بهترین مراکز خرید بلگراد صربستان

بهترین مراکز خرید بلگراد صربستان

بلگراد انواع مراکز خرید متناسب با هر نوع بودجه و سلیقه  را دارد. از بازارچه های محلی تا مراکز خرید مجلل همه محصولات خود را از ارزان ترین  تا بهترین برند ها عرضه می کنند. همراه کارینا پرواز باشید تا برخی از مراکز خرید بلگراد را به شما معرفی کنیم و اگر تمایل داشتید در سفر به بلگراد سری به آنجا بزنید. شما عزیزان میتونید تور ارزان صربستان را در سایت ما ببنید.

مرکز خرید  Enjub

آدرس :  Belgrade, New Belgrade ~ Jurija Gagarina 227

مرکز خرید Enjub از فهرست مراکز خرید در نیو بلگراد در خیابان Jurija Gagarina واقع شده است. در دو طبقه ساخته شده و دارای طیف کاملی از کالاها و خدماتی است که می توانید به آن نیاز داشته باشید. این مرکز خرید به دلیل ساختار و معماری آن و طیف وسیعی از مغازه ها در لیست بهترین مراکز خرید بلگراد قرار دارد. علاوه بر فروشگاه  لوازم خانگی ، یک سوپر مارکت کوچک، کتاب فروشی، خدمات الکترونیک، مغازه های تخصصی و صنایع دستی، فروشگاه لوازم آرایشی، فروشگاه خیاطی، فروشگاه حیوان خانگی، دندانپزشکی و دیگر کلینیک ها، سالن های مو، سالن های زیبایی، کافه ها و رستوران ها را می توانید بیابید.

پارکینگ در مرکز خرید موجود نیست، اما امکان پیدا کردن یک فضای پارکینگ در نزدیکی آن وجود دارد.

ساعتهای باز کردن مرکز خرید Enjub از ساعت 8 صبح تا 10 بعد از ظهر هر روز.

بهترین مراکز خرید بلگراد صربستان

پیشنهاد کاریناپرواز: موزه هوایی بلگراد صربستان هم ببنید.

مرکز خرید  Grčko-kiparski

آدرس: Belgrade, New Belgrade ~ Bulevar Aresnija Carnojevica 95

مرکز خرید Grcko-kiparski  در خیابان Bulevar Arsenija Čarnojevića در نیو بلگراد واقع در نزدیکی بازار آزاد واقع شده است. این مرکز خرید به عنوان یک بازار بزرگ در نظر گرفته شده و همه چیز را به شما ارائه می دهد. این بزرگترین مرکز خریدی است که  مشتریان از آن بازدید می کنند و به دلیل متنوع و گسترده گی بیشتر خانواده ها می آیند.بازار در محل خوبی قرار دارد و دسترسی به آن آسان است. طیف گسترده ای از بوتیک، فروشگاه های پوشاک برای کودکان و بزرگسالان، فروشگاه های کفش، فروشگاه های تعمیر الکترونیک، فروشگاه های الکترونیک، رستوران ها ، مغازه های شیرینی، نانوایی ها، داروخانه ، فروشگاه آب نبات، فروشگاه های کالاهای ورزشی، پیتزا فروشی، و سالن های ورزشی در آنجا قرار دارد.

این مرکز خرید پارکینگ ندارد.

ساعات کار مرکز خرید از ساعت 8 صبح تا 9 بعد از ظهر از دوشنبه تا یکشنبه است.

 بهترین مراکز خرید بلگراد صربستان

مرکز خرید Sava Center

آدرس: Belgrade, New Belgrade ~ Milentija Popovića 9

Sava Center از بزرگترین مراکز خرید صربستان است که با معماری مدرن و داخلی، نمای شیشه ای متصل به موزه ی یکی از هتل های منحصر به فرد در بلگراد، Crowne Plaza است. به دلیل اهداف و ساختار منحصر به فرد آن در لیست بهترین مراکز خرید بلگراد قرار دارد. این مرکز در نیو بلگراد در خیابان Milentija Popovica واقع شده است.

مرکز Sava ارائه دهنده دو فروشگاه محلی و منطقه ای، مارک های منحصر به فرد مدرن و لوکس، مارک های مشهور جهان از جمله Hugo،  Boss، و همچنین مغازه های صنایع دستی، فروشگاه های پوشاک و تجهیزات، فروشگاه های ورزشی و مغازه های خیاطی است. علاوه بر این مرکز خرید سوا مرکز گالری های هنری، کتاب فروشی ها، بانک ها و آژانس های مسافرتی و شرکت های اجاره اتومبیل است.

