لوکس ترین مراکز خرید وین کجاست؟

لوکس ترین مراکز خرید وین کجاست؟

وین مطمئنا ارزان تر از همه مراکز خرید در جهان نیست. با این حال، اگر شما به دنبال محصولات با کیفیت بالا و خواهان تجربه خرید لوکس را دارید ، پس این شهر برای شما است.همراه آژانس مسافرتی کارینا پرواز باشید تا برخی از گرانترین و لوکس ترین مراکز خرید وین را به شما معرفی کنیم.

برای اخذ ویزا اتریش و تور اتریش با مشاوران آژانس مسافرتی کارینا پرواز  تماس بگیرید.

 

مرکز خرید   Kohlmarkt

بین خیابان Michaelerplatz  و Graben در وین به عنوان Kohlmark a.k.a. گران ترین منطقه خرید و فروشگاه های اتریش شناخته شده است. در اینجا شما می توانید تمام مارک های بین المللی مد و همچنین فروشگاه های جواهرات گران قیمت را پیدا کنید. این منطقه زمانی در قرون وسطی یک محل تجاری بازرگانی زغالسنگ بود، اما نوع کالاهای فروخته شده با گسترش کاخ هفبورگ ها تغییر پیدا کرد.

 لوکس ترین مراکز خرید وین

 

مرکز خریدThe Golden Quarter

پیاده روی بسیار کوتاه از Kolmarkt  شما را به قطعه طلایی می رساند. اگر کارت اعتباری شما هنوز خالی نشده، این جایی است که این کار را انجام می دهد! با توجه به فروشگاه های بسیاری از طراحان در این منطقه، این منطقه به عنوان قطب مراکز خرید وین مشهور است. مارک های مانند الکساندر مک کوئین، Bottega Veneta، جیمی چو و پرادا در کنار یکدیگر در یک ساختمان قرار دارند.

 لوکس ترین مراکز خرید وین

مرکز خرید Kartner Street

اگر ارزش خرید یک مایل ایده ای از آسمان است، پس شما به جای درست آمده اید. خیابان کارتنر پر از برند های مشهور مانند زارا و مانگو، و همچنین مغازه های  فراوانی از سوغاتی و شکلات فروشی موتزارت. این خیابان یک پیوند مستقیم بین کلیسای اپرای و قلعه سنت استفان است و در این مسیر فرهنگ غنی را می توانید ببینید.

 لوکس ترین مراکز خرید وین

مرکز خرید   Graben

در این خیابان می توانید قدم بزنید و ظرافت فرهنگی را در معماری ساختمان ها ببنید. این مکان نه تنها مکانی برای خرید ، مکانی برای نشستن و تماشای دنیای بیرون و جزء دیدنیهای ویناست. این خیابان کافه های بسیاری دارد که این امکان را برای شما فراهم می کند. این منطقه دیدنی را در تور اتریش تجربه کنید.

 لوکس ترین مراکز خرید وین