زیباترین سواحل ترکیه در تور آنتالیا

زیباترین سواحل آنتالیا

زیباترین سواحل آنتالیا 

اگر می خواهید در سفر خود هم گشتی در تاریخ و تمدن داشته باشید و هم از امکانات دریایی و سواحل زیبا استفاده نمایید، نزدیکترین و ارزانترین سفر برای شما سواحل تاریخی و زیبای مدیترانه  و شهر زیبای آنتالیاست.مسافرین تورهای آنتالیا میتوانند از آفتاب و سواحل زیبای آنتالیا بهره ببرند. این شهر دارای سواحل متعدد و زیباییست که در اینجا برترین سواحل را برایتان شرح می دهیم.

ساحل چیرالی  Çıralı Beach آنتالیا

ساحل چیرالی  یکی از آرام‌ترین و زیباترین سواحل دریای مدیترانه است که  توسط یک صخره  از شهر مشهور الیمپوس جدا شده.  این شهر محلی برای آثار باستانی است. ساحل چیرالی به خاطر زیبایی‌های بی‌شماری که دارد، سالانه گردشگران زیادی را به خود جذب می‌کند.

زیباترین سواحل آنتالیا

ساحل آدراسان  Adrasan Beach 

 مناظر بی نظیری که در پس زمینه این ساحل وجود دارد  آن را به یکی از گنجینه های پنهان آنتالیا تبدیل کرده. شما عزیزان میتوانید جهت اطلاع از قیمت های تورهای ارزان و لحظه آخری آنتالیا با مشاوران کارینا پرواز در تماس باشید .ساحل آدراسان به دور از شلوغی زندگی شهری، سرگرمی های خاص خود را دارد و خانه ها و هتل های لوکس این ساحل بدون اینکه هزینه‌های گزافی را به مسافرین خود تحمیل کند، مناظری زیبا، محیطی آرام و دلنشین  را به مهمانانش ارائه می دهد.

زیباترین سواحل آنتالیا

ساحل المپیوس Olympos Beach

ساحل المپیوس در منطقه جنوبی آنتالیا واقع شده است که احتمالا یکی از شناخته ترین سواحل ترکیه است. این ساحل مورد توجه زوج های جوان و نوجوانان است .این ساحل در نزدیکی کوه الیمپوس قرار دارد، با مکان های باستانی در کنار جاده قدیمی، سبز و شگفت انگیز.

زیباترین سواحل آنتالیا

ساحل کنیالیتی  Konyaaltı Beach 

ساحل کنیالتی در نزدیکی مرکز شهر آنتالیا واقع شده است، به همین علت یکی از شلوغترین سواحل آنتالیا است .اگر  قصد دارید در مرکز شهر باقی بمانید ساحل کنیالتی گزینه خوبی است که می توانید از دریای مدیترانه لذت ببرید. کنیالتی رایگان و برای عموم مردم باز است.

زیباترین سواحل آنتالیا

ساحل لارا   Lara Beach 

ساحل لارا یکی دیگر از سواحل زیبا و آبی  آنتالیا است. از آنجا که نزدیک به مرکز شهر قرار دارد،  یکی از بهترین سواحل در میان گردشگران محلی و بین المللی است. ساحل لارا بسیار محبوب است،  علاوه بر آب زلال و شن و ماسه طلایی ، نمایشگاه شن و ماسه آن بسیار دیدنی است . شما می توانید مجسمه های شگفت انگیزی از ماسه های طلایی  را ببینید.

زیباترین سواحل آنتالیا

ساحل پاتارا  Patara Beach 

پاتارا یکی از سواحل برتر و بزرگ جهان توسط "Times Online Best 2005" شمال مدیترانه شناخته شده است. 12 کیلومتر از این ساحل زیبا، شن و ماسه سفید است. دور از انتظار نبود که این ساحل یکی از بهترین ها در جهان باشد.  از ماه‌ می تا اکتبر این ساحل از 6 عصر بسته است  تا لاک پشت ها در مکانی آرام تخم گذاری کنند.

زیباترین سواحل آنتالیا