معرفی 5 جاذبه گردشگری برتر هلند

معرفی برترین جاذبه های گردشگری هلند

هلند یک کشور پرجمعیت است که نیمی  از آن روی دریا قرار دارد و گردشگران زیادی به دیدن این کشور زیبا می آیند. مناظری چون آسیاب های بادی کلاسیک، کانال های آبی برای قایق سواری ، مناطق تاریخی و ...

در غرب و شمال خط ساحلی طولانی با سواحل شنی بسیار زیبایی وجود دارد. در طول بهار نیز باغ های گل جزء برترین مناطق گردشگری می باشد. همراه آژانس مسافرتی کارینا پرواز باشید تا برترین د جاذبه های گردشگری هلند را به شما معرفی کنیم.

برای اخذ ویزا هلند ، ویزا کانادا ، ویزا انگلیس ، ویزا شنگین با مشاوران ما تماس بگیرید.

کیندردیک  Kinderdijk

بیش از 1000 آسیاب بادی قدیمی هنوز در هلند وجود دارد. بزرگترین آسیاب های بادی در نزدیکی روستای Kinderdijk (children Dike)   قرار دارد. برای تخلیه آب اضافی از پل ها که در زیر سطح دریا قرار دارند، 19 آسیاب بادی در حدود سال 1740 ساخته شده است. آنها تا کنون به خوبی حفظ شده و در حال حاضر جاذبه های توریستی محبوب در هلند را دارند.

 معرفی برترین جاذبه های گردشگری هلند

باغ گل کوکنهوف Keukenhof Gardens

باغ کوکنهوف بزرگترین باغ گل جهان است و در واقع تاثیر بسیاری در ارتقاء صنعت گل هلندی دارد. تقریبا هفت میلیون گل سالانه در این پارک کاشته می شود  که شامل لاله ها، سنبل، نرگس زرد و دیگر گل های بهار نیز می شود. این باغ از ماه مارس تا اواسط ماه مه باز است. کهنکف یکی از جذاب ترین جاذبه های گردشگری در هلند است.

معرفی برترین جاذبه های گردشگری هلند

جزایر فریز غربی West Frisian Islands

جزایر فریزی غربی یا Waddeneilanden در هلند زنجیره ای از جزایر در دریای شمال هلند هستند. آنها به عنوان جزایر فریزی شرقی تا شرق آلمان ادامه دارند. این جزایر دریای شمال را از دریای کم عمق جدا می کند. تحت نظارت راهنماهای مجاز، شما چندین جزیره را می توانید دیدن کنید. در این جزایر دوچرخه سواری بهترین وسیله حمل و نقل است.

معرفی برترین جاذبه های گردشگری هلند

کانال لیدن Leiden Canals

لیدن برای قدیمی ترین دانشگاه هلند، محل تولد رامبراند و کانال های زیبای آن شناخته شده است. دو شاخه قدیمی راین به لیدن در شرق وارد می شوند و در مرکز شهر متحد می شوند که همچنین شامل چند کانال کوچکتر است. مرکز قدیمی لیدن یکی از بزرگترین مراکز شهری قرن هفدهم در هلند است و دومین در آمستردام است.

معرفی برترین جاذبه های گردشگری هلند

کانال آمستردام Canals of Amsterdam

آمستردام کانال های معروف خود را در قرن 17 در عصر طلایی هلند ساخت . سه کانال اصلی، Herengracht، Prinsengracht، و Keizersgracht جزء کمربندهای مرکزی در اطراف شهر هستند. در کنار کانال های اصلی 1550 ساختمان اعیان نشین که هنوز هم پابرجاست دیده می شود. امروزه بیش از 100 کیلومتر (60 مایل) کانال و 1500 پل وجود دارد.

برای اخذ ویزا هلند ، ویزا کانادا ، ویزا انگلیس ، ویزا شنگین با مشاوران ما تماس بگیرید.

معرفی برترین جاذبه های گردشگری هلند