جاذبه های گردشگری آنتالیا در تورهای آنتالیا

جاذبه های گردشگری طبیعی آنتالیا

جاذبه های گردشگری طبیعی آنتالیا 

ترکیه کشور هم مرز ما با داشتن مناظر طبیعی و غیر طبیعی بسیار زیبا یکی از مقاصد گردشگری پر طرفدار در ایران است که هر ساله تورهای آنتالیا و تورهای استانبول زیادی از ایران به سمت این کشور و شهر میروند . با توجه به نزدیک بودن این کشور به ایران و آب و هوای تقریبا یکسان این کشور و شهر بسیار از ایرانیان بخصوص در تابستان با تورهای آنتالیا تابستان 97 به این شهر سفر میکنند شما نیز میتوانید با آژانس مسافرتی کارینا پرواز به این شهر رویایی سفر کنید و جهت دیدن اطلاعات بیشتر و قیمت تورهای آنتالیا تابستان 97 به سایت ما رجوع کنید و پس از انتخاب تور مورد نظر مشخصات و قیمت ان را ببینید یا با ما تماس حاصل فرمایید همچنین شما میتوانید با صرف بودجه کمتر با تورهای آنتالیا لحظه آخری یا تورهای ارزان آنتالیا به این شهر رویایی سفر کنید .

جاذبه های گردشگری طبیعی آنتالیا-رفتینگ

در این مقاله چند جاذبه گردشگری آنتالیا را برای شما بیان کرده ایم با ما همراه باشید با این مقاله ...

آبشار دودن در شهر آنتالیا - Düden Waterfalls

 در 14 کیلومتری آنتالیا آبشارهای دودن که گروهی از آبشارها است , واقع شده اند. در کنار این آبشاربرای پذیرایی از گردشگران کافه ها و رستوران های زیادی وجود دارد و اگر در امتداد مسیر رودخانه دودن حرکت کنید از میان طبیعتی زیبا و بی نظیر عبور خواهید کرد و در نزدیکی ساحل لارا قسمت پایینی آبشار را مشاهده خواهید کرد که از ارتفاع 40 متری به پایین سرازیر میشود و وارد دریای مدیترانه می شود.

آبشار بالایی دودن درون پارکی است که باید هزینه ای برای ورود به این پارک پرداخت کنید که با ورود به پارک میتوانید طبیعت زیبایی را ببینید که جذب آن خواهید شد. همچنین مکان هایی برای استراحت در نظر گرفته شده که میتوانید در این محلها استراحت کرده و از طبیعت بی نظیر آن  لذت ببرید و یا به راه خود ادامه دهید تا به آبشار اول برسید. در پشت این آبشارغار آرزوها یا Dilek Magarasi به طول 40 متر واقع شده است . پس از طی کردن مسیر صخره ای با طی مسافتی 8 کیلومتری به آبشار دوم که به مدیترانه می رسد خواهید رسید. این آبشار به نام کالپوزکالدیران یا Karpuzkaldıran معروف است .

جاذبه های گردشگری طبیعی آنتالیا

همچنین در ارتباط با این مقاله شما میتوانید از صفحه جاذبه گردشگری آنتالیا نیز دیدن فرمایید .

رودخانه ماناوگات در شهر آنتالیا – Manavgat River

از سالیان دور از رودخانه ماناوگات برای حمل بار استفاده می شده است این رودخانه از کوه های تورس سرا زیر شده و پس از طی مسافتی به دریای مدیترانه جاری میشود.در شمال رودخانه ماناوگات آبشار ماناوگات قرار دارد و محل  اسکان کشتی های بادبانی و شنا می باشد.

جاذبه های گردشگری طبیعی آنتالیا

منطقه کمر در شهر آنتالیا - Kemer

منطقه کمرروستایی زیبا در نزدیکی آنتالیا است با داشتن جنگل، کوه و دریا فضایی فوق العاده دیدنی را به وجود می آورد.کمریک محل توریستی در ترکیه و در جهان است به دلیل دسترسی راحت ،حمل ونقل و تامین بسیار خوب زیرساخت های شهری توسط شهرداری. این شهر دارای  باشگاه های تفریحی و فرهنگی فوق العاده , رستوران ها، کافه ها، سواحل و تفرجگاه ساحلی با قایق های بادبانی است.اتحادیه اروپا به سواحل کمر پرچم آبی داده است، پرچم آبی به ساحل هایی اهدا می شود که پاک و تمییز میباشند.

با تورهای ارزان تابستان97 به این شهر زیبا و رویایی سفر کنید و اوقات خوشی را در تعطیلات تابستان برای خود رقم زنید.

جاذبه های گردشگری طبیعی آنتالیا