آشنایی با تایلند برای مسافران تور تایلند

آشنایی با تایلند برای مسافران تور تایلند

تایلند

پایتخت تایلند بانکوک و دین آنها بودا است. زبان تایلندی زبان رسمی این کشور است و الفبای خاص خود را دارد. حکومت در تایلند از نوع سلطنتی است و سلطنت از محبوبیت بسیاری برخوردار است وحتی آن را مقدس میدانند.

همه ساله در این کشورجشنواره های مختلفی برگزار می شود همانند جشن آب ، جشن گل ، جشن پاتایا ، نمایشگاه های میوه و کبوتر. از جمله جاذبه های جهانگردی این کشوربناها و معابد تاریخی و پر قدمت، طبیعت بسیار زیبا با چشم اندازهای بی نظیر ، سواحلی با آبی زلال و شفاف و جنگل های پر درخت و سرسبز تایلند است که سبب شده این کشور به یکی از مقاصد گردشگری پرطرفدار تبدیل شود.

همه ساله در  کشورمان تور تایلند برای علاقه مندان به این کشور زیبا توسط آژانس مسافرتی کارینا پرواز برگزار میشود امسال نیز برای تابستان ما تورهای لحظه آخری تایلند  را برای شما در

نظر گرفته ایم که میتوانید جهت مشاهده مشخصات و قیمت تورهای ارزان تایلند به صفحه لینک شده مراجعه نمایید.

آب و هوای تایلند

به دلیل نزدیک بودن این کشور به دریا آب وهوای آن گرم و شرجی است.این کشور در مجموع سه نوع آب و هوا دارد، فصل سرد و گرم و مرطوب. در ماههای نوامبر تا فوریه آب و هوای خنک و مطلوب و بدون بارش را دارد. درماه مارس هوا گرم شده و رطوبت زیادی دارد . بیشترین درجه حرارت از ماه مارس (اسفند) تا ماه می (اردیبهشت) کمترین میزان حرارت در دسامبر (آذر) و ژانویه (دی) می باشد.

است و بهترین فصل برای سفربه تایلند ، بین ماه های نوامبر تا فوریه و است که رطوبت کم است و هوا مطلوب و مناسب سفر کردن است.

 آشنایی با تایلند برای مسافران تور تایلند

غذاهای تایلند

غذاهای تایلندی با فلفل زیاد همراه است. از ویژگی های غذاهای مردم این کشور توجه به مواد غذایی به کار رفته در غذا ، رنگین بودن وعطر و بوی خاص آن است.

غذاهای دریایی در میان تایلندی ها طرفداران زیادی دارد. در تایلند اعتقاد بر این است که باید درغذا طعم های گوناگون مثل شوری، ترشی، شیرینی و تندی محسوس باشداز این رو از روش های پخت مختلف و مواد طبیعی زیادی در پخت غذا استفاده میکنند.

از خصوصیات غذاهای تایلندی این است که در اغلب این غذاها از سبزی های تازه و ادویه از جمله سس ماهی استفاده می شود .برنج غذای اصلی تایلندی ها  است هر چند غذاهای نودلی نیزدر تایلند طرفداران بسیاری دارد. هر چند اغلب غذاهای تایلندی سرخ شده یا کبابی هستند و با برنج مصرف میشود. گوشت ماهی ،خوک , گوساله و جوجه به شیوه های مختلف پخته می شوند به این صورت که گوشت ها را تکه تکه کرده  و همراه با ادویه های متنوع همانند سیر، چیلی و یا ریحان سرخ می کنند.

هتل های تایلند

 هتل های تایلند همانند سایر هتل های مختلف جهان  از مسافرخانه تا هتل های پنج ستاره لوکس از برندهای معتبر هتلداری همه نوع خدماتی با هر بودجه ای به مسافران ارایه می دهند. قیمت هتل  بسته به نوع منطقه هتل، امکانات و کیفیت هتل،  متفاوت است.

 آشنایی با تایلند برای مسافران تور تایلند

جاذبه های گردشگری تایلند

از جمله جاذبه های توریستی تایلند وجود مراکز خرید ، موزه های تاریخی، معابد قدیمی، فروشگاه های صنایع دستی سنتی ،تالاب های جذاب  مناظر بی نظیر و زیبای سواحل وتفریحاتی همچون شنا، جت اسکی، موج سواری، اسکی روی آب و غواصی در سواحل است. کشورتایلند ترکیبی از فرهنگ غرب و شرق است ، کشوری مدرن با حفظ سنت و آداب و رسوم درامور مذهبی ،فرهنگی، معماری ،هنر زیبایی این شهر را چند برابر کرده است .  پوکت و پاتایا با داشتن تفریحات گوناگون و مکان های دیدنی دو مقصد اصلی گردشگران دراین کشور هستند.

همچنین برای مشاهده سایر جاذبه گردشگری تایلند به صفحه لینک شده مراجعه نمایید.

با آژانس مسافرتی کارینا پرواز همراه باشید با تور لحظه آخری تایلند و تور ارزان تایلند تا ما سفری خوبی را برایتان در مناطق دیدنی جهان رقم بزنیم .