معرفی کافه های بلگراد در تور صربستان

معرفی کافه های بلگراد در تور صربستان

  

دوستداران قهوه برای خوردن بهترین قهوه ها  به بلگراد می آیند. مردم صربستان ادعا می کنند که اولین کافه ها در دنیا در این شهر پدیدار شدند. تنوع و کیفیت کافه های صربستان  برای رضایت دوستداران قهوه بسیار زیاد است. در کافه های بلگراد سیگار کشیدن آزاد است، آب رایگان ارائه می شود و  ورود حیوانات خانگی نیز آزاد است . همراه آژانس مسافرتی کارینا پرواز باشید تا بهترین کافه های صربستان را به شما معرفی کنیم.

کارینا پرواز ارائه دهنده تور ارزان صربستان با بهترین خدمات سفری خاطره انگیز برای شما عزیزان فراهم می نمایند.

 

 

کافه مدوزا  Meduza

در محله ایی پر از کافه های جذاب دراکول ، مدوزا  ممکن است جذاب تر از بقیه باشد. فضای این کافه مانند یک گالری است و چنین کافه ایی در قلب بلگراد بسیار تعجب آور است. مدوزا به معنی سنگی از مسجد است. دوستداران قهوه بدانند که پایتخت صربستان مملوء از کافئین است.

Gospodar Jevremova 6, Belgrade, Serbia

 معرفی کافه های بلگراد

 

کافه تریا  Kafeterija

نسل های قدیمی تر ممکن است در این کافه  هیجان زده شوند،  اما روزهای قهوه پر کف گذشته است . قهوه  کسب و کار جدی در صنعت و یک هنر است. وقتی صحبت از دم کردن حرفه ایی قهوه به میان می آید کافه تریا بهترین آنهاست.

Zmaja od Noćaja, Studentski Trg 13, Belgrade, Serbia

 معرفی کافه های بلگراد

 

کافه آملی Amélie Café

اگر از کافه آملی شنیده اید بدانید تاثیر بسیاری از کافه های فرانسوی دارد. قهوه های اینجا بی نظیر است اما از دیگر نوشیدنی ها و آبمیوه های آن غافل نشوید. آمیلی از هر چه بخواهید بیشتر دارد.

Topličin Venac 6, Belgrade, Serbia

کارینا پرواز ارائه دهنده تورهای ارزان صربستان با بهترین خدمات سفری خاطره انگیز برای شما عزیزان فراهم می نمایند.

 معرفی کافه های بلگراد

 

کافه بلازناواک  Blaznavac Kafe

سبیل های نئونی بیرون کافه بلازناواک  بسیار زیبا و جذاب هستند و ظاهری فریبنده به آن داده است. اما منطقه دراکول جذابیت های دیگر هم دارد. در کافه بلاز ناواک سطح بالایی از انواع نوشیدنی ها را می توانید پیدا کنید.

Knjeginje Ljubice 18, Belgrade, Serbia

 معرفی کافه های بلگراد

 

 

کافه لیلا رکوردز Leila Records

کسانی که علاقه به کلکسیون دارند حتما  این را کافه  دوست دارند. لیلا رکوردز نه تنها کافی شلپ هست بلکه یک فروشگاه هم محسوب می شود. جایی که این دو با هم ترکیب شدند. وقتی وارد این کافه شدید آنقدر سرگرم می شوید که نوشیدنیتان سرد می شود . پس مواظب سرد شدن نوشیدنی تان باشید.

Gospodar Jevremova 6, Belgrade, Serbia

 

 معرفی کافه های بلگراد

 

کافه مرکزی Centrala

این کافه هم در منطقه دراکول  قرار دارد. بسیاری از روشنفکران و سرمایه داران در آنجا گرد هم می آیند و هروز هفته این کافه بسیار شلوغ است. بنابراین هنگامی انجا هستید تعجب نکیند که وسط بحث های دیگر ان باشید.

Simina 6, Belgrade, Serbia

کارینا پرواز ارائه دهنده تورهای لحظه آخری صربستان با بهترین خدمات سفری خاطره انگیز برای شما عزیزان فراهم می نمایند.