بهترین زمان سفر به صربستان

چرا به صربستان سفر کنیم؟؟؟

سفر به صربستان

با آژانس مسافرتی کارینا پرواز تور ارزان صربستان را بدون نیاز به ویزا تجربه کنید تا خاطرات زیبایی از این کشور اروپایی برای شما به جا بماند. همچنین کارینا پرواز ارائه دهنده ویزای اتریش، ویزای انگلیس و ویزای کانادا به شما  عزیزان می باشد.
 در هنگام برنامه ریزی سفر به صربستان  و بلگراد، یکی از سوالاتی که شما احتمالا با آن مواجه هستید این است " بهترین زمان برای سفر به صربستان کی است؟" همانطور که همه ما انتظارات، سلیقه ها و خواسته های مختلفی داریم، به طور واضح گفتن بهترین زمان برای بازدید از صربستان مشکل است. بلگراد دارای جذابیت هایی بسیاری در طول سال است اما  برخی از فصل ها برای بازدیدکنندگان خاص خواهد بود

سفر به صربستان

به نظر من، بهترین ماهها برای بازدید، نیمه دوم ماه آوریل ، مه، ژوئن و سپتامبر (اردیبهشت، خرداد ، تیر ، مرداد) است. آب و هوا درست همانطور که باید ، گرم مطلوب و بسیار دلپذیر است، درجه حرارت متوسط ​​18 – 22سانتیگراد است. جولای و اگوست (مرداد ، شهریور)  نیز بسیار خوب است، فقط گاهی اوقات می تواند بسیار گرم شود.

جاذبه های صربستان

اکتبر (آبان) معمولا بسیار خوب است، اما در برخی موارد ممکن است بارانی شود. در دو سال گذشته، اکتبر و حتی نوامبر (آبان، آذر)  بسیار دلپذیر بود. در واقع، تنها سه ماه دسامبر، ژانویه و فوریه (دی ، بهمن ، اسفند ) کاملا سرد است و ممکن است برف هم باشد. سال نو نیز سرد است، اما اتفاقات زیادی در خیابان ها و باشگاه ها شما را گرم خواهد کرد.


جاذبه های صربستان