چطور در 48 ساعت پاریس را ببینیم ؟

چطور در 48 ساعت  پاریس را ببینیم ؟

پاریس یکی از پرطرفدار ترین مقصد های توریستی در جهان است که هر گوشه و کنار آن با تاریخ و زیبایی پر شده است. پاریس یک مکان عجیب و غریب است که ارزش دیدن در هر فصل را دارد.

گردشگرانی که هر سال به این مقصد میروند نمیتوانند به اندازه کافی از موزه ها، بناهای تاریخی، رستورانهای پرطرفدار، غذاهای خوشمزه فرانسه و زندگی شبانه استفاده کنند. اگر مایل هستید که امسال، یک تعطیلات به یاد ماندنی داشته باشید، همراه آژانس مسافرتی کارینا پرواز باشید تا برخی از مکان های دیدنی پاریس را معرفی کنیم:

برج ایفل:

بدون بازدید از برج ایفل ، بازدید شما از پاریس ناقص خواهد بود. این برج زیبا ساخته شده با آهن در سال 1889 توسط گوستاو ایفل ساخته شد. بیش از 220 میلیون نفر از برج ایفل دیدن کرده اند. در شب، برج به طور کامل روشن می شود و نورهای برج آنرا تبدیل به یک اثر هنری می کند.

 برج ایفل

 پل رودخانه سن:

رودخانه سن از قلب پاریس عبور می کند و شما می توانید عکس های بسیاری از این مکان زیبا را بگیرید. این  یک تجربه عالی برای راه رفتن کنار رودخانه سن و لذت بردن از قایق سواری همراه با عزیزان است.

ویژگی جالب در مورد این مکان، پل این رودخانه است. پلی به خوبی روشن که محل بسیاری از فیلم های کلاسیک می باشد. هنگام ایستادن در این پل، شما یک نمای زیبا از کل شهر می بینید و اگر خوش شانس باشید، ممکن است نمایی از برج بزرگ ایفل را هم داشته باشید.

ویزای فرانسه رودخانه سن پاریس

کلیسای نتردام:

این جاذبه یکی  از معماری های فوق العاده زیبای دوره گوتیک فرانسه است . این کلیسای کاتولیک سه درب بزرگ در جلو خود و مجسمه های بسیاری دارد.

تاریخچه این کلیسا بیان می کند که برای تکمیل این ساختمان 110 فوتی، 200 سال طول کشیده است. هم چنین آمارها نشان می دهد که حدود 13 میلیون نفر هر سال از گوشه کنار جهان از این مکان بازدید می کنند. هیچ هزینه وروری برای این کلیسای جامع وجود ندارد اما اگر بخواهید به بالای آن برسید، شما باید هزینه پرداخت کنید.

 کلیسای نوتردام

موزه ی لوور:

یکی از معروف ترین موزه ها در جهان، لووربا  نقاشی های بسیار محبوب - مونا لیزا و ونوس د میلو است. این موزه قابل توجه شامل حدود 35000 مجموعه با ارزش است.

کینگ، فیلیپ آگوست در سال 1190، در اصل بنا را به عنوان یک قلعه ساخته بود. بعدها این محل با 12 نقاشی از ایتالیا تاسیس شد و بعد این مجموعه هنری در سال 1793 به عموم مردم باز شد و توسط ناپلئون بازسازی شد.

تور فرانسه

 موزه لوور

MONTMARTRE- بالاترین نقطه در پاریس:

مونمارتر تپه ایی است که در مسیر رودخانه سن واقع شده است و خانه بسیاری از نویسندگان، هنرمندان و نقاشان بوده است.

این تپه بالاترین نقطه در پاریس است که به دلیل گذشته  بوهمی اش شهرت جهانی دارد. شما همچنین می توانید در این منطقه گردشگری کمی خرید کنید. برخی از غذاهای خوب را در این رستوران ها بخورید و از کلیسای محبوب Sacre Coeur  این منطقه دیدن کنید.

مونمارتر