زیباترین جزایر تایلند در تورهای تایلند

زیباترین جزایر تایلند در تورهای تایلند

زیباترین جزایر تایلند

جزایر تایلند یکی از آرامش بخش ترین و رمانتیک ترین مکان ها در طبیعت هستند. برخی از جزایر آنقدر زیبا هستند که نمی توان وصفشان نمود. تایلند کشوری است با جزایر زیبا و دل فریب و همین یکی از دلایل اصلی است که باعث شده بسیاری از گردشگران و مسافران تورهای تایلند حتما برای یک بار هم که شده به آن سفر کرد.

اما ممکن است انتخاب بهترین مقصد از بین صدها جزیره برای یک گردشگر سخت ترین کار باشد، چرا که این کشور، صدها جزیره ی استوایی جالب دارد. با این حال، بعضی جزایر ضمن اینکه از نظر زیبایی برتر هستند، آب و هوا و جاذبه های آنها نیز مدنظر قرار می گیرد.

دراینجا فهرستی از  جزایر زیبای تایلند جهت بازدید ارائه شده است پس اگر قصد سفر به تایلند را دارید و هدفتان رفتن به بهترین جزیره ی آن است.

 -1جزیره ی کائو پینگکان   تایلند Khao Phing Kan

جزیره ی کائو پینگکان ) Khao Phing Kan ( که به آن خائو پینگکان نیز می گویند در خلیج پانگ انگا در جنوب تایلند واقع شده است، جزیره ی کائو پینگ از نظر محبوبیت بعنوان جزیره ی جیمز باند شناخته شده است، چرا که فیلم باند “مردی با چشمان طلایی در این جزیره فیلمبرداری شده است این جزیره بخاطر صخره های آهکی خود  مشهور است.صخره های ثابت سوزنی شکل، با بیست متر بلندی، که مشهورترین آنها به نام کو تاپو می باشد، صخره ای است که در فیلم جیمز باند به مرور دیده شده است.

این صخره در طول ۲۰۰ میلیون سال پیش بخاطر فرسایش شکل گرفته است.

 مکانی کامل برای لذت بردن از کانو سواری در دریا. این جزیره، غارهای متعدد جالبی بر روی صخره های آهکی دارد. جدا از غارها و آبهای سبز زمردی، می توانید از منظرۀ جنگهای زیبای شاه پسند نیز در این محیط لذت ببرید قایق سواری، بهترین راه کشف کو تاپوی زیبا می باشد، که صخره ی ثابت این جزیره است.. خدمات قایق رانی خوبی در این جزیره به چشم می خورد.

زیباترین جزایر تایلند

زیباترین جزایر تایلند

زیباترین جزایر تایلند

۲- جزیره کو پود ا  Ko Poda

جزیره کوپودا ) (Ko Podal مقصد بسیاری از مسافران تورهای تایلند است  این جزیره کوچک اما زیبا در ایالت کرابی در ساحل جنوبی تایلند واقع شده است. این جزیره با ساحل ماسه ای سفید تماشایی با چشم اندازهای زیبایی محاصره شده است، اینجا، واقعاٌ زیبایست که شما در طول دیدار از تایلند نباید آن را از دست بدهید.

کوپودا، یک جزیره  آرام و ساکت است، جمعیت زیادی ندارد. مکانی کامل برای استراحت و دیدن مناظر ساحل ماسه ای سفید یک کیلومتری این جزیره، بخاطر آبهای آبی شفاف کریستالی اش معروف است.

اینجا بهشتی برای شناگران و آنهایی که حمام آفتاب می گیرند. همچنین می توانید از پیاده روی، قایقرانی با کایاک و غواصی در این آب های زیبا لذت ببرید یکی از بهترین مکانها برای لذت بردن از نور آفتاب در تایلند همین جزیره است. شما می توانید خانه های ییلاقی ساحلی با قیمتهای مناسب  در آنجا پیدا کنید.


