چرا دبی بهترین مقصد گردشگری برای کریسمس است؟

 بهترین مقصد گردشگری آسیا برای کریسمس 

برای کسانی که دوست دارند از کریسمس لذت ببرند شاید دبی اولین انتخابشان نباشد. اما باتوجه به میزان بالای ورود گردشگران زیاد دراین مدت به دبی نشان می دهد که دبی یکی از بهترین مقاصد برای کریسمس می باشد و از لحاظ جشنواره ها و دیگر مراسم از کشورهای اروپایی چیزی کم ندارد.

در این مقاله از کارینا پرواز برخی از دلایلی که ما دوست داریم کریسمس را در دبی باشیم را توضیح خواهیم داد.  برای اطلاع از  تور دبی با مشاوران ما تماس بگیرید یا از سایت آژانس مسافرتی کارینا پرواز دیدن کنید.

ساحلی زیبا  ...

در این ایام در دبی روزی  8ساعت آفتاب زیبایی خواهید داشت و دمای هوا 25 درجه سانتی گراد است . شما می توانید به سواحل زیبای دبی با شن های سفید بروید و از آرامش و هوای آفتابی لذت ببرید. فراموش نکنید مقدار زیادی کرم ضد آفتاب همراه داشته باشید. در هنگام غروب آفتاب منظره ایی رویایی و تماشایی از غروب آفتاب خواهید داشت . شب از بوقلمون مخصوص کریسمس میل کنید و از برخی تجربیات شیوخ عرب استفاده کنید.

 بهترین مقصد آسیایی برای کریسمس

اسکی کردن  ...

دبی برای اولین بار بزرگترین و عجیب ترین  پیست اسکی خاورمیانه  را در فضایی بسته بوجود آورده است. برای کسانی که دوست دارند کریسمس را در هوای برفی باشند می توانند به این پیست بروند و از برف واقعی لذت ببرند. دمای هوا در اینجا 50 درجه زیر صفر است و ارتفاع آن به اندازه یک ساختمان 20 طبقه است . برای اسکی آلپاین و اسنوبردها اسکی سواران می توانند از تله سیژ استفاده کنند. حتی شاید شما شانس این را داشته باشید که پنگوئن هم ببنید. فکر کنید : صبح خود را در پیست اسکی بگذرانید و بعد از ظهر برای دیدن غروب رویایی آفتاب به ساحل بروید. واقعا چه چیزی از این لذت بخش تر است  و می تواند کریسمسی متفاوت برای شما بوجود آورد؟

دبی بهترین مقصد برای کریسمس

در جشن سال نو شرکت کنید ...

دبی به غیر از شن و ماسه و برف چیزهای بسیار برای دیدن دارد که بتواند فضای کریسمس شما را متفاوت کند. کیک ها و غذاهای محلی خوشمزه همراه با موسیقی محلی امتحان کنید. دبی سالانه میزبان بسیاری از گردشگران در کریسمس است و جشن های بسیاری برگزار می کند. در همه جای شهر درختان کریسمس  با تزئینات به چشم می خورد که از ابتدای ماه دسامبر شروع می شود و با آتش بازی معروف در شب سال نو میلادی پایان می یابد.

 دبی بهترین مقصد آسیایی برای کریسمس

 زمستان یک سرزمین عجایب را ببنید ...

حتما  شهر جمیرا که جزء سرزمین عجایب دبی است ببینید. در آنجا بازار کریسمس آلمانی وجود دارد و قطار لهستانی  برای سوار شدن. حتما از دهکده روستای جهانی دیدن کنید که یک جاذبه دیدنی است که در آن 30 غرفه و فروشگاه وجود دارد. این روستا فرصتی مناسب برای خرید ، خوردن غذاهای محلی  ، جشن گرفتن و نمایش فرهنگ کشورهای سراسر جهان می باشد.

خرید  سال نو ...

آیا شما همیشه لحظه آخر به خرید می روید؟  در دبی برای خرید هیچگاه به مشکل بر نمی خورید. دبی با مراکز خرید فراوان و عظیم می تواند تمام خواسته های شما را برآورده کند. پس با عجله خرید کردن و صف های طولانی خداحافظی کنید و یک تجربه منحصر یه فرد را از خرید کریسمس به دست آورید. کسانی که به دنبال خرید مطمئن و معتبر با انواع برند ها هستند می تواندد شانس خود را در دبی امتحان کنند.

چرا دبی بهترین مقصد برای کریسمس است؟