بهترین نقاط دیدنی پاریس کجاست؟

بهترین نقاط دیدنی زیبا در پاریس

در پاریس نقاط دیدنی و زیبایی وجود دارد که می توانید پاریس را زیباتر ببنید. هر چه این نقاط در ارتفاع بالاتر باشد دید شما بهتر خواهد بود. از برج ها تا پل ها ما بهترین مکان ها را برای نشان دادن پاریس به شما معرفی می کنیم. برای اخذ ویزا فرانسه ، ویزا انگلیس ، ویزا کانادا  و ویزا شینگن با مشاوران آژانس مسافرتی کارینا پرواز در تماس باشید.

برج مونتپارنس

یک آسمان خراش در پاریس ممکن است ویو کمی از شهر پاریس را به شما نشان دهد اما آسمان خراش مونتپارنس دید 360 درجه از کل شهر را به شما نشان می دهد. این برج در مجاورت ایستگاه متروی SNCF و ایستگاه 14 مترو قرار دارد. زمانی که با آسانسور به طبقه بالای برج رسیدید از هوای تازه و نمای زیبای شهر لذت ببرید و عکاسی کنید.

 برج مونتپارنس

 خط شش مترو

در خط شش مترو شما می توانید مردمی را ببنید که ساعت ها به تماش منظره زیبا نشسته اند و لذت می برند. در این قسمت می توانید نمای کلاسیک از آپارتمان های فرانسه و دیوار های گرافیتی خیابان ها و هنر خیابانی را ببنید. اگر از همانجا به پایین نگاه کنید کافه های شلوغ شهر را خواهید دید.

خط شش مترو فرانسه

پل بیر حکیم

با پیاده روی کوتاهی از مترو به پل Bir-Hakeim با ساختار فولادی در دو سطح یک چشم انداز عالی از کل شهر است بدون در نظر گرفتن روز، ماه و سال . این پل مکان مناسبی عکاسی عروسی  با نمای برج ایفل و نمای برج L’Île-aux-Cygnes  است.

پل بیر حکیم

پل پونت نئوف

این پل جدید دید دوطرفه از  نمای جزیره دولاسیته و نمای برج های کلیسای نتردام است. در زیر پل  رودخانه سن قرار دارد که کشتی ها در رفت و آمد هستند. این پل که قدیمی ترین پل فرانسه نیز است مشرف به موزه لوور ، موزه اورسای و گنبد طلایی Les Invalides می باشد.

پل پونت نئوف

سقف مرکز خرید پرنتام

یکی از لوکس ترین مراکز خرید فرانسه Printemps است  که گران قیمت ترین کفش ها ، لباس ها و جواهرات را در آنجا خواهید دید. سقف این مرکز خرید بسیار دیدنی است و در بالای آن تراسی قرار دارد که برای عموم آزاد است و همه می توانند از نمای 360 درجه شهر پاریس لذت ببرند.

سقف مرکز خرید پرنتام

پارک بوت شومون

پارک بوت شومون پنجمین پارک بزرگ پاریس است که از آنجا دید زیبایی به قلب پاریس خواهید داشت. تمام چیزی که شما و خانواده شما انتظار دارد در یک روز ببنید در این پارک خواهد دید. مسیر پیاده روی سر سبز، زمین بازی، دریاچه ، رستوران، چشمه آب و تعداد زیادی نیمکت برای نشستن و استراحت کردن در آنجا قرار دارد.  همچنین نمای خیره کننده از کلیسای ساکره کور در این پارک قابل دیدن است.

پارک بوت شومون

کافه Le Perchoir

برای دیدن نمایی زیبا از غروب آفتاب و لحظات رمانتیک شب در پاریس به Le Perchoir بروید . که در بالای ساختمان BHV Marais قرار دارد. روی صندلی های این کافه رستوران بنشینید و در آرامش به غروب آفتاب در بالای شهر فرانسه نگاه کنید و از زمان خود لذت ببرید.

کافه Le Perchoir