای اروپا اما هنوز عضو کامل قرارداد شینگن نیستند و تنها بعضی از مفاد آن را پذیرفته‌اند.
کشورهایی که کلیت پیمان شینگن را پذیرفته‌اند و "اعضای شینگن" در معنای اخص آن به حساب می‌آیند عبارتند از بلژیک، دانمارک، آلمان، استونی، فنلاند، فرانسه، یونان، اسلند، ایتالیا، لتونی، لیتوانی، لوکزامبورگ، مالت، هلند، نروژ، اتریش، لهستان، پرتغال، سوئد، سوئیس، اسلوواکی، اسلوونی، اسپانیا، جمهوری چک و مجارستان.. کشورهایی که به طور کامل در پیمان شینگن عضویت ندارند عبارتند از: انگلستان، ایرلند، بلغارستان، ، قبرس، رومانی، لیختن‌اشتاین.
کشورهای کوچک آندورا، واتیکان، سان مارینو و موناکو به دلیل موقعیت جغرافیایی‌شان، وضعیت ویژه‌ای دارند. آنها در درون حوزه‌ی شینگن قراردارند و میان آنها با کشورهای همجوارشان کنترل مرزی وجود ندارد.

ویزای شینگن تضمینی کارینا پرواز چگونه است؟

امروزه بسیاری از شرکت ها با شعار ویزای تضمینی باعث اتلاف وقت و پول بسیاری از مشتریانی شده اند که قصد سفر به کشور های حوزه شینگن داشته اند در حالی که تضمین گرفتن ویزا یک کار سخت و دارای پیچیدگی است که نیازمند تجربه زیادی است. 

کاریناپرواز به عنوان مجری مستقیم ویزای شینگن از ایتالیا ، می تواند به دوستانی که قصد گرفتن ویزای شینگن هستند با تهیه دعوت نامه معتبر و مشاوره موثر، اخذ ویزای شینگن را تضمین کند و در صورت عدم اخذ ویزا تمام وجه را مسترد کند . این تضمین تنها به دلیل تجربه ما در این عرصه برای حل پیچیدگی های این کار، داده می شود. شما می توانید بر روی دکمه دانلود پکیج ویزای شینگن تضمینی کلیک کرده و سایر اطلاعات مورد نیاز و مدارک را در یک عکس قابل چاپ مطالعه کنید.

ویزا شینگن چیست ؟ انواع ویزای شینگن چیست ؟

ویزا شینگن چیست؟

شما میتوانید با ویزای شینگن اروپا به تمامی کشورهای عضو پیمان اروپا سفر نمایید. بسیاری از ایرانیان رویای سفر به اروپا را در سر دارند. برای سفر به کشورهای اروپایی اخذ ویزا الزامی است. برای گرفتن ویزای اتحادیه اروپا بهتر است از طریق محدوده شینگن اقدام کنید. در صورتی که ویزای شینگن داشته باشید.

کشورهای عضو شینگن:

اتریش ، بلژیک ،  جمهوری چک ، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه ،  آلمان، یونان ، مجارستان، ایسلند، ایتالیا،لتونی ، لیتوانی ، لوکزامبورگ، مالت ، هلند، نروژ، لهستان ، پرتغال ، اسلواکی، اسلوونی، اسپانیا، سوئد، سوییس ، لیختن اشتاین

چگونه ویزا شینگن تضمینی بگیریم؟

آشنایی با انواع ویزای شینگن:

بسته به اینکه چه هدفی از وارد شدن به حوزه‌ی شینگن دارید، چهار نوع ویزا صادر می‌شود. داخل ویزا در قسمت نوع ویزا یک حرف از حروف زیر درج می‌شود:

ویزای شینگن نوعA :

که ویزای ترانزیت است. یعنی مسافر نمی‌تواند از فرودگاه خارج شود، فقط می‌تواند داخل یکی از فرودگاه‌های شینگن پرواز را عوض کند و از حوزه‌ی شینگن خارج شود.

ویزای شینگن نوعB :

که ویزای عبور گفته می‌شود. یعنی مسافر می‌تواند از فرودگاه خارج شود و از شینگن به عنوان جایی برای عبور استفاده کند تا از طریق زمینی خودش را به کشوری در خارج از محدوده‌ی شینگن برساند.

