برترین جاذبه های گردشگری بارسلونا

برترین جاذبه های گردشگری بارسلونا

بارسلونا شهر بزرگ کاتالونیا، از مسابقات المپیک تابستانی سال 1992 به عنوان یکی از شهرهای پر بازدید اروپا شد. بارسلونا با ارائه طیف گسترده ای از معماری، غذا، تاریخ و ورزش، می تواند به یکی از مقاصد جذاب گردشگری باشد.برای سفر به اسپانیا می توانید با اخذ ویزا شینگن یا تور اسپانیا با مشاوران ما در تماس باشید.

این شهر با نصف مساحت مادرید به اندازه کافی بزرگ است که بتواند جاذبه های  زیادی را ارائه کند. بندر بارسلونا در دریای مدیترانه دارای کشتی های کروز و بسیار محبوب می باشد.

همراه آژانس مسافرتی کارینا پرواز باشید تا برترین جاذبه های گردشگری بارسلونا را معرفی کنیم: 

بازدید از  کلیسای ساگرادا فامیلیا

Sagrada Familia یکی از شگفت انگیز ترین کلیساها در جهان است. این کلیسا توسط آنتونی گوودی طراحی شده و ساخت آن از سال 1882 آغاز شده است. گوودی در دهه 1920  ساخت این کلیسا را آغاز کرده و تا به امروز ادامه دارد. این پروژه هنوز کامل نشده اما جزء میراث جهانی یونسکو می باشد. یک طرف کلیسا به سبک گوتیک ساخته شده و طرف دیگر به سبک هنر نو. به داخل کلیسا وارد شوید و از آن به عنوان یک تجربه شگفت انگیز دیدن کنید.

 دیدنی های بارسلون

 بازدید از پارک گوئل

پارک گوئل در اوایل دهه 1900 توسط آنتونی گوودی طراحی  ساخته شده است. مانند Sagrada Familia، این بنا هم جز میراث جهانی یونسکو است. پارک گوئل در ابتدا یک پروژه مسکن بود، اما به باغ شهرداری تبدیل شده است.

 دیدنی های بارسلون

راه رفتن درخیابان  LA RAMBLA

La Rambla، یا Las Ramblas، یک خیابان است که محبوب مردم محلی و گردشگران است. در La Ramble شما مقدار زیادی از رستوران ها، مراکز خرید و ... را میبینید. همچنین در انتهای پایین La Rambla، بنای تاریخی کریستف کلمب قرار دارد .

 دیدنی های بارسلون

خانه جادویی کاسا باتلو

بارسلونا یکی از بهترین شهرهای جهان برای کسانی است که معماری را دوست دارند. آنتونی گودی معمار بسیاری از ساختمان های نمادین شهر (از جمله Casa Batlló، Palau Guell و Casa Calvet) است، اما معماران با استعداد دیگری هم از سراسر جهان ساختمان های شگفت انگیزی را در بارسلونا طراحی کرده اند.

 دیدنی های بارسلون

دیدن مونتسرات

مونتسرات کوهی در خارج از بارسلونا است که نمای فوق العاده ای دارد و صومعه سانتا ماریا مونتسرات در آنجا قرار دارد. این صومعه هزار ساله برای مردم محلی بسیار مقدس است و داستان هایی از مریم مقدس در خود دارد.برای سفر به اسپانیا می توانید با اخذ ویزا شینگن یا تور اسپانیا با مشاوران ما در تماس باشید.

دیدنی های بارسلون