معرفی پارک های ملی فرانسه

معرفی برترین پارک های ملی فرانسه

فرانسه به طور مداوم یکی از کشورهای محبوب برای گردشگران بوده و است . از سواحل زیبا تا کوهستان های آلپ و شهرک های روستایی ، فرانسه دارای مجموعه بی نظیر و باور نکردنی از مناظر طبیعی و باور نکردنی است که مطمئنا برای بازدیدکنندگان بسیار جذاب خواهد بود. همراه آژانس مسافرتی کارینا پرواز باشید ...

برای اخذ ویزا فرانسه اینجا کلیک کنید

1. Reunion National Park

پارک ملی La Reunion واقع در اقیانوس هند دارای چشم انداز آتشفشانی که اکوسیستم های مختلفی دارد. به این دلیل که این پارک از راه های کوهستانی عبور می کند به نقطه ایی توریستی برای گردشگران و کوهنوردان تبدیل شده. اینجا یک منطقه رویایی برای گردشگران  خوش شانس است. در کنار جنگل های بارانی ،آبشار های خیره کننده و طیف وسیعی از جانوران و گیاهان وجود داردند. هم چنین دو کوه آتشفشانی Piton des Neiges و Dominating Piton de la Fournaise می تواند برای بازدیدکنندگان دیدنی باشد. پارک ملی لرنیون قطعا ارزش بازدید دارد.

برای اخذ ویزای فرانسه، ویزای انگلیس ، ویزای کانادا  و ویزا شینگن با مشاوران کارینا پرواز تماس بگیرید

پارک های ملی فرانسه

2. Calanques National Park

بین مارسی و کاسیس این پارک ملی زیبا و گرانبها قرار دارد  که هر گردشگری آن را تحسین می کند. در یک مسیر صخره ایی، آبهای فیروزه ایی و درخشان آین منطقه را به مکانی خیره کننده تبدیل کرده. قایقرانی در امتداد Calanques Massif که پارک ملی را از روی این نام گرفتند بسیار لذت بخش است  و شاهد دلفین ها و لاک پشت های در حال شنا خواهید بود.

 پارک های ملی فرانسه

 3. Ecrins National Park

این پارک ملی عظیم بسیار بزرگ است و دارای بیش از صد کوه صخره ای و شصت دریاچه با شکوه است. در اطراف Massif des Ecrins، بخشی از کوه های Dauphine وجود دراد که بخش عمده ای از مناظر باور نکردنی برای کوهنوردان دارد. دره های جنگلی ، دامنه های سر سبز کوه ها که به کوهستان های برفی می رسد و قله های برفی همه از مناظر خیره کننده این پارک ملی است. بیش از 700 کیلومتر مسیر برای بازدیدکنندگان وجود دارد و مکانی عالی برای اسکی بازان خواهد بود.

 پارک های ملی فرانسه

4. Pyrenees National Park

این پارک ملی باورنکردنی که در مرز اسپانیا و فرانسه قرار دارد دارای تعداد زیادی مناظر زیبا و پانوراما است که گردشگران را شگفت زده می کند. بیشتر این پارک در دامنه کوه است و امکان اسکی برای علاقه مندان به اسکی وجود دارد.  بسیاری از مسیرها دوست داشتنی در راه صعود به کوه در ارتفاعات بالا است و شما بدون نگرانی ها می توانید مسیر های جدید کشف کنید. سبزی دره ها که به سنگ های کوه ، قله و آسما زیبا می رسد قطعا ارزش دیدن دارد.

برای اخذ ویزای فرانسه، ویزای انگلیس و ویزای کانادا با مشاوران کارنیا پرواز تماس بگیرید


پارک های ملی فرانسه

5. Port-Cros National Park

این پارک ملی در جزیره Port-Cros در مدیترانه واقع شده است. سه جزیره کوچک هم در اطراف این جزیره قرار دارد. آب های گرم و فیروزه ای این جزیره شما را به آغوش خود می برد. سواحل شنی و صخره ایی خط ساحلی زیبایی بوجود آورده است. آب های دریای اطراف این پارک ملی حفاظت شده و از اکوسیستم شکننده جزیره حفاظت شده تا اطمینال پیدا کنند جزیره در شرایط بی نظیر خواهد ماند.  قایقرانی در این آب ها به یاد ماندنی خواهد بود.

 پارک های ملی فرانسه