ویزای شینگن نوعC :

ویزای نوع روادید کوتاه‌مدت است و برای مدت‌زمانی که موقع دریافت آن مشخص می‌شود شما حق دارید در کشورهای عضو اتحادیه شینگن اقامت داشته باشید.ویزای توریستی بوده و مورد درخواست اکثر ایرانی‌ها است.

دسته بندی انواع ویزای شینگن C:

دریافت‌کنندگان ویزای C بسته به هدف و شرایط سفر خود یکی از ۳ نوع ویزا را دریافت می‌کنند:

ویزای یک‌بار ورود (Single-entry)

این ویزا فقط برای یک‌بار ورود به یکی از کشورهای عضو پیمان شینگن اعتبار دارد و به‌محض ترک کشوری که به آن وارد شدید اعتبار ویزای شما فارغ از اینکه مدت‌زمان آن به پایان رسیده یا نه، منقضی می‌شود.

ویزای دو بار ورود

این ویزا نیز شرایطی مشابه با ویزای یک‌بار ورود دارد با این تفاوت که شما دو بار اجازه دارید تا به کشوری در ناحیه شینگن وارد شوید. به خاطر داشته باشید استفاده از این فرصت (دو بار ورود) در محدوده زمانی مشخصی قابل‌استفاده است.

ویزای چند بار ورود (Multiple-entry)

تنها محدودیت این ویزا محدودیت زمانی آن است که اعتبار آن ۹۰ روز به ازای هر ۶ ماه از سال است. زمان این ۹۰ روز به‌محض ورود شما به هریک از کشورهای ناحیه شینگن محاسبه می‌شود.

 چگونه ویزا شینگن تضمینی بگیریم؟

ویزایD- (National Visas)

این ویزا برای دانشجویان، تجار یا کسانی که برای مدت‌زمان مشخصی قصد دارند در ناحیه شینگن اقامت داشته باشند صادر می‌شود. ویزای نوع D هم می‌تواند یک‌بار ورود باشد. ویزای یک‌بار ورود نوع D برای کسانی صادر می‌شود که به دلایل مشخص مانند خدمات درمانی قصد اقامت محدود برای دوره‌ای تعیین‌شده در یکی از کشورهای عضو ناحیه شینگن را دارند و پس از آن به کشور خود بازمی‌گردند. با در اختیار داشتن ویزای چند بار ورود نوع D، بدون نیاز به اخذ روادید دیگری می‌توان به‌ تمامی کشورهای ناحیه شینگن بدون محدودیت سفر کرد.

شرایط برای گرفتن ویزای نوعD:

دانشجویان بین‌المللی که برای انجام پروژه‌های تحقیقاتی برای مدتی مشخص ( که کمتر از یک سال است) به ناحیه شینگن سفر می‌کنند.

دانشجویان بین‌المللی که قصد شروع تحصیل در یکی از دوره‌های تحصیلی کشورهای عضو پیمان شینگن را دارند. به این گروه ویزای یک‌ساله اعطا می‌شود که برای اقامت بیشتر قابل تمدید است.

کار علمی و آموزشی در یک مرکز تحقیقاتی یا موسسه معتبر در هریک از کشورهای اتحادیه شینگن. این ویزا با توجه به بررسی سوابق فرد و اعضای خانواده‌اش صادر می‌شود.

متخصصانی که باهدف به اشتراک گذاشتن تخصص خود به ناحیه شینگن سفر می‌کنند.هنرمندان، ورزشکاران یا هر حرفه تخصصی دیگری در این گروه قرار می‌گیرند.موارد اضطراری که فرد به دلیل وضعیت پزشکی برای مدت مشخصی قادر به ترک ناحیه شینگن نباشد.

ویزای اتحادیه شینگن(USV)

با دریافت این ویزا می‌توانید هر ۶ ماه یک‌بار به مدت حداکثر ۹۰ روز به کشورهای عضو اتحادیه شینگن سفر کنید. کشورهای اتریش، بلژیک،چک، دانمارک،استونی، فنلاند، فرانسه، آلمان، یونان، مجارستان، ایسلند،‌ ایتالیا،لتونی، لیتوانی، لوکزامبورگ،مالت، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال،اسلواکی، اسلوونی، اسپانیا، سوئد و سوئیس عضو پیمان شینگن هستند.

شما میتوانید از منوی وبسایت به قسمت دانلود پکیج های ویزا رفته و تمام پکیج ها را به صورت یکجا دانلود کنید.

اطلاعات بیشتر در صفحه ویزا شینگن