خانه ای عجیب در صربستان

خانه ای معلق در رودخانه صربستان

خانه ای معلق در رودخانه صربستان

ماجرای خانه عجیب و شگفت انگیز در صربستان

پس از اینکه یک تصویر از خانه در نشریه نشنال جئوگرافی در اوت سال های پیش منتشر شد، گردشگران  کنجکاوی را از سراسر جهان جذب کرد. خانه ایی کوچک بر روی سنگ در وسط رودخانه درینا، در نزدیکی شهر باجینا بستان، صربستان قرار دارد. این خانه در رودخانه درین در امتداد شرقی پارک ملی تارا قرار دارد . اگر شما هم جز مسافران تورهای صربستان هستید و دوست دارید از این جاذبه گردشگری صربستان دیدن کنید جهت آگاهی از قیمت تورهای صربستان و قیمت تورهای لحظه آخری صربستان با مشاوران ما تماس بگیرید.


خانه ای معلق در رودخانه صربستان

بازدید از خانه معلق صربستان در ارزان ترین تورهای صربستان 

این خانه توسط یک عکاس مجارستانی در فضای مجازی شهرت پیدا کرد و با وجود اینکه اخیرا شهرت یافته است، بیش از 40 سال در وسط رودخانه درین ایستاده است.این خانه در سال 1968 توسط گروهی از پسران جوان ساخته شد که نیاز به جایی برای حمام آفتاب داشتند. همانطور که سنگ دقیقا راحت ترین مکان برای قرار گرفتن در آفتاب بود تصمیم گرفتند تیکه چوبی را آنجا قرار دهند که بعدها این پسران سقف و دیوار هم به آن تکه چوب ابتدایی اضافه کردند و در نهایت به کلبه ایی کوچک تبدیل شد.

آنها برای حمل و نقل مواد از قایق استفاده کردند. با وجود اینکه این خانه در جای دور افتاده ایی نیست اما متعلق به شخص است و اجاره داده نمی شود و گردشگران از دور به تماشای این کلبه می نشینند. این خانه تقریبا چندین بار توسط سیل نابود شد، اما هر بار محلی ها آن را از نو درست کردند.

خانه ای معلق در رودخانه صربستان