معرفی غذاهای محلی فرانسه

معرفی پرطرفدارترین غذاهای محلی فرانسه

غذا در فرانسه به عنوان بخش جدایی ناپذیر از فرهنگ فرانسوی تبدیل شده است که در سال 2010 به لیست جهانی یونسکو از میراث فرهنگی اضافه شده است. بسیاری از آشپزان فرانسوی جزء آشپزان بین المللی و طراز اول هستند. اولین قدم برای رسیدن به غذاهای فرانسوی رسیدن به پنیرهای فرانسوی است. همراه ما باشید تا برخی از غذاهای سنتی فرانسه را به شما معرفی کنیم.

برای اخذ ویزای فرانسه ، ویزا شینگن ، ویزا کانادا با مشاوران آژانس مسافرتی کارینا پرواز تماس بگیرید

Cassoulet

کسوله یکی از غذاهایی که حتما باید در فرانسه امتحان کنید. این غذا از لوبیا سفید، گوشت خوک یا اردک، سوسیس، گوشت گوسفند و چیزهای دیگر که ممکن است هر آشپز به سلیقه خود در آن اضافه کند، تهیه می شود. خانواده های روستایی در فرانسه قرن ها از این غذا استفاده می کردند.

 معرفی غذاهای محلی فرانسه

Ratatouille

راتاتولی یکی دیگر از غذاهای فرانسوی شناخته شده در جهان است که از منطقه پروونس جنوب شرقی فرانسه آمده است. مواد تشکیل دهنده شامل گوجه فرنگی، سیر، پیاز، کدو سبز، بادمجان، هویج، فلفل، ریحان، آویشن و دیگر سبزیجات است. راتاتویی معمولا با نان فرانسوی در فرانسه خورده می شود، که در تابستان نیز سرد سرو می شود.

 معرفی غذاهای محلی فرانسه

Breton Galettes

یکی از غذاهای لذیذ فرانسه که در صبحانه میل می کنند ، از برتانی فرانسه آمده است و تقریبا در همه جای فرانسه موجود است. این کرپ خوشمزه که با آرد گندم سیاه تهیه می شود همراه پنیر ، تخم مرغ نیم پز ، ژامبون ،  پیاز و (گاهی اسفناج ) سرو می شود. بهترین کرپ را در محدوده مون پار ناس پیدا خواهید کرد.

برای اخذ ویزای فرانسه ، ویزا شینگن ، ویزا کانادا با مشاوران آژانس مسافرتی کارینا پرواز تماس بگیرید 


 معرفی غذاهای محلی فرانسه 

Quiche Lorraine

دستور اصلی پخت این غذا مبوط به آلزاس فرانسه می باشد. کرم فرانسوی ، شیر ، تخم مرغ و گوشت خوک مواد تشکیل دهنده این غذا را تشکیل می دهد. نمک ، آرد ، تخم مرغ را هم می زنند تا خمیری بدست آید.  سپس گوشت یا ماهی ، سبزیجات  و پنیر را روی خمیر قرار داده تا به صورت کیک در بیاید و در نهایت آن را در فر قرار می دهند. معروف ترین Quiche Lorraine را مانند پیتزا پخت می کنند که در آن پنیر پیتزا و پیاز استفاده می شود.

غذاهای محلی تایلند را اینجا ببنید

 معرفی غذاهای محلی فرانسه

Buttered Escargot

Escargot به  فرانسوی حلزون است و شامل حلزون های سرخ شده و پخته شده است. Escargots معمولا به عنوان یک استارتر در فرانسه، اسپانیا و پرتغال استفاده می شود و غذای سنتی در یونان، کاتالونیا و در کشورهای شمال آفریقا مانند مراکش و الجزایر است.  گاهی اوقات این حلزون ها خام و زنده سرو می شود.