زیبا ترین جزایر تایلند

جزایر زیبای تایلند

۳- جزیره ی کوسامت   Ko Samet

جزیره ی کوچکی با نام جزیره کوسامت ) Ko Samet ( که در ایالت رایونگ تایلند واقع شده است. کوسامت، بخاطر سواحل تماشایی و غروب خورشید بسیار دلپذیرش مشهور است. سواحل جزیره ی کوسامت، آبهای آبی شفاف و استثنائی دارند. زیباترین و پربیننده ترین سواحل در قسمت شرقی این جزیر واقع شده است. ساحل الماس با یک کیلومتر مسافت مشهورترین ساحل کوسامت است.

در این جزیره می توانید فعالیتهایی از قبیل ؛  شنا، موج سواری با تخته و بادبان، جت اسکی و ورزش های آبی دیگر را تجربه کنید. کوسامت، در سراسر سال آب و هوای مطبوعی دارد.

برای لذت بردن از تفریحات شبانه تایلند در این مقصد ، رستوران های جالبی وجود دارد. کوسامت، مکانی ایده آل برای ورزشهای مفرح آبی است.  قایق سواری در کوسامت فعالیت محبوب گردشگران است. انواع مختلفی از بسته های تفریحی و گردشگری در این جزیره قابل دسترس است به نحوی که به سادگی می توانید بسته دلخواه تان را با هزینه مناسب دریافت کنید و از گردش در این جزیره لذت ببرید.

جزایر زیبای تایلند

سواحل زیبای تایلند

جزایر زیبای تایلند

۴- کو فا انگان    Ko Phangan

جزیره کو فاانگان ) Ko Phangan (در خلیج تایلند قرار دارد، در سراسر جهان بخاطر تفریحات اش مشهور است اینجا خانۀ برخی سواحل دیدنی تایلند با آب های تمیز است. این جزیره در ساحل شمالی کو فا انگان واقع شده است. ساحل شنی، مجزا ترین و محبوب ترین ساحل این جزیره است.جهت اطلاع از قیمت تورهای ارزان تایلند و تورهای لحظه آخری تایلند با مشاوران ما تماس بگیرید.

شما با دسترسی به این ساحل زیبا، می توانید خدمات قایق سواری طولانی مدت یا پیاده روی سه ساعته طولانی مدت را انتخاب کنید. ماسه های سفید و آبهای کبود مجلل، قطعاٌ شما را عاشق این ساحل می کنند.

 برخی معابد تایلند در این جزیره واقع شده اند. هفت آبشار جالب در اطراف کو فا انگان وجود دارند. آبشار « فائنگ » که در بخش جنوب غربی این جزیره واقع شده است، زیباترین و مشهورترین آبشار این جزیره است. مسیر دسترسی به این آبشار نیز بسیار خوش منظره است.

سواحل زیبای تایلند

جزایر زیبای تایلند در تور های تایلند

جزایر زیبای تایلند در سفر به تایلند

۵- جزیره کولیپ    Ko Lipe

کو لیپ، جزیره کوچکی است که در ایالات ساتون در بخش جنوبی تایلند واقع شده است. اینجا، جزیره ای بدون خودرو است و می توان بخاطر کوچک بودن جزیره، پیاده آن را طی کرد. سه ساحل عمده در این جزیره وجود دارد ؛ ساحل پاتایا ، ساحل سان رایز و ساحل سان است که مسافران تورهای پاتایا تایلند حتما به این ساحل برای لذت بردن از آفتاب و ساحل بینظیر آن می روند.

از هر نقطه ی این جزیره، می توان در عرض ۳۰ دقیقه به این سواحل رسید. این سواحل، بخاطر آبهای تمیز، زلال و کم عمق شان مشهور هستند. کو لیپ، گزینه های متعددی از غواصی و تفریحات آبی را فراهم می کند. آبهای کم عمق این جزیره نیز فرصت های عالی برای مبتدیان ارائه می کند تا غواصی یا شنا کردن را بصورت ایمن بیاموزند. می توانید بین نقاط مختلف این جزیره با قایق های سنتی گشتی بزنید.  

جزایر پاتایا

سواحل پاتایا

جزایر و سواحل زیبای پاتایا تایلند