4 ساحل دیدنی اسپانیا

 سواحل دیدنی اسپانیا

اسپانیا بهترین مقصد برای  علاقه مندان به تفریحات دریایی است. این کشور که توسط دریای بالئاری ، خلیج بیسکی و دریای آلبوران احاطه شده است کیلومترها ساحل زیبا و خیره کننده دارد. بنابراین اگر به دنبال سواحل زیبا ، فرهنگ غنی و فراموش نشدنی هستید ما سواحل اسپانیا را به شما پیشنهاد می دهیم.

شما عزیزان برای اخذ ویزا اسپانیا، ویزا شینگن، ویزا کانادا با مشاوران آژانس مسافرتی کارینا پرواز تماس بگیرید.

ساحل Costa Brava

در شمال بارسلونا و در نزدیکی مرز فرانسه ، منطقه ساحلی به نام کاستا براوا قرار دارد. در اینجا تعداد زیادی استراحتگاه ساحلی ، استخرها ساحلی و تفریحات دریایی مانند قایق سواری و ورزش های موتوری،  قرار دارد. اگر به دنبال مناظر بکر و فرهنگ سنتی اسپانیایی هستید از این ساحل دیدن کنید . حتی کسانی که مشتاق زندگی شبانه بعد از یک روز آفتابی هستند می توانند به Lloret de Mar بروند.

 سواحل دیدنی اسپانیا

ساحل Benidorm

بنیادورم از سال 1925 که اولین هتل ها در این بندر ساخته شد به عنوان مقصدی توریستی اسپانیا عنوان شد. اما رونق واقعی زمانی اتفاق افتاد که مردم محلی از مادرید و دیگر نقاط برای تعطیلات تابستانی به این منطقه آمدند. امروزه گردشگران زیادی از سراسر جهان به منطقه توریستی  می آیند و از هتل ها، سواحل زیبا، کافه ها و رستوران های  آن دیدن می کنند. بر اساس سرشماری جمعیت ثابت این بندر 69 هزار نفر سکنه دارد و پنجمین شهر پرجمعیت در استان آلیکانته می باشد. Pontiente هم یکی از مقاصد محبوب خانواده ها است.

 سواحل دیدنی اسپانیا

برترین جاذبه های گردشگری اسپانیا را اینجا ببنید

ساحل Corralejo

کورالکسو  شهری ساحلی در نوک شمالی Fuerteventura، دومین و بزرگترین در جزایر قناری است. این جزیره دارای 11 کیلومتر ساحل شن وماسه ایی بسیار زیبا است که به عنوان یکی از مقاصد گردشگری محبوب بین گردشگران و علاقه مندان به ورزش های آبی است. به دلیل وزش باد و جریان های قوی آب در این جزیره ورزش هایی مانند موج سواری هم دیده می شود.

Corralejo از شمال و شمال شرق توسط اقیانوس اطلس و از جنوب با صحرا و بیابان های خشک  احاطه شده است. این شهر که یکی زمانی محل زندگی ماهیگیران بوده امروزه به یکی از دو شهر توریستی جزیره Fuerteventura تبدیل شده  و به غیر از مردم محلی ، ایرلندی ها، بریتانیا ، آلمانی و فنلاندی هم در این شهر اقامت دارند.

همچنین پارک ملی Sand Dune، خارج از Corralejo، نقطه ای گسترده , توسعه یافته و بی نظیر است که در آن شما می توانید از زیبایی طبیعت لذت ببرید.

 سواحل دیدنی اسپانیا

ساحل Maspalomas

ماسپالماس یک شهر پر رفت و آمد در جنوب گران کاناریا در جزایر قناری می باشد. یکی از نقاط جذاب برای گردشگران بدون شک ماسپالماس است که دارای تپه های شنی و سواحل شنی ، درختان نخل ، پرندگان نادر و دریایی آبی است. این ساحل هم تقسیم بندی شده است و هر کس متناسب به خود در ساحل مورد نظر به تفریح می پردازد. با کمی پیاده روی از مرکز شهر به این ساحل خواهید رسید که نوشیدنی های خنک و تنقلات در طول مسیر به فروش می رسد.

 سواحل دیدنی اسپانیا