بازدید از این 6 مکان در تور چین را از دست ندهید

6 جاذبه گردشگری برتر در شانگهای

در این جهان تعداد زیادی مکان و مقصد وجود دارد که گردشگران می توانند از آن لذت ببرید. هنگامی که به دنبال ده کشور برتر جهان هستید که هم فرهنگ وسنت داشته باشند و هم هیجان و لذت ، نام چین خواهد آمد. این کشور برای فرهنگ و سنت های شرقی مشهور است. چین یکی از بزرگترین کشورهای جهان و شانگهای معروف ترین شهر این کشور است. این کشور دارای بیشترین میزان جمعیت در جهان است. شهرهای چین بسیار زیبا و جذاب هستند. اکثر شهرهای چین به دلیل معماری و ساختار فوق العاده محبوب هستند. و همه می دانیم که  که شانگهای مرکز اقتصادی چین است. همراه آژانس مسافرتی کارینا پرواز باشید و برای دیدن تور چین از سایت کارینا پرواز دیدن کنید.

 

کشف مکانهای برتر توریستی در شانگهای

همانطور که در بالا ذکر شد، شانگهای جذاب ترین و زیبا ترین شهر چین است، بنابراین لازم است بروی مکان های مهم و مقصد های جالب در این شهر معروف تمرکز کنیم. گردشگران محلی و بین المللی ساختمان ها و سازه های شگفت انگیز شانگهای را مشاهده می کنند و لذت می برند. در این مقاله ما برخی از مهمترین مکانهای دیدنی شانگهای را به شما معرفی می کنیم تا در سفر به چین از آنها لذت ببرید.

 

گشت زنی در رودخانه HUANGPU

در شانگهای، شما باید به رودخانه هوانگپو سفر کنید. این رودخانه بسیار مشهور است به دلیل زیبایی طبیعی و محیط شگفت انگیز اطرافش. چیزهای زیادی برای لذت بردن از رودخانه وجود دارد. کشتی کروز گران نیست و شما به راحتی می توانید با خانواده و دوستان خود بدون مشکل مالی گشت زنی کنید.

 6 مکان گردشگری برتر در تور چین

موزه شانگهای

موزه شانگهای مکان جذابی است برای افرادی که  علاقه مند به تاریخ هستند. در اینجا قطعات و چیزهای جذابی برای دیدن وجود دارد. معمولا گردشگران از 11 گالری این موزه بازدید می کنند. بله، در مجموع 11 گالری در این موزه وجود دارد که بیش از 12،000 آثار هنری وجود دارد. همه این آثار با نقاط تاریخی و رویدادهای متعدد ارتباط دارند. شما باید حتما از این موزه با دوستان و اعضای خانواده خود دیدن کنید.

 بازدید از این 6 مکان در تور چین را از دست ندهید

معبد جید بودا  JADE BUDDHA TEMPLE

این معبد معروف در سال 1881 در شانگهای ساخته شد. این معبد به خاطر ساختار تاریخی جاد بودا مشهور است. این معروف ترین مکان در شانگهای برای گردشگران محسوب می شود.

 بازدید از این 6 مکان در تور چین را از دست ندهید

دسته آکروباتیک در شانگهای

این مشهور ترین ایستگاه اجرایی در سراسر جهان است. ترکیبی از هنرهای نمایشی مختلف که لذت زیادی را برای گردشگران فراهم می آورد. فراموش نکنید که حتما به مرکز آکروباتیک شانگهای مراجعه کنید.

 بازدید از این 6 مکان در تور چین را از دست ندهید

خیابان نانجینگ لو

این مشهورترین خیابان خرید در شانگهای است. برای مردم شانگهای به دلیل کمترین قیمت ها و نرخ ها ، جذب این خیابان می شوند. گردشگران بین المللی نیز از این خیابان دیدن می کنند تا از خرید مقرون به صرفه لذت ببرند.

 بازدید از این 6 مکان در تور چین را از دست ندهید

رستوران XIN TIAN DI

این معروف ترین رستوران در شانگهای است. شما می توانید از غذاهای عالی لذت ببرید. بیشتر غذاهای این رستوران چینی است و شما باید غذاهای محلی چین را در این رستوران امتحان کنید. جهت اطلاع از قیمت  تور لحظه آخری و ارزان چین از سایت www.karinaparvaz.com دیدن کنید.

بازدید از این 6 مکان در تور چین را از دست ندهید