معرفی مراکز خرید سنگاپور در تور سنگاپور

معرفی مراکز خرید سنگاپور در تور سنگاپور

طیف وسیع مراکز خرید سنگاپور بسیار گسترده است و بسیاری از مسافرین تور سنگاپور فقط برای خرید به این منطقه می آیند. در حقیقت، سنگاپور دارای امکانات خرید بالایی از هر جای دیگر در آسیا دارد و بازدیدکنندگان به راحتی می توانند هر کیفیتی را انتخاب کنند.همراه آژانس مسافرتی کارینا پرواز باشید تا برخی از بهترین مراکز خرید سنگاپور را به شما عزیزان معرفی کنیم.

کارینا پرواز ارائه دهنده تورهای خارجی ، تورهای ارزان سنگاپور ، تورهای لحظه آخری سنگاپور به شما عزیزان می باشد.

 مرکز خرید ION Orchard

ایون اوچارد دارای معماری شیک و عجیب و غریبی است و مانند یک چراغ در انتهای خیابان Orchard Road، طراحان را شگفت زده می کند. این مرکز 8 طبقه و 400 فروشگاه دارد.  همه فروشگاه ها از کیفیت بالایی برخوردار است . در طبقه آخر نیز موزه هنر قرار دارد که هنر تمامی کشورها را به نمایش می گذارد.

 معرفی مراکز خرید سنگاپور

 مرکز خرید VivoCity

سنگاپور برای داشتن بهترین مراکز خرید در آسیا مشهور است ، یکی از بزرگترین آنها VivoCity است. ویو سیتی در HarbourFront واقع شده و به عنوان یک مرکزخرید، محل سرگرمی و تفریح شده است. ویو سیتی بزرگترین سینمای سنگاپور، بزرگترین فروشگاه اسباب بازی، آمفی تئاتر، استخر و چهار رستوران بی نظیر دارد. این مرکز به عنوان یک مرکز چند گانه بزرگ با بهترین امکانات می باشد.

 معرفی مراکز خرید سنگاپور

 مرکز خرید Paragon

پاراگون دارای چندین شعبه  از بهترین برندها می باشد و برند های لوکس ، تجاری ، بین الملل  از سراسر جهان را دارد. این مرکز تجاری 6 طبقه با انواع فروشگاه های لباس، مغازه ها، بوتیک های ورزشی برای جوانان و وجوانان . والدین لباس های نام تجاری مانند بچه های Armani، Petit Bateau و Guess Kids را انتخاب می کنند. شما می توانید در تورهای ویژه سنگاپور از این مرکز خرید دیدن فرمایید.

 معرفی مراکز خرید سنگاپور

 مرکز خرید Knightsbridge Mall

بازار نایتس بریج سنگاپور بخشی از هتل  گراند پارک اورچارد است. این مرکز بسیار پیشرفته مخصوص لباس  و جواهرات می باشد. فروشگاه های تامی هیلفیگر ، تاپشاپ ، تاپمن ، بروکس برادرز و.. گل سرسبد این مرکز خرید را تحت تاثیر قرار می دهند. هم چنین برای غذا خوری می تواید به رستوران لوکس هتل پج ستاره اوپن اورز بروید .

 معرفی مراکز خرید سنگاپور

 مرکز خرید Mustafa Centre

مرکز مصطفی خدمات ساعته 24 ، تجربه ای منحصر به فرد در بازار ارائه می دهد. محصولات لوکس و شیک در قیمت های کم از پارچه ، ساعت و وسایل الکترونیکی از سراسر دنیا در آنجا به فروش می رسد. در طبقه دوم سوپر مارکت بزرگ و عالی که کالاهای متنوعی دارد.

معرفی مراکز خرید سنگاپور

 مرکز خرید Mandarin Gallery

ماندری گالری در کنار هتل ماندرین اوچارد، بهترین برند های بین المللی از 50 برد برتر دنیا برای خرید دارد. مارک هایی مانند مارک جیکوبز و جاست کاوالی در این مجموعه هستند.  شما انواع کالاهای جواهرات ، پوشاک و موبایل را در این مجموعه می توانید پیدا کنید.

 معرفی مراکز خرید سنگاپور

مرکز خرید Bugis junction

یکی از مراکز خرید پر جنب و جوش در سنگاپور که دارای دو بخش است؛ یک بخش داخلی، و یک بخش که در فضای باز است. این مرکز همچنین از دسترسی مستقیم به ایستگاه MRT دارد. ویژگی برجسته در اینجا سقف شیشه ای بزرگ آن است . از رستوران های این مرکز می توان به کی اف سی و مک دونالد اشاره کرد.

در تابستان 97 با تورهای سنگاپور همراه ما باشید و  از این کشور زیبا دیدن فرمایید.

 معرفی مراکز خرید سنگاپور