معرفی مراکز خرید مالزی در تور مالزی

معرفی مراکز خرید مالزی در  تور مالزی

با چنین مجموعه ای گسترده از مراکز خرید کوالالامپور ، جای تعجب نیست که این کشور به طور جدی در بخش عمده فروشی قرار می گیرد. بیش از هشت مغازه بزرگ در قلب شهر یافت می شود، در حالی که منطقه کلانگ ولی، تنها 20 دقیقه فاصله دارد، نزدیک به 12 مرکز خرید دیگر قرار دارد. لیست ما از بهترین مراکز خرید کوالالامپور شامل مجموعه هایی است با بهترنی مارک های ، بوتیک های محلی و حتی برخی از بازارهای خیابانی ، برای مسافرین تور مالزی. هر کدام از فروشگاه ها دارای مجموعه ای از فروشگاه های مختلف است که باعث ایجاد فضای متفاوت در هر مکان می شود و باعث می شود تجربه خرید بسیار متفاوت از کوالالامپور داشته باشید.همراه آژانس مسافرتی  کارینا پرواز باشید تا معروفترین مراکز خرید کوالالامپور را به شما عزیزان معرفی کنیم:

 هم چنین برای اطلاع از تورهای ارزان مالزی به سایت کارینا پرواز مراجعه کنید.

 

مرکز خریدPavillion

مرکز خرید پاویلیون کوالالامپور، واقع در مرکز منطقه ای بوکیت Bintang است که یک مجتمع تجاری 1.37 میلیون فوت مربع است که شامل سه بخش اصلی می باشد: یک مرکز خرید ، یک بخش اداری و دو برج مسکونی. بازار املاک و مستغلات در امتداد جالان بوکیت بنتنگ، در سال 2007 افتتاح شد و قابل توجه ترین و جذاب ترین مراکز خرید مالزی است.

 معرفی مراکز خرید مالزی

مرکز خریدSuria KLCC

Suria KLCC در طبقه زیرین  برج دوقلو پتروناس ساخته شده است که بیشتر از یک مرکز سرمایه گذاری خرید و ناهار خوری است. این مجتمع تفریحی در سال 1999، در تقاطع جلال امپنگ و جلال راملی ، مجموعه ای از جاذبه های جالب را در خود جای داده است.

 معرفی مراکز خرید مالزی

مرکز خریدMid Valley Megamall

 بهترین فرصت خرید با فاصله کمی از بنگسار، در نزدیکی آن پیدا خواهید کرد؛ مرکز خرید Mid Valley یکی از بزرگترین مراکز خرید در جنوب شرقی آسیا است و احتمالا محبوب ترین جاذبه خرید است. از بنگسار، تنها چند دقیقه، با استفاده از یک پل هوایی بزرگ که در سراسر جاده قرار دارد به این مرکز خرید می رسید .

 معرفی مراکز خرید مالزی

 مرکز خرید The Garden

مرکز خرید گاردن مالزی فاصله کمی با مرکز خرید Mid Valley از طریق پل عابر پیاده و یک پیاده رو دارد.این فروشگاه مجزا دارای  برندهای لوکس و شناخته شده است. برخی از مارک های موجود در این بازار شامل باربری، لویی ویتون، ورساچه، هرمس، مایکل کورس، آرمانی، گوچی و کالوین کلاین می باشد. مسافرین تور مالزی هر آنچه نیاز دارند در این مجموعه می توانند پیدا کنند.

 معرفی مراکز خرید مالزی 

مرکز خرید Berjaya Times Square

Square Berjaya Times شامل 10 طبقه و بیش از 700 فروشگاه است که برای همه سنین یک محل تفریحی و خرید است. مرکز خرید با یک هتل پنج ستاره با همان نام تجاری مرتبط شده است، همچنین با چندین رستوران غذا، پارکینگ داخلی با تئاتر IMAX، سینما، مرکز آبگرم، بازی ها آنلاین، سوپر مارکت، دفتر پست ، بانک، مرکز فناوری اطلاعات و صدها فروشگاه دیگر از مواد غذایی تا لباس ارائه می دهند.

 معرفی مراکز خرید مالزی

مرکز خرید  Sunway Pyramid

Sunway Pyramid یک و هفت میلیون متر مربع مساحت دارد .  مرکز خرید تم مصر دارد و در نزدیکی پارک تمدن Sunway Lagoon در Bandar Sunway Subang Jaya قرار دارد. یکی از برجسته ترین فروشگاه ها، یکی از بزرگترین مراکز خرید در کشور است و تنها مرکز خرید است که دارای یک زمین اسکیت روی یخ است. برخی از مارک های ارائه شده در این مرکز شامل: Selfridge، مانگو و تیم برلند است.

 معرفی مراکز خرید مالزی  

برای دیدن دیگر جاذبه های گردشگری مالزی به لینک سایت مراجعه فرمایید.

هم چنین برای مشاهده شرایط تورهای ویژه مالزی ، تورهای لحظه آخری مالزی به سایت آژانس مسافرتی کارینا پرواز مراجعه کنید.