موزه جدید جیمز باند در سولدن اتریش

موزه جدید جیمز باند در سولدن اتریش

آیا شما هم از طرفداران پرو پا قرص فیلم های هیجان انگیز جیمز باند هستید و  دوست دارید در دنیای این فیلم ها قرار بگیرید؟؟

هم اکنون موزه جدیدی به نام جیمز باند که در آلپ اتریش قرار دارد که به بازدیدکنندگان اجازه خواهد داد در جهان جاسوسی و خطرناک جیمز باندی غوطه ور شوند. همراه آژانس مسافرتی کارینا پرواز باشید تا با این موزه آشنا شویم ؛ هم چنین برای اخذ ویزا اتریش و اخذ ویزا شینگن تضمینی می توانید با مشاوران ما در تماس باشید

موزه جیمز باند

موزه، 007 Elements، موزه ایی تازه تاسیس است که تمام تجربیات جیمز باند از گذشته تا کنون را به نمایش می گذارد. این موزه در بالای کوه Gaislachkogl با ارتفاع 300 متر در Sölden، اتریش و در کنار رستوران Ice Q قرار دارد. موزه از طریق ماشین های کابلی  قابل دسترس عموم است. "کازینو رویال"، "کوانتوم آرامش"، "Skyfall" و "Spectre" از مجموعه فیلم های جیمز باند به کارگردانی نیو کال است. کارگردان این مجموعه فیلم در مورد فیلم  Spectre می گوید:  که ما به دنبال یک محیط کامل بودیم ... جایی که در کوه ها با یک مکان منحصر به فرد و مدرن از سبک معماری بالا باشد.

موزه جیمز باند

موزه جیمز باند

موزه جیمز باند که از شیشه و بتن ساخته شده 33 درجه فارنهایت دما دارد و نمایی به رشته کوه های آلپ در فیلم Spectre دارد. داخل موزه نورپردازی و صدا گزاری ویژه شده و از طریق طرح های سمعی و بصیری تجربیات فیلم را در اختیار بازدید کنندگان قرار می دهد.

همچنین شامل چندین گالری به نام های : بشکه تفنگ ، اتاق لانه و اتاق فناوری می باشد و لوازم جانبی و کلاسیک استفاده شده در فیلم های جیمز باند و یک هواپیمای کامل از فیلم Spectre در آنجا قرار دارد. آخرین ساخته مجموعه فیلم های جیمز باند در نوامبر 2019 به نمایش گزاشته می شود و تا آن زمان طرفداران جیمز باند می توانند از این موزه دیدن کنند.

با توراتریش کارینا پرواز می توانید خاطرات خوشی از این کشور زیبا داشته باشید و برای اطلاع از قیمت ویزای اتریش با مشاوران ما در تماس باشید

موزه جیمز باند