پارکینگ در مرکز خرید در دسترس است و دارای 370 متر فضا است، 24 ساعته در تمام طول سال باز است.

ساعات کار مرکز خرید از ساعت 12 صبح تا 8 بعد از ظهر و بعد از ساعت 10 صبح تا 12 شبانه روز هر روز، بجز یکشنبه ها است.
 بهترین مراکز خرید بلگراد صربستان

مرکز خرید Stankom

آدرس :  Belgrade, Cukarica ~ Stevana Brakusa, Toše Jovanovića

مرکز خرید Stankom  در خیابان Stevana Brakusa در محله Banovo Brdo واقع شده است.

این مرکز دارای خدمات ورزشی، خدمات تعمیر، مغازه های الکترونیک، کافه ها، رستوران ها، بوتیک ها، فروشگاه های پوشاک برای بزرگسالان و کودکان، سالن های زیبایی، کلینیک های پزشکی، استودیوی زیبایی، مغازه های تخصصی و همچنین سه مدرسه، دبیرستان برای ورزش و سلامتی، یک مدرسه موسیقی و مدرسه زبان خارجی است.

پارکینگ در داخل مرکز وجود ندارد اما ممکن است یک فضای پارکینگ در نزدیکی پیدا کنید.

ساعت کار مرکز خرید از ساعت 8 صبح تا 8.15 بعد از ظهر است.

کارینا پرواز ارائه دهنده تور ارزان صربستان با بهترین خدمات به شما عزیزان می باشد.

بهترین مراکز خرید بلگراد صربستان

مرکز خرید Immo Outlet

آدرس : Belgrade, New Belgrade ~ Gandijeva 21

Centre Immo Outlet از اولین مرکز اوت لت صربستان است . این امکان خرید از مارک های مشهور بین المللی و منطقه ای با قیمت های پایین را فراهم می کند. واقع در خیابانGandijeva در نیو بلگراد، به راحتی قابل دسترسی و مقرون به صرفه می باشد، و در نزدیکی آن، مرکز خرید دلتا City است و به همین دلیل است که می توانید آن را در لیست بهترین مراکز خریدار قرار دهید . مرکز خرید ایمو در بلگراد مجموعه ای از خدمات مختلف از معروف ترین فروشگاه ها، مارک های منطقه ای و بین المللی ، فروشگاه های کفش، فروشگاه های لوازم جانبی، تجهیزات ورزشی، فروشگاه های کودکان، الکترونیک، کتابفروشی ها، بانک ها، ادارات پست، دفاتر مبادلات، سوپر مارکت ها، نانوایی ها و کافه ها را دارد.  اوت لت ایمو یکی از بهترین ، مجهزترین و ارزانترین مراکز خرید در صربستان است.

ساعات کار این  مرکز از ساعت 9 صبح تا 30.30 از دوشنبه تا شنبه و از ساعت 11 صبح تا 7 بعد از ظهر روز یکشنبه است.

بهترین مراکز خرید بلگراد صربستان

مرکز خرید Aviv Park Zvezdara

آدرس : Belgrade, Zvezdara ~ Živka Davidovića 86

Aviv Park Zvezdara در قلب Zvezdara، فقط چند دقیقه از تقاطع خیابان Ustanička و بلوار شاه الکساندر واقع شده است. در آن پارکینگی با 270  مترفضا و یک کافه موجود است. این مرکز خرید یکی از مراکز خرید با بزرگترین فروشگاه Univerexport است که بیش از 2500 متر مربع است. در طی زمستان مرکز خرید،  یک سالن اسکیت باز برای بازدیدکنندگان باز می شود. این مرکز خرید خدمات گسترده ای از فروشگاه مد، تجهیزات کودکان، کتاب فروشی ها، فروشگاه های الکترونیک، فروشگاه های لوازم خانگی، رستوران ها، کافی شاپ ها و فروشگاه های زیبایی دارد.

ساعات کار فروشگاه خرید از ساعت 10 صبح تا 10 بعد از ظهر هر روز است.

بهترین مراکز خرید بلگراد صربستان

کارینا پرواز ارائه دهنده تور ارزان صربستان، تور لحظه آخری صربستان با بهترین خدمات به شما عزیزان می باشد.