چرا پارک های ملی اسپانیا دارای جوایز متعدد هستند؟

چرا پارک های ملی اسپانیا دارای جوایز متعدد هستند؟

اگر چه اسپانیا تعداد محدودی پارک ملی در اختیار دارد ، اما آنها واقعا دیدنی هستند و برخی از آنها مناظر بی نظیری در جهان دارند و جزء ثروت های زیست محیطی  محسوب می شوند.

این پارک ها از مراتع سرسبز، آب های آبی، جنگل های متراکم ، کوه های برفی و حتی مناطق خشک و کوهستانی ، جزایر آتشفشانی و جزایر گرمسیری تشکیل شده اند.

بسیاری از این پارک ها برنده جوایز شده اند که بهترین پرندگان و جانوران را در خود جای دارد. پس زمان ورود به این پارک ها دوربین های خود را فراموش نکنید.

برای اخذ ویزا اسپانیا ، ویزا اتریش ، ویزا فرانسه ، ویزا کانادا و ویزای انگلیس با مشاوران آژانس مسافرتی کارینا پرواز تماس بگیرید.

 پارک ملی مجمع الجزایر کابررا   Cabrera Archipelago National Park

یکی از ویژگی های این پارک که تا مدت ها در دسترس نبوده و بکر مانده است دور بودن آن است. این پارک تا هزاران بکر بوده است و گیاهان دریایی در آن رشد بیشتری دارند. گونه های نادر مارمولک سیاه و حلزون دریایی در پارک دیده می شوند. در اطراف اقیانوس و در امتداد ساحل جمعیتی از لاک پشت ها ، دلفین ها ، نهنگ ها و پرندگان دریایی زندگی می کنند.

 پارک های ملی اسپانیا

پارک ملی کالدرا د تابورینته  Caldera de Taburiente National Park

این منطقه 2 میلیون سال پیش بوسیله یک آتشفشان و فرسایش شدید بوجود می آید.  بنابراین از ویژگی های پارک قله های عظیم کوهستانی و کاج بومی است. در طول روز هوا صاف است اما رفته رفته در هنگام غروب ابرهایی از سمت دریا به پارک می آیند که منظره خیره کننده ایی بوجود می آورد.

 پارک های ملی اسپانیا

جزایر آتلانتیک پارک ملی گالیسیا Atlantic Islands of Galicia National Park

سواحل شنی سفید، آسمان آبی ، جنگل های کاج و دریای فیروزه ایی از ویژگی های این پارک است.

همچنین این پارک شامل 4 جزیره خالی از سکنه است که برای مراقب از محیط زیست فقط در ایام تابستان برای عموم باز است . در زیر آب های کریستالی این جزیره انواع مرجان ها ، جلبک ها ، ماهی ها ، دلفین ها ، کوسه ها، نهنگ ها زندگی می کنند. در ایام قدیم این مناطق محل دزدان دریایی بود که باعث شکل گرفتن افسانه های زیادی شده است.

برای اخذ ویزا اسپانیا ، ویزا اتریش ، ویزا فرانسه ، ویزا کانادا و ویزای انگلیس با مشاوران آژانس مسافرتی کارینا پرواز تماس بگیرید.


 پارک های ملی اسپانیا

 پارک ملی تید  Teide National Park

پارک ملی تید در جزایر قناری واقع شده است و بلندترین کوه اسپانیا در این پارک می باشد. کوه تید که ارتفاع زیادی دارد با زمین های اطراف خود که کاملا هموار و مسطح هستند تضاد شدیدی دارد. این پارک 3 میلیون بازدید کننده در سال دارد که از چشمه های گدازه های آتشفانی که به صورت سنگ درآمدند ، چشمه ها و گودال های آن دیدن می کنند.

 پارک های ملی اسپانیا

پارک ملی تیمانفایا Timanfaya National Park

فضای این پارک با مریخ اشتباه گرفته می شود. چشم انداز وسیعی از رنگ های قرمز و سیاه که توسط آتشفشان بوجود آمده دور نمایی از مریخ را بوجود آورده است و کارکنان ناسا از زمین های بایر این منطقه برای آموزش خدمه آپلو 17 استفاده می کردند. امروزه آتشفشان ها خاموش هستند اما گردشگران گرمای زمین را می توانند احساس کنند  به طوری که با ریخت آب بر روی زمین فوران آبگرم ایجاد می شود. در این منطقه گونه های نادر حیوانات زندگی می کنند.

پارک های ملی اسپانیا

پارک های ملی اسپانیا